Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jest właśnie cały Kucharski. Z Ludogorcem w sprawie Swierczoka też się szczypał o parę euro aż Świerczok wylądował w Piaście.

Dopoki Mioduski nie zrozumie, że działa w branży w której generalnie panuje rynek pracownika i to oni dyktują warunki dopóty w Europie będziemy wyglądać tak jak wyglądamy. On nie umie zbudować drużyny na puchary od ilus tam lat i nic nie wskazuje, że i tym razem się uda.

i to mistrzostwo w zasadzie to kompletnie mnie nie cieszy właśnie dlatego, że przeczuwam co się wydarzy za 3 miesiące. Jasne fajnie jest dopisać kolejne +1 ale co się dalej z tym wiąże ? Nic.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Sprawy transferowe....Boruc, Wszołek, Vesovic, Poprawa.

https://sport.tvp.pl/53565809/transf...ek-moze-odejsc
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• A tym czasem, na pewnym forum niecałe dwa lata temu:

Na pewno deklarował się jako kibic KSP. Niech spierdala.
        Chyba kogoś dobrze popierdolilo z tym Wszolkiem.
        Mam nadzieje, że zostanie odpowiednio przywitany.

Niech śmieć wypierdala.
        Porównywanie Wszolka z Jodlowcem, Brzyskim, Kielbowiczem, Zewlakowem...
        Czarne koszulki ,teraz transfer tej parówy......Mioduski ,weź już **********.
        Transfer pod względem piłkarski niezbyt zrozumiały (biorąc pod uwagę bardziej palące potrzeby transferowe: napastnik, ofensywny pomocnik), a pod każdym innym względem jeszcze bardziej niezrozumiały (czyt. głupi).
        Co do Wszołka to kolejny niepotrzebny odpad na listę płac
        Wszołek jak ktoś już tu napisał to był od końca poprzedniego sezonu bez klubu. Zanim się dojdzie do jakiejkolwiek formy to się skończy runda, więc w optymistycznym wariancie to może coś ciekawego zagra w marcu. Kolejne znakomite i przemyślane posunięcie działu skautingu. Pewnie zawodnik był od dawna obserwowany i wytypowany jako najbardziej pasujący do wizji Wielkiej Legii Warszawa. Jestem pełen podziwu jak udało się wyrwać na rynku transferowym taką okazję.
        Jest różnica miedzy byciem ex-Polonistą i granie w tym klubie jak i każdym innym ( praca jak praca) , a zakładanie koszulki Legii gdzie kilka lat temu deklarowało się jako kibic drużyny z k6.
        Ktoś taki nigdy nie powinien biegać z z L na piersi.

A w ramach porannej rozrywki proponuję małą grę: dopasuj użytkownika do cytatu

Doprawdy zabawnie wygląda zestawienie wypowiedzi historycznych z dzisiejszymi. Zabawnie...

Zwłaszcza tych samych użytkowników.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Jasne fajnie jest dopisać kolejne +1 ale co się dalej z tym wiąże ? Nic.
          Akurat nie ma nic przyjemniejszego niż dopisać + 1.
          Z perspektywy kibica wolę +1 i chvjowy występ w Europie niż brak tytułu, ale z europejską przygodą zakończoną nawet jakimiś meczami na wiosnę.
          Ale to takie małe wtrącenie, bo nie lubię marginalizowania tytułów mistrzowskich, które dekadę temu i wstecz nie były chlebem powszednim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Akurat nie ma nic przyjemniejszego niż dopisać + 1.
            Z perspektywy kibica wolę +1 i chvjowy występ w Europie niż brak tytułu, ale z europejską przygodą zakończoną nawet jakimiś meczami na wiosnę.
            Ale to takie małe wtrącenie, bo nie lubię marginalizowania tytułów mistrzowskich, które dekadę temu i wstecz nie były chlebem powszednim.
            Ok może.

za miesiąc nadal będziesz "żył tym" +1 ? Bo ja mówiąc szczerze nie bardzo.
            Może mnie to nie cieszy bo dawno bez meczów, bo przed tv, nie wiem ale gdybym miał pewność, że to +1 przerodzi się coś z pozytywnego to i owszem.

Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
            A tym czasem, na pewnym forum niecałe dwa lata temu:

Doprawdy zabawnie wygląda zestawienie wypowiedzi historycznych z dzisiejszymi. Zabawnie...

