Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdyby wziąć tego Poprawę w miejsce Lewczuka i ściągnąć dodatkowo kogoś naprawdę dobrego, to chyba by załatwiło problemy z środkiem obrony.

Komentarz

• Pięć meczów na poziomie Ekstraklasy w barwach Śląska to wystarczająca referencja, żeby trafić na Łazienkowską?
      A później zdziwienie, że Karabach ładuje nam kilka bramek.
      No ale możemy grać Hołownią/Poprawą itd itd.

Komentarz

• Bo to błędne koło. Jak byśmy wskoczyli na wyższy poziom i sprzedawali „gwiazdy” za 10 - 12 baniek euro to można by kupić dwóch „Sliszów” co sezon, a tak wypychany od dawna najlepszego za polowe wartości na długi + schodzimy z pensjami by bilansować budżet. Tak się nie da na dłuższa chwile pracować ...

Komentarz

• Raczej ten Poprawa to nie do "11", więc trochę spuśćmy oczekiwania.
          Ja gościa nie znam, nie widziałem, ale zawsze z zainteresowaniem podchodzę do takich ruchów, bo są zwyczajnie nieoczywiste. Podobno to autorski pomysł Kucharskiego i jest przekonany dyrektor. Zanim zaczniecie psy na nim wieszać (chociaż wiecie, że sam nie szczędziłem mu negatywnych słów) - jest pełno przypadków kiedy zawodnicy w różnym wieku odpalają, dostają szansę, wypływają na wielkie wody i okazuje się, że naprawdę mają umiejętności. To, że wcześniej ktoś nie doceniał jego potencjału, to nie znaczy, że gość jest słaby. Pytasz Runi czy 5 gier w ekstraklasie to wystarczająca referencja - jeżeli są przekonani, widzą w nim potencjał, to jak najbardziej jest to odpowiedni moment i nie ma znaczenia ile tych gier ma. Od kiedy to jest w ogóle jakiś wyznacznik? Liczb gier w ekstraklasie.
          Poza tym często mówimy, że trzeba wyłapywać talenty, póki wypłyną, no to to jest taki przypadek. Nie mówię, że się sprawdzi, bo nie znam kompletnie gościa, ale popadamy w hipokryzję. Okaże się, że gość ma umiejętności, rozegra cały przyszły sezon w Śląsku i już będą oferty z zachodu za 2 mln.. Kiedy jest czas na takich ruchy jak nie teraz?

Oni w obronie na pewno liczą w przyszłym sezonie na kuzynów. Ostatnio się ogarnęli, więc może i jest na czym budować. Przyjdzie na pewno jakiś lewonożny, możliwe, że Sanincanin, bo kończy mu się kontrakt i zostaną w odwodzie potencjalnie Poprawa, Hołownia, może Mosór. Chyba nie ma co liczyć na więcej.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie no dobrze, tylko nie dziwmy się, że Szachtior Soligorsk nas wyeliminuje z pucharów, bo dziwnym trafem ktoś wykorzysta nieporadność przykładowego Hołowni (czego nie potrafi np. Lechia).
            Do uzupełnienia to powinien być co najwyżej Wieteska i ew. Mosór. My na ten moment do środka obrony potrzebujemy dwóch do pierwszego składu. I to na cito, a nie Poprawę, który będzie łączył siedzenia na ławce z grą w III ligowych rezerwach.
            No, a później przyjdą "wakacje" , maraton meczów co trzy dni, kilku zawodników bez przygotowania do sezonu ze względu na EURO i będzie zdziwienie dlaczego znowu się nie udało.

Komentarz

• Też najchętniej bym wymienił cały ten blok defensywny, ale słuchając Michniewicza, to on bardzo jest po stronie Wieteski i Jędzy. Bronił jak popełniali błędy, rozpływa się jak grają bez błędów ostatnio. Stąd myślę, że nawet on nie będzie naciskał tu na wielkie wzmocnienia, prócz lewonożnego.

Generalnie wczoraj znowu się tasował pod to jaką swobodę Mati ma z piłką przy nodze i ją rozgrywa.
              Zastanawiam się dlaczego nikt poza nim tego nie widzi?
              Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Heh, mnie dziwi czepianie się, i w ogóle branie poważnie, pozytywnych słów Michniewicza o piłkarzach których teraz ma. Wieteska, Hołownia, Jedza. Co ma mówić? Że to nie ten poziom, nie nadają się i trzeba szukac lepszych? hahah, ludzie przecież on z nimi pracuje na co dzień. Miał nimi Mistrzostwo do wygrania, zostało jeszcze kilka meczów. A kto wie jak będzie z transferami, kasą na wzmocnienia i kto wie, kto będzie do grania w obronie na przyszły sezon. Michniewicz stara się wydobyć z nich co najlepsze, taka rola dobrego trenera. Publicznie chwali, a publiczne wytykanie błędów byłoby działaniem przeciwskutecznym w przypadku kruchych psychicznie zawodników. Przecież nie jest tak, że nie analizują błędów za zamkniętymi drzwiami. Michniewicz zna się na piłce lepiej niż pewnie 99% tego forum i na pewno zdaje sobie sprawę z jakości zawodników, dlatego jak dostanie lepszych, to będa grać lepsi.

