Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przeczucie mi mówi, że to może być dla nas niezły transfer i to nie dlatego, że rywalizuje o miejsce w składzie z Lewczukiem i Wieteska bo z nimi by wygrał każdy piłkarz, który coś tam potrafi ale ogólnie, że gość może dawać radę.

No ale co z tego jak za 4 miesiące już go tu nie będzie.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Przeczucie mi mówi, że to może być dla nas niezły transfer i to nie dlatego, że rywalizuje o miejsce w składzie z Lewczukiem i Wieteska bo z nimi by wygrał każdy piłkarz, który coś tam potrafi ale ogólnie, że gość może dawać radę.

No ale co z tego jak za 4 miesiące już go tu nie będzie.
      A ja się boje że on na pełnej wyjebce będzie tutaj grał, potraktuje te występy tylko jak treningi do odbudowy. Nie walczy tutaj o żaden angaż, wynik końcowy też go średnio interesuje bo w elminacjach pucharów europejskich już go tutaj nie będzie.

Komentarz

• Jeżeli przyjście tych dwóch UA jest bez klauzuli wykupu za rozsądne pieniądze to

Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gazza Zobacz posta

A ja się boje że on na pełnej wyjebce będzie tutaj grał, potraktuje te występy tylko jak treningi do odbudowy. Nie walczy tutaj o żaden angaż, wynik końcowy też go średnio interesuje bo w elminacjach pucharów europejskich już go tutaj nie będzie.
          Do jakiej odbudowy??? Gośc caly czas w pełnym treningu. Na jesieni stracił miejsce w składzie po zmianie trenera. Chce grać, bo się pewnie łudzi, że na Euro może pojedzie, a w Dynamie czekała by go zapewne ławka.
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Czy tak ciężko przyjąć do świadomości że Legia operuje teraz z finansowymi ograniczeniami? Czy tak ciężkie być kibice Legii i nie narzekać na okrągło? Te same typki tutaj, te same bajerki, dzień po dniu.
            Były czasy gdzie wszyscy modliliśmy się aby JAKOŚ na wycieczkę pucharową się załapać a ty nagle liga miszczów z urzędu się należy.
            Ogarnijcie sir troche, brzmicie jak stare baby na Różyckim
            "Bo to statek krwawej braci,
            Biada temu, kto doznał od nich mąk.
            Lepsza śmierć z własnych rąk niż piraci,
            Tylko krzyk, tylko jęk słychać w krąg"

Komentarz

• Zamieszczone przez rakowiec Zobacz posta
              Czy tak ciężko przyjąć do świadomości że Legia operuje teraz z finansowymi ograniczeniami? Czy tak ciężkie być kibice Legii i nie narzekać na okrągło? Te same typki tutaj, te same bajerki, dzień po dniu.
              Były czasy gdzie wszyscy modliliśmy się aby JAKOŚ na wycieczkę pucharową się załapać a ty nagle liga miszczów z urzędu się należy.
              Ogarnijcie sir troche, brzmicie jak stare baby na Różyckim
              Liga Mistrzów.

Komentarz

• Kompletnie nie rozumiem tego transferu bierzemy gościa na 2,5 miesiąca(nie będzie gotowy na ten weekend a ostatnia kolejka jest 16 maja). Powiedzmy, że okazuje się kozakiem ligi,a ma na to duże szanse. Mioduski z Kucharskim liczą, że gość mając pół roku do końca kontraktu wybierze Legie? Skończy się tak, że po sezonie zostaniemy bez ukra, Wszołka i Vesovica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                  Kompletnie nie rozumiem tego transferu bierzemy gościa na 2,5 miesiąca(nie będzie gotowy na ten weekend a ostatnia kolejka jest 16 maja). Powiedzmy, że okazuje się kozakiem ligi,a ma na to duże szanse. Mioduski z Kucharskim liczą, że gość mając pół roku do końca kontraktu wybierze Legie?
                  No właśnie też mi się to wydaje dziwne. Jak będzie słaby, to nie będzie nam potrzebny. Jak będzie dobry, to - mając 29 lat na karku - będzie chciał bardzo dobrą min. 3-letnią umowę. Większość piłkarzy w takim wieku tego oczekuje. Czy Legia będzie w stanie to spełnić? Najnowsza historia sugeruje, że nie.

