Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No to wygląda na kolejną kompromitację gimbusa Bartkovego i jego forumowych fanów.
    Nie to co kumate infoski forumowego influencera
    ​​​​​
    ​​​​​
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Materiał na ekstraklasowego ciekawego pilkarza. Też do odbudowy.
    Upieram się, że J.S.

Komentarz

• Jeśli udałoby się ściągnąć tego obrońcę to byłyby bardzo dobry ruch. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jakiś ukraiński dziennikarz wypowiadał się na temat legijnej ekspansji na wschód pół roku temu i mówił, że wg niego Legia powinna uderzać w Hanne zamiast Shabanova.. no i proszę

Czyli już nie tylko zaprzyjaźnieni agenci, menadżerowie, rywale w grach sparingowych, ale również dziennikarze ukraińscy naszymi scoutami
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Mam informację, że Abu Hanna podpisał WSTĘPNY kontrakt z Legią.
          ŚO, LŚO, LO

Plusy:
          - Dynamiczny
          - Agresywny (czasem jednak za bardzo i łapie kartki)
          - świetne podania długie i krótkie
          - dobry z piłką
          - ograny w Europie

Minusy:
          - problematyczny agent
          - faule
          - proste błędy https://t.co/oAVXz20Rja

TT BuckaroBanzai
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tutaj info że Joel podpisał wstępny kontrakt, bazują na bazie TT ale wrzucam

https://www.meczyki.pl/newsy/media-n...olski/165193-n

Komentarz

• Co znaczy wstępny?

Komentarz

• Piast wykupił Świerczoka? Podobno mieli czas do końca kwietnia. Jak nie to bym gadał z Ludogorcem i to powinien być priorytet. Skoro dogadali się z Piastem to chyba i z Legią daliby radę. No chyba że cena dla Legii x4 tak jak w przypadku niektórych naszych klubów.
                Jeżeli ten obrońca z Ukrainy przyjdzie to brałbym jeszcze Frydrycha z Wisły. Pisałem to po pierwszym meczu z nimi chociaż wtedy przeskoczył go Pekhart, piszę i po drugim.
                Co do Baku to jako alternatywa dla Mladenovica mógłby być. Akurat Mladen też nie jest orłem w defensywie, dlatego uważam że Juranović jest ogólnie lepszym grajkiem.

Komentarz

• I kolejna plota: Chorwat z Klubu Kokosa
                  https://m.legia.net/news/legia-warsz...caktasem/81177

Komentarz

• uberowiec Może podpisali już z nim wstępny kontrakt, który zostanie następnie zamieniony na pełną umowę, jak zawodnik po sezonie przejdzie testy medyczne w Warszawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Mam informację, że Abu Hanna podpisał WSTĘPNY kontrakt z Legią.
                      ŚO, LŚO, LO

Minusy:
                      - faule
                      - proste błędy
                      Będzie pasował idealnie

Ten Chorwat statystyki ma kosmiczne. Co on tam w ogóle jeszcze robi? Dziwna sprawa.
                      Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                        I kolejna plota: Chorwat z Klubu Kokosa
                        https://m.legia.net/news/legia-warsz...caktasem/81177
                        Chorwackie transfery raczej wychodziły Legii. Vrdoljak, Antolic, Vesovic, Juranovic.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta

Będzie pasował idealnie

Ten Chorwat statystyki ma kosmiczne. Co on tam w ogóle jeszcze robi? Dziwna sprawa.
                          Czeka aż mu się skończy kontrakt
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Emreli blisko Legii.
                            https://m.legia.net/news/emreli-blisko-legii/81178

Wysypało informacjami transferowymi.

Komentarz

• Chorwat jeśli chodzi o statystyki to wygląda bardzo dobrze. Może Jura go podpowiedział?

Hanna to ciężko powiedzieć, ale jest podstawowym graczem 3 drużyny znacznie mocniejszej ligi, występował też w europejskich pucharach, a do tego młody.

Bogusz to podobnie jak Kapustka pewnie od razu walczyłby o pierwszy skład.

Póki co to Emreli wygląda najsłabiej z tych plotek, a przecież gość też regularnie strzelał gole w Karabachu.

Ogólnie tym razem plotki transferowe wskazują na faktyczne wzmocnienie kadry, a nie łapankę na chybił trafił.

Komentarz

• Z tym Caktasem to się jeszcze nie ekscytuję, bo zawsze są jakieś plotki dotyczące grajków, którzy potem są "nie dla Legii", ale jeżeli on ma zastąpić Gwilie to byłaby to wymiana na papierze bardzo na plus. Dobrze, że nie podpisywali z Gruzinem kontraktu w ciemno. Właśnie tak widzę dobre okienko. Pozbywamy się gości, którzy mają względnie wysokie konktrakty, a od dłuższego czasu przegrywają rywalizacje o skład, a zbieramy takich, którzy jak się wszystko dobrze ułoży, mogą być realnym wzmocnieniem.

Co do gościa z Karabachu to mam bardzo duże wątpliwości, bo to żaden pewniak i znacznie bardziej wolałbym Świerczoka, ale pewnie ten jest ze dwa razy tańszy i będziemy liczyć na to, że gość się wkomponuje. Uważam to za błąd, ale kto wie, może będzie hit.

Komentarz

Pracuję...
                                X