Jedno moje tylko co z tego? Co ma piernik do wiatraka ? Jakbys jeszcze zacytował post w którym sportowo odnoszę się do transferu byłoby ekstra ale absolutnie przypadkowo tego nie zrobiłeś.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
              A tym czasem, na pewnym forum niecałe dwa lata temu:

Weź napisz, który cytat Kijka ? Dobra już wiem
              Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ok może.

za miesiąc nadal będziesz "żył tym" +1 ? Bo ja mówiąc szczerze nie bardzo.
                Może mnie to nie cieszy bo dawno bez meczów, bo przed tv, nie wiem ale gdybym miał pewność, że to +1 przerodzi się coś z pozytywnego to i owszem.
                Długo będę żył. Chociażby tym, że pod względem tytułów pewne śląskie drużyny patrzą w górę. Coś co powiedzmy dekadę temu wydawało się mało możliwe bo prym wiodła Wisła, a my żyliśmy z jednocyfrową liczbą mistrzostw.
                Fajne jest ogranie Celticu, Lokeren, Utrechtu czy kogo tam jeszcze. Ale i tak nie ma nic ważniejszego od krajowego podwórka. Przynajmniej dla mnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Weź napisz, który cytat Kijka ? Dobra już wiem
                  Przynajmniej mam własną opinię a nie zajmuje się na forum przepisywaniem linków z twitera.

#TeamVuko

Komentarz

Przynajmniej mam własną opinię a nie zajmuje się na forum przepisywaniem linków z twitera.
                    Nie no spoko. Mi nie przeszkadza, że najpierw każesz Wszołkowi spier.dalać a teraz płaczesz, że nie przedłuży kontraktu.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Nie no spoko. Mi nie przeszkadza, że najpierw każesz Wszołkowi spier.dalać a teraz płaczesz, że nie przedłuży kontraktu.
                      Nigdzie nie płaczę to raz, to tylko kolejny dowód, że nie umiesz czytac. Dwa pisałem o jego przeszłości w kontekście wywiadów z czasów Polonii. Autor bardzo sprytnie (tak wiem przypadkowo, jak już kolejny zresztą) pominął pisalem o wartości sportowej Wszolka.

A trzy jako jedyny nie mam problemu się przyznać do mojego posta.

#TeamVuko

Komentarz

A trzy jako jedyny nie mam problemu się przyznać do mojego posta.
                        Ale ty jesteś odważny
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          A co znaczy delikatny wzrost ? Delikatny to może być procent w górę , a może być dziesięć. Przy tej wysokości pensji nie są tą małe wartości.
                          Nie chce się rozwodzić kto z trójki (Jura, Vesovic,Wszołek) jest do "odstrzału" ale jeden na pewno. "Trzymanie" trójki prawych obrońców (wahadłowych) na wysokich pensjach byłoby wielce nierentowne.
                          Delikatny, czyli zapewne nie o 50% więcej, a właśnie te 10-20%. Z takim podejściem, to ciężko będzie zatrzymywać najlepszych piłkarzy w zespole, bo zazwyczaj daje się im podwyżki, a nie obniżki.
                          Luquinhas przedłużył - on dostał podwyżkę, obniżkę, czy nic mu się nie zmieniło? Ktoś wie, bo nigdzie nie widze info. o tym?

Zobaczymy jak Mioduski sprzeda Juranovica, gdy wpłynie dobra oferta, Vesovic nie dojdzie do super formy. Wtedy też będzie mówienie, że nie potrzeba 3? Poza tym było już wspominane, że mogą grać na różnych pozycjach, bo grali i się sprawdzili. Minut nie zabraknie dla żadnego z nich - bo chyba Mioduski mierzy w grupę pucharów? No chyba, że nie, to wtedy fakt, można odpuścić Wszołka.

Komentarz

• Ale ja napisałem wyraźnie, że do "odstrzału" jest jeden, a nie jak wymieniasz dwóch czy trzech.
                            Pod słowem odstrzał rozumiem , że nie będzie dostępny do grania.
                            Trzymanie trzech zawodników zdolnych do gry i dostępnych na jedną pozycję jest nadzwyczajnie nierentowne, tym bardziej, że jest kilka pozycji wymagających wzmocnienia na cito, w tym dla przykładu lewa strona gdzie jest Mladenovic i "wiatr".

Komentarz

• Według PS

W klubie cały czas trwają rozmowy na temat przedłużenia kontraktów z niektórymi piłkarzami. Dosyć blisko nowej umowy jest Artur Boruc – po powrocie z zagranicy bramkarz sprawdził się w klubie pod każdym względem, wszyscy są z niego zadowoleni i, jak słyszymy, już niedługo strony mogą wypracować porozumienie w kwestiach finansowych.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

...Zobaczymy jak Mioduski sprzeda Juranovica, gdy wpłynie dobra oferta, Vesovic nie dojdzie do super formy. Wtedy też będzie mówienie, że nie potrzeba 3?
                                A jeśli Juranovic nie odejdzie i zarówno on, Wszołek i Vesovic będą w dziadoskiej formie to potrzebny będzie 4 ?
                                Po to jest Michniewicz, żeby Vesovic był w formie a Kucharski jest po to, żeby po sprzedaży Juranovica kupić lepszego zastępce (ewentualnie może być taki sam).
                                I żeby nie było, to w Michniewicza raczej wierzę a w Kucharskiego średnio. No ale taka jest ich rola.
                                Cały czas zapominam, żeby poruszyć temat kwasów w drużynie. Moim zdaniem trzech gości na jedną pozycję to o jednego za dużo.

Komentarz

Pracuję...
                                X