Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekaw jestem jak wygląda technicznie, bardzo łatwo będzie można porównać z chłopakami z Akademii. Na filmikach gó... widać.

Komentarz

• Nakupią jakichś Albańców, jakby już Ukraińców nie było...
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
        Ernest Muçi zostanie nowym piłkarzem Legii. Główną pozycją 19-latka jest środek ataku, ale może on też występować jako ofensywny pomocnik. W tym sezonie zagrał w 24 meczach, w których strzelił siedem goli oraz zanotował cztery asysty. Albańczyk...
        .via TT Bartkovy
        Park czy nasz scouting go wyczaił?
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Może po to by Jaszczur miał kompana na wypady w piątunio do meczetu? Na poważnie ponoć był przymierzany do Fenerbahce.

Komentarz

• Ja powiem tak: to jest zawsze spore ryzyko jak taki młody gość się zaadaptuje w nowym środowisku i czy w ogóle odnajdzie w poważniejszej lidze w seniorskim futbolu, ale.. ale czy właśnie nie tego oczekujemy od scoutingu? Wyciągania młodych ciekawych zawodników z mniej popularnych piłkarsko regionów? Słowacja, Czechy, Chorwacja, Serbia mocno przebrane, więc szukamy w Albanii i Uzbekistanie.. Jak nie wyjdzie to będziemy tematem żartów oczywiście, ale poczekajmy.. Mnie sama idea się podoba, wszystko zweryfikuje oczywiście boisko.

https://www.youtube.com/watch?v=LmLaGlEDFd0
            ja wiem to piłka juniorska, ale sposób w jaki on kręci rówieśnikami, wizja gry.. wygląda to nieźle.

Tak patrzę co się dzieje na TT i nie rozumiem kompletnie ludzi, którzy od razu krytykują taki transfer, nie śledząc w ogóle rozgrywek, w których grał dany gracz..
            Pomijam już to, że zwyczajnie może okazać się naprawdę mega talentem i za miesiąc będą się wstydzić swoich słów. Bardziej mnie interesuje kogo tak naprawdę oni oczekują, bo:
            - przychodzi gośc co się odbił od zachodniej, poważnej ligi - "eee dziad, nic nie grał, leń, do odbudowy, ściągamy odpady z serie B blabla"
            - przychodzi młody, ciekawy gość z liczbami w lidze nie gorszej dużo od naszej (Jasur) - "co to ma być, może jakiegoś Mongoła lepiej? gość ma nierówno pod kopułą, inaczej grałby już w poważnej lidze" (pod to też mozna podpiąć Albańca, tylko liga dużo mniej poważna)

no i się zastanawiam? kogo oni oczekują? jak przyjdzie 25 letni gość z podobnej ligi do naszej, w formie, to też przecież powiedzą, że "musi być z nim coś ewidentnie nie tak, skoro żaden poważny klub go nie wziął"
            Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
              ... ale.. ale czy właśnie nie tego oczekujemy od scoutingu? Wyciągania młodych ciekawych zawodników z mniej popularnych piłkarsko regionów? Słowacja, Czechy, Chorwacja, Serbia mocno przebrane, więc szukamy w Albanii i Uzbekistanie.. Jak nie wyjdzie to będziemy tematem żartów oczywiście, ale poczekajmy.. Mnie sama idea się podoba, wszystko zweryfikuje oczywiście boisko.
              W zasadzie mógłbym się podpisać pod tym.
              Jak wypali, będzie super. Nie wypali, niech szukają dalej.

Tanio kupić można piłkarza jeszcze nie zweryfikowanego przez poważną ligę. Potem, obawiam się że w obecnej sytuacji, nas już nie będzie stać.
              (Jak na Salaha czy Lewandowskiego )
              Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Tak patrzę co się dzieje na TT i nie rozumiem kompletnie ludzi, którzy od razu krytykują taki transfer, nie śledząc w ogóle rozgrywek, w których grał dany gracz..
                Pomijam już to, że zwyczajnie może okazać się naprawdę mega talentem i za miesiąc będą się wstydzić swoich słów. Bardziej mnie interesuje kogo tak naprawdę oni oczekują
                Oczekują tego coobiecał Kucharski czyli 3 wzmocnień, ludzi którzy przyjeżdżają i wchodzą do gry i robią różnicę jak to Kijek by napisał kotów, a te dwa transfery nie są tego gwarantem( nie mówie że są złe)

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta

Oczekują tego coobiecał Kucharski czyli 3 wzmocnień, ludzi którzy przyjeżdżają i wchodzą do gry i robią różnicę jak to Kijek by napisał kotów, a te dwa transfery nie są tego gwarantem( nie mówie że są złe)
                  ale to właśnie pytam - skąd mają przyjśc ci zawodnicy? o jakim profilu? Zawodnicy, którzy grają w swoich zespołach w silnych ligach? Kogo my uznamy za wzmocnienie.
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Na pewno nie zawodnicy którzy jak Uzbek potrzebują paru tygodni żeby dojść do siebie albo 19 latkowie, to są talenty albo i nie- wypalą super, nie trudno. Ten ukrainiec jest moim zdaniem wzmocnieniem, tyle tylko, że odejdzie za 3 miesiące i właśnie takich ludzi oczekuję jeżeli ktoś ogłasza wzmocnienia

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta

Hola hola.
                      Ja pisałem o sztosach nie o kotach.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zdziwię się jak ten chłop w ogóle będzie trenować z pierwszym zespołem. Odchodzi Rocha a liczba zagranicznego szrotu w rezerwach musi się zgadzać.
                        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Jeśli przyjdzie, bo dalej negocjują. A przecieki nie pomagają.

Komentarz

• Tradycji musi stać się zadość- pojawia się info o transferze- te same osoby, co zwykle, są pierwsze z narzekaniem.

Nic na to nie zapowiadało, a wychodzi kolejne ciekawe okno.

Komentarz

• W jakim sensie ciekawe?
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                                Tradycji musi stać się zadość- pojawia się info o transferze- te same osoby, co zwykle, są pierwsze z narzekaniem.

Nic na to nie zapowiadało, a wychodzi kolejne ciekawe okno.
                                Generalnie transfer oceniajmy po tym co chłopak pokaże. Póki nie gra nie ma co oceniać. Ps. Jeśli do nas dołączy.

Komentarz

Pracuję...
                                X