Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oby udało się spieniężyć Pekharta. Dzięki za grę dla Legii i powodzenia Tomas!

Gdyby udało się sfinalizować rozmowy, to Caktas byłby kolejnym zawodnikiem, po Josipie Juranoviciu, pozyskanym z Hajduka. Wahadłowy Legii i reprezentant Chorwacji kosztował 400 tys. euro, ale płatność została odroczona do lata 2021, czyli niebawem Legia musi ją uregulować.
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Mam informację, że Abu Hanna podpisał WSTĘPNY kontrakt z Legią.
      ŚO, LŚO, LO

Plusy:
      - Dynamiczny
      - Agresywny (czasem jednak za bardzo i łapie kartki)
      - świetne podania długie i krótkie
      - dobry z piłką
      - ograny w Europie

Minusy:
      - problematyczny agent
      - faule
      - proste błędy https://t.co/oAVXz20Rja

TT BuckaroBanzai
      Ten typ to farmazoniarz według mnie.
      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Powinniśmy spróbować ściągnąć Jimeneza z Górnika.

Komentarz

• Caktas? Myślę, że nie ma szans. To dobry zawodnik, z kosmicznymi cyferkami jak na pomocnika. Od Rubina niby się odbił, chociaż też bez przesady - coś tam punktował. Z takimi cyferkami, wolny w dodatku na pewno wzbudza spore zainteresowanie i zwyczajnie z tego względu może się cenić.
          Jezeli jeszcze byśmy szukali lidera środka pola to byn powiedział, że mamy szanse, ale przecież my mamy obecnie już Martinsa, Slisza, Kapustkę, Luqiego, zainwestowaliśmy w Muciego.. dojdzie może Bogusz (może za Slisza) więc generalnie ja tu nie widzę miejsca dla Caktasa. My będziemy szukać kogoś kto będzie pełnił raczej rolę Gwilii, więc ani budżet nie wystarczy na Chorwata ani rola w zespole mogłaby go nie zadowalać. To jest po prostu kandydat na gwiazdę, lidera zespołu w środku pola, a my tych już mamy.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta

Będzie pasował idealnie
            .
            Wieteski na pewno nie pobije, więc in plus

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Ale przecież wystawienie zupełnie innej jedenastki kompletnie mijałoby się z celem i zrobiłoby więcej szkody niż pożytku.
              Odpowiedź na oba posty.

Miał spokojny mecz na zaryzykowanie, zmieniłby tylko 4 czterech zawodników. I mialby wymówkę przy niekorzystnym rezultacie. Tymczasem mecz i tak bez zwycięstwa. Za 2 miesiące zrobi manewr z meczu w pucharach w zeszlym sezonie i będzie plakał, że nie ma kiedy testować.

A co do drugiego posta. Dokładnie o tym napisalem, ze wstrząsem masz rację. Pierwszy skład - zostawić Kapustkę lub Luqinhasa i dodać do tego Muciego. Zamiast bezproduktywnego Pekharta wystawić Kostorza. Dwóch pozostałych wymienić w przerwie.
              Niech robi jak mu pasuje i weryfikacja w pucharach.
              Ostatnio edytowany przez Adrian; [ARG:4 UNDEFINED].
              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Kanonada plotek
                https://mobile.twitter.com/Buckaroba...50085012267011

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Ten typ to farmazoniarz według mnie.
                  Ponieważ ?

ps. Jeśli my podpiszemy kontrakty z nowymi zawodnikami przed zakończeniem tego sezonu to będę mega pozytywnie zaskoczony.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Myślę, że my po prostu złożyliśmy ofertę każdemu, kto potencjalnie może grać/grał na poziomie Ligi Europy i kończy mu się kontrakt, więc nie grzałbym się każdą plotką. Jeżeli faktycznie ma przyjść Bogusz, to do środka pola już tylko jakiś typowy gość do rotacji. Ukrainiec jeśli tak dobry jak piszą i ma oferty z Hiszpanii, to też przecież za 200-300k by nie grał raczej.
                    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Plotki, ploteczkami ale jeżeli Michniewicz pojedzie na obóz ze skompletowaną kadrą to będę pozytywnie zaskoczony.
                      Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tym bardziej, że plotki dotyczą niezłych piłkarzy, a nie nonejmów do odbudowania

Komentarz

• Josip na pewno dobrze zna tego Mijo. Z tego co widzę nawet stracił opaskę kapitańską właśnie na rzecz tej naszej nowej plotki. Dziwne, że mimo końca kontraktu siedział do końca w Chorwacji, a nie próbował odejść na początku roku
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ponieważ ?
                            Ponieważ mało prawdopodobne dla mnie, że jakiś anonim z twittera ma wiedzę komu Legia złożyła oferty, skoro nie mają jej poważni dziennikarze sportowi w Polsce. Oczywiście poza Pytonem. Dziwię się, że dorośli ludzie z taką łatwością kupują wszelkie newsy puszczane przez anonimy w mediach społecznościowych.
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Ponieważ mało prawdopodobne dla mnie, że jakiś anonim z twittera ma wiedzę komu Legia złożyła oferty, skoro nie mają jej poważni dziennikarze sportowi w Polsce. Oczywiście poza Pytonem. Dziwię się, że dorośli ludzie z taką łatwością kupują wszelkie newsy puszczane przez anonimy w mediach społecznościowych.
                              Ten gość akurat dużo wie o lidze ukraińskiej i zna się z tamtejszymi dziennikarzami. Może mieć lepsze dojścia niż prasa w PL. Wydaje mi się dosyć wiarygodny, ale nie ma się co grzać to że Legia składa za kogoś ofertę to jeszcze nic nie znaczy.

Komentarz

Akurat w dzisiejszych czasach anonimy z tt bardzo często mają większą wiedzę i lepsze info niż większość dziennikarzy w Polsce.

A jak nie wierzysz jemu to tutaj masz więcej źródeł

https://twitter.com/ZoryaLondonsk/st...271878144?s=19
                                Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X