Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Zawsze można wziąć kilku Hiszpanów , dokoptować coś z Portugalii, jakiś Włoch, Angol.
    Aa i Francuzi też zagwarantują poziom.
    I kilku Canarinhos żeby troszeczkę futbolowej finezji było na murawie.
    A gdzie w tym wszystkim Polacy?

Komentarz

• Ciężko mi znaleźć Polaków, gwarantujących poziom "europejski", ewentualnie młodych z perspektywą w naszych możliwościach finansowych.

Komentarz

Ciężko mi znaleźć Polaków, gwarantujących poziom "europejski", ewentualnie młodych z perspektywą w naszych możliwościach finansowych.
        Twoja odpowiedź to idealny przykład na wytłumaczenie potrzeby ściągania zagranicznego szrotu. Efekty takich praktyk widzimy od kilku dobrych lat. Liczenie na to że poziom podniosą Uzbeki i Gruzini to jakaś wyższa abstrakcja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta

Twoja odpowiedź to idealny przykład na wytłumaczenie potrzeby ściągania zagranicznego szrotu. Efekty takich praktyk widzimy od kilku dobrych lat. Liczenie na to że poziom podniosą Uzbeki i Gruzini to jakaś wyższa abstrakcja.
          Oprócz Kozłowskiego w Polsce nie ma zawodników którzy byliby podnieść poziom. Albo jak takowych masz to podaj. Świerczok być może, ale kluby się nie dogadały.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta

Oprócz Kozłowskiego w Polsce nie ma zawodników którzy byliby podnieść poziom. Albo jak takowych masz to podaj. Świerczok być może, ale kluby się nie dogadały.
            Bzdury. Poziom sportowy obniża się a nie wzrasta, obserwujesz to od kilku sezonów. Kolejne wynalazki tym razem z Uzbekistanu czy innych kierunków tylko ten poziom obniżą. Dzięki takiej polityce są problemy ze skompletowaniem młodzieżowca do grania, patologia do potęgi.

Komentarz

• Dziwnie budowana jest ta nasza kadra, ale okej - transfery Uzbeka czy Albańczyka dają jakieś nadzieje na to, że ktoś w tym skautingu jako tako działa i tych zawodników ogląda. Obaj perspektywiczni, całkiem niedrodzy i z potencjałem na podniesienie swojej wartości w najbliższych miesiącach. Nie jest to może szczyt marzeń, ale po kompromitacji z Czarnogórcem wielkich oczekiwań to ja względem tego okienka nie miałem.

Obecnie najbardziej zastanawia mnie to, jak w klubie zamierzają rozwiązać problem ze stoperami, którego od dłuższego czasu nie da się przecież nie zauważyć. Każdy zespół mający w składzie odpowiednik Kababangi czy innego Badibangi będzie nam wjeżdżał z piłką do bramki o ile wcześniej Wieteska z Jędrzejczykiem spóźnieni nie zrobią jakiegoś idiotycznego karnego jak to mają w zwyczaju. Tutaj w lecie trzeba zrobić czystkę i ściągnąć przynajmniej 2, a może nawet i 3 nowych zawodników, jeśli docelowo mielibyśmy grać systemem z wahadłami. W każdej innej konfiguracji będziemy tracili bramki nawet z tak słabymi zespołami jak Wisła Płock, ŁKS, Podbeskidzie czy ta nieszczęsna Stal Mielec, która jest tu chyba najlepszym przykładem. No tak się na dłuższą metę nie da grać, nawet przy coraz lepiej funkcjonującym ataku.

Komentarz

• "Nie ma tematu Grosika w Legii. Był przez chwilę, ale piłkarz postawił takie warunki, że szybko upadł. Zdecydowaliśmy się na piłkarzy, którzy mają możliwość mocno się u nas rozwinąć i jeszcze zyskać na wartości. Stąd sprowadzenie Jasura Jakszibojewa, Nazarija Rusyna i Ernesta Muciego – słyszymy na Łazienkowskiej."

wp.pl
                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                  "Nie ma tematu Grosika w Legii. Był przez chwilę, ale piłkarz postawił takie warunki, że szybko upadł. Zdecydowaliśmy się na piłkarzy, którzy mają możliwość mocno się u nas rozwinąć i jeszcze zyskać na wartości. Stąd sprowadzenie Jasura Jakszibojewa, Nazarija Rusyna i Ernesta Muciego – słyszymy na Łazienkowskiej."

wp.pl
                  Ufff...

Komentarz

Podaj listę polskich piłkarzy będących wzmocnieniami, którzy podniosą poziom zespołu i są w zasięgu finansowym.

Komentarz

Zawsze można wziąć kilku Hiszpanów , dokoptować coś z Portugalii, jakiś Włoch, Angol.
                      Aa i Francuzi też zagwarantują poziom.
                      I kilku Canarinhos żeby troszeczkę futbolowej finezji było na murawie.
                      No i Martynikanin zawsze miło widziany

Komentarz

Podaj listę polskich piłkarzy będących wzmocnieniami, którzy podniosą poziom zespołu i są w zasięgu finansowym.
                        Żadnej listy nie będę tobie podawał, nie jestem dyrektorem sportowym, kieruj prośbę do RK nie do mnie.

Jeżeli tobie wydaje się że jakiś Uzbek podniesie poziom sportowy to wypada skwitować to jednym zdaniem :

Pelikan Agency

Komentarz

Żadnej listy nie będę tobie podawał, nie jestem dyrektorem sportowym, kieruj prośbę do RK nie do mnie.

Jeżeli tobie wydaje się że jakiś Uzbek podniesie poziom sportowy to wypada skwitować to jednym zdaniem :

Pelikan Agency
                          Egipcjanin Salah, koreańczyk Son czy ormianin Myhitarian też są do odstrzału bo mało piłkarskie kraje...

Komentarz

Pelikan Agency
                            Nie no chcesz budować klub na Polakach, więc wymień.
                            Baza polskich piłkarzy (grających na poziomie Ekstraklasy - 1 ligi) nie jest zbyt rozbudowana.
                            Przeciętna osoba oglądająca ligę wymieni piłkarzy wyróżniających się, młodych, robiących róznicę czy w drugą stronę chvjowych.
                            Więc czekam.
                            A jeżeli chcesz to Ci podpowiem.
                            Nie ma. Albo nie są w zasięgu finansowym, albo mogą być co najwyżej uzupełnieniami.

Komentarz

Nie no chcesz budować klub na Polakach, więc wymień.
                              Baza polskich piłkarzy (grających na poziomie Ekstraklasy - 1 ligi) nie jest zbyt rozbudowana.
                              Przeciętna osoba oglądająca ligę wymieni piłkarzy wyróżniających się, młodych, robiących róznicę czy w drugą stronę chvjowych.
                              Więc czekam.
                              A jeżeli chcesz to Ci podpowiem.
                              Nie ma. Albo nie są w zasięgu finansowym, albo mogą być co najwyżej uzupełnieniami.
                              W Polsce nie ma ale w Uzbekistanie są

Proponuję zakończyć dyskusję.

Komentarz

• Jak nie potrafisz obronić swoich mądrości to faktycznie lepiej jak skończysz, zamiast zaśmiecać ten wątek i klepać dla sportu...
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X