Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Coś takiego https://twitter.com/dom_jar/status/1020714272022724608 znalazłem. Ale czy to aktualne?
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• No to Jarosz jest właśnie z Unidosu od Piekarza
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Od razu mówię, że to żadna plotka, tylko tak głośno myślę:

co myślicie o powrocie Stępińskiego do Polski? Wydaje mi się, że już czas powoli.
        Jeszcze jak coś tam grał w Serie A to rozumiem dalszy pobyt tam, ale obecnie jest wypożyczony do Serie B, więc szkoda tam chłopaka (chociaż coś tam punktuje).
        Gość chyba już został zweryfikowany na Zachodzie i widzi, że może tam być co najwyżej rezerwowym, bez szans na reprezentację.
        Kapustka może być fajnym przykładem, że warto czasem wrócić do tej niby buraczanej ligi.
        Sportowo dla mnie bardzo fajny napastnik, na swoim poziomie kompletny, potrafi grać głową, coś pogra kombinacyjnie. Dla mnie lepszy Świerczok i przede wszystkim młodszy.
        Chievo trochę za niego zapłaciło ponad rok temu, ale wysłało na wypożyczenie do niższej ligi, więc nie wiem czy wiążą z nim jakieś plany większe. Uśmiechać się do menadżera, niech chodzi do prezesa i sugeruje, że rozwiązanie obustronne będzie sytuacją win-win

ps. Być może na początku powinienem zapytać w ogóle czy śpiewał (?).

Komentarz

• Tylko, że Kapustka nic nie grał na zachodzie i wrócił tu się odbudować. Natomiast Stępiński gra i strzela na wypożyczeniu w dodatku w klubie, który ma szanse na awans do seria A. Więc jeśli Hellas nie da mu szansy w przyszłym sezonie to Lecce może go ponownie wypożyczyć (ma kontrakt do 2024)

Nie ma więc żadnych powodów dla których miałby wracać do Polski.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak to nie ma? A co to gra na poziomie Serie B jest lepsza niż w Legii? No nie wiem. Tu wróci, strzeli 20 bramek w sezonie i natychmiast trafi do kadry. Tam nie ma obecnie na to żadnych szans. Zwyczajnie też dla dobra jego kariery fajnie by było trafić w miejsce, gdzie trochę ustabilizuje się, a nie zmienia klub co rok, lata po wypożyczeniach. Myślę, że już gość ogarnął, że raczej zachodu nie podbije i zupełnie obiektywnie Legia nie byłaby głupim pomysłem. Mało tego - strzeliłby tu 20 bramek (a strzeliłby spokojnie, w Ruchu strzelał 15) to zaraz jeszcze by się zgłosili jacyś Turcy np z fajną sumką.
            Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
              Jak to nie ma? A co to gra na poziomie Serie B jest lepsza niż w Legii?
              Trzeba by było zapytać Guilherme

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Jak to nie ma? A co to gra na poziomie Serie B jest lepsza niż w Legii? No nie wiem. Tu wróci, strzeli 20 bramek w sezonie i natychmiast trafi do kadry. Tam nie ma obecnie na to żadnych szans. Zwyczajnie też dla dobra jego kariery fajnie by było trafić w miejsce, gdzie trochę ustabilizuje się, a nie zmienia klub co rok, lata po wypożyczeniach. Myślę, że już gość ogarnął, że raczej zachodu nie podbije i zupełnie obiektywnie myślę, że Legia nie byłaby głupim pomysłem. Mało tego - strzeliłby tu 20 bramek (a strzeliłby spokojnie, w Ruchu strzelał 15) to zaraz jeszcze by się zgłosili jacyś Turcy np z fajną sumką.
                Jeśli Lecce awansuje i on tam zostanie to już nie Seria B Zresztą płaci mu klub z Seria więc finansowo raczej Legia ich nie przebije.

Druga kwestia to po co nam kolejny napastnik ? Pekhart, Lopez, Rusan, Uzbek, Murci tez pewnie może grać jako wysunięty.

A po trzecie nie jestem pewien czy koleś związany z Widzewem tak chętnie by tu przyszedł.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Druga kwestia to po co nam kolejny napastnik ? Pekhart, Lopez, Rusan, Uzbek, Murci tez pewnie może grać jako wysunięty.
                  Pekhart to dżoker jak chcemy coś w Europie pograć, Lopes szrot z przebłyskami, Muci to "10", skrzydło, Uzbek skrzydło albo drugi napastnik.. Rusłan na razie po prostu tu jest, ale nic nie wiemy o nim. Nie powiedziałbym, że w TYM MOMENCIE cierpimy na "nadmiar" cennych "9". Najlepiej chyba pokazują to ostatnie mecze i granie Kostorzem czy Włodarczykiem.

A po trzecie nie jestem pewien czy koleś związany z Widzewem tak chętnie by tu przyszedł.
                  serio?

Komentarz

• Czy my wciąż mówimy o gościu za którego Hellas zapłaciło ponad 5 baniek euro?
                    Serio?
                    I co za darmo mają go puścić?

Komentarz

• Na Transfermarkt podają, że Lisy zapłaciły Cracovii dokładnie 5 baniek za Kapustkę.

Komentarz

​Jest taki przynajmniej jeden, który dla wielu stał się legendą Legii i to nie tak dawno

Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                        Na Transfermarkt podają, że Lisy zapłaciły Cracovii dokładnie 5 baniek za Kapustkę.
                        No i Stępiński w 2024r. też będzie do wzięcia bez odstępnego
                        Zapytałbym się też o jego obecne przychody z gry, ciekawe ile przytula?​

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          ​Jest taki przynajmniej jeden, który dla wielu stał się legendą Legii i to nie tak dawno
                          Zdaje sobie z tego sprawę ale Rzeźniczak to trochę inna sytuacja. Stępiński z tego co pamiętam już raz odmówił Legii jak szedł do Francji.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Jak najdalej od takich pseudo gwiazdeczek jak Stepinski
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              Jak najdalej od takich pseudo gwiazdeczek jak Stepinski
                              tak? a co z nim konkretnie? Tak samo fatalny przypadek jak Kapustki czy jeszcze gorszy?

Komentarz

Zdaje sobie z tego sprawę ale Rzeźniczak to trochę inna sytuacja. Stępiński z tego co pamiętam już raz odmówił Legii jak szedł do Francji.
                                A Ty byś nie odmówił wiedzać że we Francji przytulisz wiecej hajsu

Komentarz

Pracuję...
                                X