Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Wlodarczyk, Meczyki.pl

Legia Warszawa nadal widziałaby go w swoim zespole. Według naszych informacji toczą się już zaawansowane rozmowy, aby trafił na Łazienkowską w nowym sezonie. Zawodnik ma być zdecydowany na takie przenosiny. Na jakich zasadach? Tego nie wiemy. Kontrakt z angielskim klubem obowiązuje go do 2023 roku. Legia musiałaby więc za niego zapłacić. W grę może więc wchodzić także roczne wypożyczenie z opcją wykupu.
    Być może sprzedany zostanie Bartosz Slisz, którym już rok temu zainteresowane były Dinamo Kijów i Dinamo Zagrzeb.
    Bogusz miałby więc duże szanse na regularną grę. W drużynie pełniłby też rolę młodzieżowca.
    Jakby opchnęli Slisza za jakieś niezłe siano i wypożyczyli tego Bogusza, to byłoby naprawdę fajnie. Chociaż brzmi to dość nierealnie.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Maciej Siemiątkowski z „Canal+Sport” informuje że Legia jest zainteresowana Kvekve. Gra managera żeby się Lech szybciej określił? Mimo że mają zapewnione w kontrakcie przedłużenie z nim umowy z automatu to możliwe, że manager chce wywrzeć nacisk, aby przyśpieszyć prodpisanie nowego kontraktu.Dziwne to trochę, ale
      z drugiej strony podmiana gruzinów na tańszego w utrzymaniu może i by miała sens. Tak na marginesie nawet nie wiem czy on dobry jest i pewnie to
      tylko taka ciekawostka twitterowa.Tak ją chyba musimy traktować.

Komentarz

• Nie wiesz czy jest dobry ale uważasz, że podpisanie go bo byłby tańszy może ma sens

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
          Maciej Siemiątkowski z „Canal+Sport” informuje że Legia jest zainteresowana Kvekve. Gra managera żeby się Lech szybciej określił? Mimo że mają zapewnione w kontrakcie przedłużenie z nim umowy z automatu to możliwe, że manager chce wywrzeć nacisk, aby przyśpieszyć prodpisanie nowego kontraktu.Dziwne to trochę, ale
          z drugiej strony podmiana gruzinów na tańszego w utrzymaniu może i by miała sens. Tak na marginesie nawet nie wiem czy on dobry jest i pewnie to
          tylko taka ciekawostka twitterowa.Tak ją chyba musimy traktować.
          No polityka transferowa rodem z Poznania...byle numerki w excelu się zgadzały
          Powiadam Ci, nie idź tą rutkowską drogą!
          #MioduskiWon

Komentarz

• Qrwa źle sie wyraziłem. Chodziło mi, że nasz kochany prezes tak może pomyslęć, a wyszło, że ja ta myślę. Mea Culpa sorry...nie wiem nawet co to za kopacz jest i może dobry, ale
            mogłem tylko przytoczyć twitta i sie nie rozpisywać. Nie ma tematu no chyba, że podpisze...

Komentarz

• Po wywiadzie Miodka, transfery bez gotówkowe albo wypożyczenie, czyli porządnego środkowego pomocnika kolejny raz nie można się spodziewać.

Komentarz

• W czwartek rano wypłynęła informacja podana przez na Twitterze przez Macieja Siemiątkowskiego o zainteresowaniu Legii Warszawa Niką Kvekveskirim. Udało nam się potwierdzić tę informację. Nika Kvekveskiri wzbudził zainteresowanie mistrzów Polski. Mówi się nawet, że Gruzin mógłby zastąpić tam... Gruzina, czyi Waleriana Gwilię. Ten drugi ma kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia przez Legię o rok.
                Głos Wielkopolski takie coś pisze.
                Nie oglądam jakoś namiętnie meczy Lecha. Ale fakt, że ktoś spisuje się dobrze w drużynie "przegrywów", nie znaczy że byłby wzmocnieniem składu Mistrza Polski. Nie wiem, czy zamiana Gruzina na Gruzina miała by sens .... Nawet jeśli miało by być taniej.

Tak sobie myślę, że jako kibic, to generalnie mam w dupie "taniej". Ja chcę, żeby było LEPIEJ !
                A tego Kvekve, czy jak go tam zwią, niekoniecznie gwarantuje.
                Never Surrender

Komentarz

• Po prostu nie ma kasy na sensowne transfery. Z kasy klubu wyparowało 30% i gdzieś trzeba ciąć (wynagrodzenia, transfery).Taki Keke doskonale się wpisuje w przyszły model transferowy...
                  Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• A w jaki to model transferowy wpisuje się zaraz 29letni piłkarz, który w zasadzie już bedzie niesprzedawalny a do tego na pozycje w zasadzie identyczna jak 3lata młodszy od niego Gvilia, który jest lepszym piłkarzem.

Ten Kvekve jest ciekawy i jako uzupełnienie na ligę ok. Nic więcej.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Gra menadżera wg mnie.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Mistrz Polski kusi Konrada Poprawę - odkrycie w Śląsku Wrocław
                        https://www.meczyki.pl/newsyamp/nies...mpression=true

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ploty transferowe - Poprawa i Emreli.
                          Michniewicz juz zaprzeczył, że interesujemy się Poprawą.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• https://youtu.be/dBayzDO9tck?t=1367
                            CM711 ocenia zimowe transfery.
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Niby mamy nie wykupywać Szabanowa. W sumie to na dobre wyszło, bo to nie jest żaden wymiatacz jak na nasze warunki, a kwota blisko 2 mln Euro za prawie 30 letniego grajka z dużym prawdopodobieństwem zjazdu w niedalekiej przyszłości jest tak absurdalna, że szkoda gadać.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                                Ploty transferowe - Poprawa i Emreli.
                                Michniewicz juz zaprzeczył, że interesujemy się Poprawą.
                                A teraz cytat z Cześka

- Gdy pracowałem w reprezentacji U21 Konrad Poprawa zagrał kilka spotkań i nie ukrywam, że podobała mi się jego postawa na boisku. Szybko wypadł ze składu Śląska i nie grał, a jak nie grasz na poziomie Ekstraklasy, to trudno rywalizować w U21 z najlepszymi w Europie. Po przyjściu Jacka Magiery zaczął grać w trójce obrońców. Myślę, że dla chłopaka dobrze się stało, że trafił na takiego trenera. Ja szczerze mówiąc nie znam tematu Poprawy w Legii. Nie rozmawiałem z nikim na jego temat. Jest to młody, uzdolniony i przyszłościowy zawodnik, ale nie polecałem go nikomu w Legii.
                                Ja tego nie zrozumiałem jako dementi. Tylko, że Czesiek nie polecał tego piłkarza do Legii. Chyba może trafić tu bez polecenia ?

I dla jasności, nie oceniam samego piłkarza, gdyż .... kompletnie go nie znam ...
                                Never Surrender

Komentarz

Pracuję...
                                X