Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kucharski gościł w Lidze+Extra i z tego co mówił wychodzi, że największe zainteresowanie wzbudzają Luquinhas, Slisz i Juranovic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Kucharski gościł w Lidze+Extra i z tego co mówił wychodzi, że największe zainteresowanie wzbudzają Luquinhas, Slisz i Juranovic.
      Ja to bardziej odebrałem że na tej trójce chcą i pewnie mogą zarobić a nie że jest coś na rzeczy.

Druga sprawa to ciekawe kto z 8 zawodników ,którym kończą się kontrakty, ma automatycznie przedłużana umowę po minutach na boisku. ??
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Druga sprawa to ciekawe kto z 8 zawodników ,którym kończą się kontrakty, ma automatycznie przedłużana umowę po minutach na boisku. ??
        Nie wiem czy nie Boruc...
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Kucharski jak to Kucharski. Lanie wody i unikanie konkretnych odpowiedzi. Jeszcze czarował, że od początku planowali z Michniewiczem, że do Dubaju polecą w ramach uzupełnienia składu tylko młodzi chłopcy a transfery będą później

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Mosór?

„Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Z Borucem tak czy inaczej się dogadają a przynajmniej taką mam nadzieję.

A Mosor chyba faktycznie bo kiedyś sam tak mówił. Dlatego dziwne że nie gra
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Gvilia ma opcję przedłużenia o rok, jeśli tylko klub będzie chciał z niej skorzystać.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Z Borucem tak czy inaczej się dogadają a przynajmniej taką mam nadzieję.

A Mosor chyba faktycznie bo kiedyś sam tak mówił. Dlatego dziwne że nie gra
                Skoro ma taki zapis, a nie gra, to wniosek jest dość jasny.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  Skoro ma taki zapis, a nie gra, to wniosek jest dość jasny.
                  Z tt:
                  Jan Szurek@jan_szurek
                  27 lut
                  W odpowiedzi do @LegiaNet
                  Uraz Mosóra wygląda na dosyć poważny.
                  GrOcAL @GrOcALs
                  Skręcenie stawu skokowego. Słabo wyglada ta noga - pewnie około 4 tygodni przerwy. Ciężko mu będzie wyrobić limit na przedłużenie kontraktu. Chyba ze będziemy mieć pewnego mistrza i dostanie swoje szanse.

JózeK_paN@Pan_Jozek1·21 g.

A na jakim poziomie jest ten limit?

GrOcAL@GrOcALs
                  W odpowiedzi do@Pan_Jozek1

Około 300 minut.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ale chyba mogliby tą umowę przedłużyć "nieautomatycznie"? Oczywiście o ile go dalej chcą, bo wygląda na to, że tak wcale nie jest. Tak jak pisze pan crolick - wniosek jest jasny.
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Bo najgorszy jest ambaras,
                      żeby dwoje chciało naraz.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Kto jest agentem Mosóra?

Komentarz

• tatko?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                            Kto jest agentem Mosóra?
                            Chyba Piekarski.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• TT podaje "krewny", a Piekario to raczej nie rodzina Mosóra
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• No być może. Pamiętam jedynie, że Piekario ogarniał jego pierwszy kontrakt u nas.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X