Komentarz

• Akurat transfer młodego środkowego obrońcy, któremu kończy się kontrakt nie jest z założenia zły. Oczywiście o ile widzą w nim potencjał. Ja też nie widziałem żadnego meczu Śląska z nim w składzie. Transfer bardziej na zasadzie Szwocha lub Pyrdoła. Jest okazja to bierzemy i sprawdzimy. Bo gdyby podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem i zagrał dobrą rundę jesienną to będzie już nie do wyciągnięcia. Niestety takie są realia.

Podkreślam, że ma to sens, jeśli coś w nim widzą. Ja go nie znam

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                    Też najchętniej bym wymienił cały ten blok defensywny, ale słuchając Michniewicza, to on bardzo jest po stronie Wieteski i Jędzy. Bronił jak popełniali błędy, rozpływa się jak grają bez błędów ostatnio. Stąd myślę, że nawet on nie będzie naciskał tu na wielkie wzmocnienia, prócz lewonożnego.

Generalnie wczoraj znowu się tasował pod to jaką swobodę Mati ma z piłką przy nodze i ją rozgrywa.
                    Zastanawiam się dlaczego nikt poza nim tego nie widzi?
                    Ja widzę Pisałem to już nie raz, że Wietes robi babole bo gra na ryzyku. Mnie się to podoba i jak widać trenerowi tez
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Boateng chyba jest do wyrwania jakby co, ale stary, czarny i jakąś Polkę rzucił ... ocknijcie się "krytykole" bo starcie z rzeczywistością jest zawsze okrutne
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ja widzę Pisałem to już nie raz, że Wietes robi babole bo gra na ryzyku. Mnie się to podoba i jak widać trenerowi tez
                        jak można grać na ryzyku, jedenaście razy poprawiając piłkę przed zagraniem ?

Komentarz

• Nie wiem do końca o jakie ryzyko chodzi. "Lubię jazdę na krawędzi to założę płaskie obuwie.. ups, wypierdoliłem się!" ~ Wieteska po meczu z Cracovią (koloryzowane)

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta

jak można grać na ryzyku, jedenaście razy poprawiając piłkę przed zagraniem ?
                            Też mnie razi ten brak podstaw techniki użytkowej u naszych młodych talentów.
                            Np. taki Slisz. Doceniam chłopaka i życzę mu wszystkiego najlepszego ale jak widzę, że do prostego podania musi nabiegać na piłkę łukiem by koniecznie zagrać lepszą nogą to nabieram dużych wątpliwości co do przyszłości polskiej piłki i poziomu szkolenia w Polsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta

Też mnie razi ten brak podstaw techniki użytkowej u naszych młodych talentów.
                              Np. taki Slisz. Doceniam chłopaka i życzę mu wszystkiego najlepszego ale jak widzę, że do prostego podania musi nabiegać na piłkę łukiem by koniecznie zagrać lepszą nogą to nabieram dużych wątpliwości co do przyszłości polskiej piłki i poziomu szkolenia w Polsce.
                              Tak, Slisz niestety w sposobie poruszania, ustawiania do piłki, prowadzenia jej i samego kopania jest mega drewniany, ale widać, że chłopak się rozwija i coraz więcej ma do zaoferowania z przodu.
                              Ostatnio świetna piłka z klepy do Kapustki, crossy rozciagające do Jura w Gliwicach, a mam też w pamięci z poprzednich meczów takie powtarzające się akcje, że ktoś plecami do bramki (Kapustka czy napastnik) odgrywa do tyłu do Slisza i ten z pierwszej piłki piłeczka do na dobieg prawego wahadła (Wszołka wtedy bodaj).
                              Drewnianie pewnie zawsze będzie wyglądał, ale jak będzie dawał takie passy kluczowe, do tego dołoży strzały, a to potrafi, to naprawdę będzie wartościowym grajkiem.

Komentarz

• Mnie najbardziej denerwują takie podania na kilka metrów na odpierdol, nie w tempo, w nogi. Niby to tylko podania rozpoczynające akcję, ale przez taką niedbałość tracimy cenne sekundy, aby zaskoczyć rywala. Oczywiście przodują w tym środkowi obrońcy, którzy, mam wrażenie, cieszą się, że podali bez straty. A że nie w tempo to **** z tym

Komentarz

Pracuję...
                                X