Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Ponieważ mało prawdopodobne dla mnie, że jakiś anonim z twittera ma wiedzę komu Legia złożyła oferty, skoro nie mają jej poważni dziennikarze sportowi w Polsce. Oczywiście poza Pytonem. Dziwię się, że dorośli ludzie z taką łatwością kupują wszelkie newsy puszczane przez anonimy w mediach społecznościowych.
    https://twitter.com/kubapolkowski/st...45755536379904

Komentarz

• Ciekawe gdzie jest haczyk. Wyjątkowo ciekawe te plotki. Ten z karabachu czy Hajduka wyglądają na sztosy.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Chorwat wygląda rzeczywiście na kocura. Oby udało się go jakimś cudem ogarnąć, bo jakoś wydaje się to nieprawdopodobne.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Ciekawe gdzie jest haczyk. Wyjątkowo ciekawe te plotki. Ten z karabachu czy Hajduka wyglądają na sztosy.
          Tak z ciekawości, bo chciałbym zrozumieć Twoją logikę oceny zawodników - dlaczego Jasur to szrot, a Azer to sztos?
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• https://www.meczyki.pl/newsy/legia-w...essim/165228-n
            Oho, chyba mają kupca na Luquinhasa i szukają teraz zastępstwa
            #MioduskiWon

Komentarz

• Dziś o 13 startuje oferta tokenów na socios. Może te wszystkie plotki transferowe to przecieki kontrolowane, żeby lepiej tokeny poszły. To czysty zysk dla klubu. W pierwszym rzucie idzie 200 tys szt po 2 euro każdy.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Tak z ciekawości, bo chciałbym zrozumieć Twoją logikę oceny zawodników - dlaczego Jasur to szrot, a Azer to sztos?
                A. Nie jest jednosezonowym wystrzałem (co nie znaczy, że takim jest Jasur natomiast na weryfikację przyjdzie czas).:

Emreli :
                17/18 - 8 bramek , 5 asyst
                18/19 - 16 bramek , 5 asyst
                19/20 - 10 bramek, 7 asyst
                20/21 - 20 bramek, 4 asysty

Jasur :
                17/18 - 3 bramki , 1 asysta
                18/19 - 0 bramek , 3 asysty
                19/20 - 16 bramek, 6 asyst
                20/21 - 2 bramki , 0 asyst

B. Ogranie na "europeiskich boiskach" :
                Emreli : 50 meczów ( w tym 16 w grupie LE i 5 w grupie LM)
                Jasur : 1 mecz w eliminacjach LE

C. Ogranie międzynarodowe :

Emreli: 26 meczów w Reprezentacji Azerbejdżanu
                Jasur: 3 mecze w Reprezentacji Uzbekistanu

Komentarz

Już samo to, że porownujesz jednego z drugim jest kompromitacja.
                  Najkrócej jak się da: Jeden jest jednosezonowcem w lidze jeszcze słabszej niż nasza a drugi grał w drużynie wyraźnie lepszej niż nasza.

Edit: cała reszte ładnie opisał Runi.
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Drużyna wyraźnie lepsza niż nasza
                    to jedź do Agdamu i kibicuj tej drużynie wyraźnie lepszej. Doczekasz się pucharów co rok i będzie fajnie generalnie.

Zapytałem o Twoją logikę, dlaczego Jasur to szrot, a Mahir to sztos. Nie wiem gdzie widzisz porównywanie ich.
                    Patrząc jakich słów dobierasz chyba zaczynam rozumieć dlaczego gadasz czasem takie głupoty - zwyczajnie język polski jest Ci obcy. I masz problem ze zrozumieniem i z wyrażaniem swoich myśli jeśli porównanie dwóch piłkarzy (gdybym to zrobił) nazywasz kompromitacją.

Co do rozpiski Runiego.. ładnie tworzysz własną rzeczywistość. Jasur w 20/21 2 bramki? Ostatnim jego sezonem był 2020, bo takim systemem gra się na Białorusi. Ty już dodałeś kolejny sezon, żeby pasowało pod tezę, że jednosezonowiec. Nie wiem co napisać aż. Dziennikarze TVP biją brawo

Jedynie co na podstawie tego możemy stwierdzić, to to, że Uzbek jest conajwyżej NIEZWERYFIKOWANY. Jest młodym gościem, różnie rozpoczynają się kariery, nie każdy wchodzi do gry w wieku 18 lat i od razu zamiata. Potrzeba zgrania wielu zmiennych, choćby trenera, który lubi stawiać na młodych.

A jeżeli chcecie tak się opierać na tych statystykach gier w EP, to ja np widzę tam, że mimo iż Mahir jest kotem i najlepszym strzelcem w lidze od kilku sezonów, to w ostatnim sezonie w pucharach tylko rezerwowy.

I żeby nie było - chętnie zobaczę tu Azera, ale popracujcie nad budową argumentów, bo tak naprawdę strzelacie sami do siebie.

e: i kolejne i kolejne plotki.. Dziennikarze ogarnęli modus operandi RK w tym okienku i walą każego, komu kończy się kontrakt i gra w drużynie, zbliżonej poziomem do Ligi Europy (bądź ma potencjał i jest ciekawym grajkiem jak ten Gould). No i trzeba przyznać, że produkując takie plotki, pewnie w 80% mają rację, że odzywaliśmy się do tych grajków (oczywiście na palące nas pozycje, ale to proste do identyfikacji)
                    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

D
                      Co do rozpiski Runiego.. ładnie tworzysz własną rzeczywistość. Jasur w 20/21 2 bramki? Ostatnim jego sezonem był 2020, bo takim systemem gra się na Białorusi. Ty już dodałeś kolejny sezon, żeby pasowało pod tezę, że jednosezonowiec. Nie wiem co napisać aż. Dziennikarze TVP biją brawo
                      Napisałem Ci człowieku prościej żebyś mógł porównać. Możesz policzyć sumę bramek w każdym roku kalendarzowym.
                      Nie moja wina, że od pół roku nie powąchał murawy, bo jego zmysł taktyczny jest na poziomie pierwszego lepszego chłopaka z orlika na Mokotowie.

Komentarz

• Kolejne plotki - Heister z Ferencvarosu oraz Łukasz Piszczek. (meczyki.pl)
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Cyrk się zrobił z tymi plotkami. Albo to jakaś masowa dezinformacja pismaków albo nie wiem co. To zupełnie nie w naszym stylu.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nieźle tam meczyki z Qubasem odlatują
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
                              https://www.meczyki.pl/newsy/legia-w...essim/165228-n
                              Oho, chyba mają kupca na Luquinhasa i szukają teraz zastępstwa
                              Raczej szukają kolejnego Vadisa, Luki jednak nie daje takiej jakości.

Problem jeszcze w tym:
                              "Latem będzie wolnym zawodnikiem i prawdopodobnie dlatego Legia zwróciła na niego uwagę jako łakomy kąsek możliwy do przechwycenia. Problem? Nie tylko mistrz Polski widzi, jaki progres zrobił 25-latek. Prasa na Wyspach spekuluje o zainteresowaniu Swansea i Brighton."
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Do wyboru do koloru, ale się mega ciekawe okienko szykuje, przynajmniej plotkowo

Komentarz

Pracuję...
                                X