Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Tak tylko polskich. (co jest kretynskie)
    Nieprawda, cytując za PZPNem:

Wedle uchwały, zawodnikiem o statusie młodzieżowca jest piłkarz posiadający obywatelstwo polskie lub szkolony w klubie zrzeszonym w PZPN, który w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu rozgrywkowego, kończy 21 rok życia oraz zawodnik młodszy

Zawodnik szkolony w klubie zrzeszonym w PZPN oznacza zawodnika, który – bez względu na swoją narodowość lub wiek – był zarejestrowany w klubie lub klubach zrzeszonych w PZPN, z przerwami lub nie, przez okres trzech pełnych sezonów lub przez 36 miesięcy.
    Także może być tez obcokrajowiec.

Komentarz

• Czyli wskaż mi jakiekolwiek piłkarza, który od kiedy jest ten przepis spełniał warunek bycia młodzieżowem niepolakiem.

...

No właśnie...

Docelowo wiadomo, że chodzi o Polaków.
      A przypadków, w których jakieś niepolak będzie spełniał warunki będzie jakaś minimalna skala. I napewno nie będzie się to tyczylo żadnego albanca, który przyleci do Polski chwilę wcześniej.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A ten grosik to niech spieprza do Pogonii , jak mu się nagle dupa zaczęła palic

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• +1
          Mam nadzieję, że nie zobaczymy go w Legii.
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Biorąc Muçiego i Grosika na 100% w lato bedziemy chcieli spieniężyć Luquinhasa, żeby łatać budżet.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Najpierw to niech przedłużą kontrakt ze Wszołkiem i ew. z Vesovicem, a dopiero potem myślą o Grosickim. Bo będzie tak, że w czerwcu nie będzie w Legii żadnego z tej trójki.

Komentarz

• Dokładnie. Grosicki to żadne zbawienie dla nas
                Ostatnio edytowany przez pan_nikt; [ARG:4 UNDEFINED].
                (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                  Najpierw to niech przedłużą kontrakt ze Wszołkiem i ew. z Vesovicem, a dopiero potem myślą o Grosickim. Bo będzie tak, że w czerwcu nie będzie w Legii żadnego z tej trójki.
                  Wg mnie na 99% nie przedłużą z Veso. Nie stać nas. On miał progresywny kontakt i teraz jest bodajże drugim po Jędzy najkosztowniejszym w utrzymaniu zawodnikiem.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Raczej Wszołek odejdzie, szkoda bo fajnie wyglada przy Kapustce. Jak jest w formie fizycznej to daje radę.
                    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Ten Wszołek, który dostał wędkę w przerwie ostatniego meczu? Jest solidnym zawodnikiem, daje doświadczenie, ma dobry kontakt z młodymi, ale sportowo to coraz bardziej odbiega. Na szczęście bardzo możliwe, że na dniach wróci Veso o wtedy będzie widać różnicę (gdy dojdzie do formy).

Komentarz

• Zaryzykuję tezę, że chociaż Wszołek jest krócej to zagrał więcej dobrych meczów niż Vesović. Którego ostatnie pół roku przed kontuzją przesłania wcześniejszy dużo dłuższy i słabzy okres, którego wisieńką na torcie było czerwo w Trnawie.

Komentarz

• Nie zgodzę się, ale każdy może mieć swoje zdanie. Nie mniej, dla mnie Wszołek idzie w dół i z trójki naszych prawych wahadłowych jest najmniej potrzebny(co nie znaczy, że ogólnie jest słaby i że się nie przyda).

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                            każdy może mieć swoje zdanie.
                            Jeden z bardziej mądrych wpisów od kilku lat.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Grosika warto wziąć na te pół roku choćby po to, żeby nie wzięła go Pogoń... Wszołka też bym próbował zatrzymać. Mało jest Polaków, którzy potrafią grać w piłkę i jednocześnie są w naszym zasięgu finansowym.

Komentarz

• Latem z listy płac pierwszej drużyny odpadną Valencia, Kante, Astiz, Rocha, Cholewiak i pewnie Cierzniak. Możliwe też, że pożegnamy Lewczuka, więc na kontrak Vesovica i Wszołka powinno spokojnie wystarczyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X