Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta

Świetnie.Zapomniałeś tylko dodać (zapewne przez przypadek),że strzelił też 4 gole (jakieś asysty zdaje się też zaliczył,nie chce mi się szukać).Tyle samo,ile grający od lat w Legii i bardziej doświadczeni Kucharczyk i Radović (wiosną).A także tyle samo,co wynoszony pod niebiosa Odjidja-Ofoe...przez cały sezon.Młodszy od nich wszystkich i niezgrany z drużyną.Nie,wcale się nie wyróżniał.
    Bramki sprawdziłeś (ponadto i Kucharczyka i Radovica ) ale na asysty Węgra nie starczyło chęci
    Ale rozumiem, że nie chciałeś obalać swojej teorii bo tenże wyróżniający skrzydłowy nie zaliczył żadnej asysty.
    Piłkarz nie musi strzelać mało/dużo bramek aby być wyróżniający bądź ważny.
    Ale co tam. Magiera najwyraźniej sabotował tytuł częściej nie korzystając niż korzystając z usług Węgra.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      No to wygląda na kolejną kompromitację gimbusa Bartkovego i jego forumowych fanów.
      Ponieważ ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Bramki sprawdziłeś (ponadto i Kucharczyka i Radovica ) ale na asysty Węgra nie starczyło chęci
        Ale rozumiem, że nie chciałeś obalać swojej teorii bo tenże wyróżniający skrzydłowy nie zaliczył żadnej asysty.
        Piłkarz nie musi strzelać mało/dużo bramek aby być wyróżniający bądź ważny.
        Ale co tam. Magiera najwyraźniej sabotował tytuł częściej nie korzystając niż korzystając z usług Węgra.
        Gdybym nie chciał "obalać swojej teorii",to bym nie wspominał o asystach.
        Nie było potrzeby tego sprawdzać,bo to nie ma w tym przypadku znaczenia.
        Strzelił 4 gole,tyle samo co zgrani z drużyną i doświadczeni.
        Oprócz suchych statystyk był wtedy jednym z bardzo nielicznych kreatywnych zawodników.
        Magiera miał jeden cel,w związku ze słabą formą całej drużyny jakoś doczłapać do MP.W związku z tym stawiał na "starych" i doświadczonych.
        Węgier był młody i dopiero wchodził do drużyny.

Komentarz

• Panowie, jak tu przychodził Prijovic czy Guilherme, to też były nonamey.

Piszecie że bierzemy graczy z niepiłkarskich krajów ? Pamiętacie gościa Dwight Yorke ??? Z jakiego piłkarskiego kraju pochodził i w jakim klubie grał ?

Piszę to, aby troszkę pokazać, że żeby znaleźć samorodek złota trzeba przerzucić kupę gruzu.
          Skoro mamy możliwość sprowadzać piłkarzy za darmo albo niewielkie pieniądze, w polskiej ligi czy z innych, nawet niepiłkarskich, to róbmy to. Sprawdzajmy. Niech wypali jeden na iluś. Gracz, który już coś pokaże, może być dla nas nieosiągalny.
          Piszę oczywiście o graczach młodych.
          Tylko żeby było jasne, mam na myśli graczy do szerokiego składu, którzy o pierwszy mają się bić. Jako wzmocnienia życzyłbym sobie graczy, którzy jednak już pokazali, że dają jakość.

Nie wiem czy już było, ale rano rzuciło mi się w oczy info, że Boruc ma podpisać w przyszłym tygodniu na kolejny rok.

EDIT: widzę, że było info o Boruce w innym temacie
          Ostatnio edytowany przez Bo(L)etus; [ARG:4 UNDEFINED].
          Never Surrender

Komentarz

• Obejrzałem wyczyny Emreliego. Wygląda na przeciętnego napastnika, nie dziwię się, że w meczu z Legią był rezerwowym. Europy z nim nie zawojujemy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta

1.A co mnie obchodzi jak grał w Grecji?
              Nie sprawdził się,a powody mogły być różne,w tym także jego charakter.
              Odnosiłem się do jego umiejętności na warunki polskie i Legii.
              Jak kiedyś krytykowałem Kante,że to słaby napastnik,co pokazują też jego statystyki z innych klubów,to pisałeś,że nie interesuje Cię,jak grał gdzieś,tylko co prezentuje w Legii.
              2.Nieprawda.Też bardzo dobrze wspominam NN,ale pamiętam,że wiosna 2016 to było jednak rozczarowanie po rewelacyjnej jesieni.Jego ostatnia runda u nas też miała rózne momenty.
              Poza tym nie chcę go krytykować,bo na to nie zasłużył,nie porównuję go też do Francuza,tylko skoro wytykasz temu drugiemu słabszą grę,to przypominam,że i Nikoliciowi też się taka zdarzała.
              Ogarniasz w ogóle, że gość odszedł od nas w styczniu i po sezonie z Ligą Mistrzów wystartował kolejny, w którym gość kopał się w czoło?
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Ogarniasz w ogóle, że gość odszedł od nas w styczniu i po sezonie z Ligą Mistrzów wystartował kolejny, w którym gość kopał się w czoło?

Jesienią 2017 pierwszą część rundy miał słabą (ale zwyczajnie pozorował grę i miał wyjebane,a nie,że nie potrafił),w drugiej już się ogarnął i grał dobrze.
                Nie wspominając o tym,że o wiele lepsi piłkarze od niego też czasem kopią się po czole i nikt z tego powodu nie odmawia im umiejętności.
                Świat nie kończy się na Vadisie.

Komentarz

• Ten Baku z Warty jako uzupełnienie na skrzydełko by się przydał
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Ten Baku z Warty jako uzupełnienie na skrzydełko by się przydał
                    Szczególnie, że jest lewonożny, więc mógłby być chyba jakąś alternatywą dla Mladenovica na wahadle
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta

Szczególnie, że jest lewonożny, więc mógłby być chyba jakąś alternatywą dla Mladenovica na wahadle
                      Szczególnie, że on zupełnie nie umie bronić a żeby grać na wahadle to jednak trzeba to potrafić.

Już po meczu Legia - Warta pisałem, że to ciekawy chłopak ale napewno nie nie wahadło.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Na naszą ligę i mecze z Podbeskidziami itp bronienie nie jest kluczowa sprawa.

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Ale my chyba nie szukamy wzmocnień na naszą ligę prawda ?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• To co, Luquinhas czy Kapustka na prawe wahadło jak odejdzie Wszołek i Vesović?

Komentarz

• Borek w Wysokim Pressingu na C+ powiedział, że przejście Bogusza prawie przesądzone.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                                Borek w Wysokim Pressingu na C+ powiedział, że przejście Bogusza prawie przesądzone.
                                A Mioduski nie mówi kilka dni temu że to mało realne ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X