Jak ma pomóc zdobyć mistrza to w krótkiej perspektywie bardzo spoko. Tylko to nijak ma się do słynnych cytatów prezesa: "Nie popieram takich ruchów. Nie podobają mi się wypożyczenia, po których nie mamy prawa pierwokupu. Żeby go zatrzymać w Warszawie pewnie trzeba byłoby dać około dwóch milionów euro. To za dużo. Takimi ruchami transferowymi robimy przysługi innym klubom. Bierzemy do siebie piłkarza, który siedzi na ławce, u nas dochodzi do formy i potem wraca do swojej drużyny. To kiepski interes". (2017 rok, chodziło o Necida)

Wczoraj osobiście spytałem Radosława Kucharskiego o tę klauzulę Szabanowa - odrzekł, że nie ma żadnej. Uprzedzając ew. wasze pytania... zdobycie więcej odpowiedzi niewykonalne

Komentarz

• Czyli totalna amatorszczyzna i jechanie na prowizorce.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Czyli totalna amatorszczyzna i jechanie na prowizorce.
                      Nic nowego.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                        Wczoraj osobiście spytałem Radosława Kucharskiego o tę klauzulę Szabanowa - odrzekł, że nie ma żadnej. Uprzedzając ew. wasze pytania... zdobycie więcej odpowiedzi niewykonalne
                        Szkoda. Chciałbym wiedzieć, który trójkąt widzi na kwalifikacje w lecie. Hołownia-Jędrzejczyk-Lewczuk? Hołownia-Jędrzejczyk-Wieteska? Czy może Lewczuk--Jędrzejczyk-Wieteska?

Komentarz

coś więcej? w sensie jego mowa ciała Mówił to zawstydzony? Zrezygnowany? Czy zupełnie bez żadnych skrupułów, nie dostrzegając istoty problemu, z tym swoim zjebanym uśmieszkiem na twarzy?
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Wczoraj osobiście spytałem Radosława Kucharskiego o tę klauzulę Szabanowa - odrzekł, że nie ma żadnej.

Edytka:

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            Szkoda. Chciałbym wiedzieć, który trójkąt widzi na kwalifikacje w lecie. Hołownia-Jędrzejczyk-Lewczuk? Hołownia-Jędrzejczyk-Wieteska? Czy może Lewczuk--Jędrzejczyk-Wieteska?
                            Jedno jest pewne. Bez awansu do pucharów na wykupienie Szabanowa nie będzie pieniążków.
                            Ostatnio edytowany przez Sugarman; [ARG:4 UNDEFINED].
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

No właśnie też mi się to wydaje dziwne. Jak będzie słaby, to nie będzie nam potrzebny. Jak będzie dobry, to - mając 29 lat na karku - będzie chciał bardzo dobrą min. 3-letnią umowę. Większość piłkarzy w takim wieku tego oczekuje. Czy Legia będzie w stanie to spełnić? Najnowsza historia sugeruje, że nie.

Jak ma pomóc zdobyć mistrza to w krótkiej perspektywie bardzo spoko. Tylko to nijak ma się do słynnych cytatów prezesa: "Nie popieram takich ruchów. Nie podobają mi się wypożyczenia, po których nie mamy prawa pierwokupu. Żeby go zatrzymać w Warszawie pewnie trzeba byłoby dać około dwóch milionów euro. To za dużo. Takimi ruchami transferowymi robimy przysługi innym klubom. Bierzemy do siebie piłkarza, który siedzi na ławce, u nas dochodzi do formy i potem wraca do swojej drużyny. To kiepski interes". (2017 rok, chodziło o Necida)

Ja to widzę tak. Nie stać nas w tej chwili aby zaproponować mu dłuższy kontrakt lub zawodnik nie jest przekonany do tego aby zostać u nas na dłużej, więc wybrano takie rozwiazanie jakie wybrano, a do jakichś rozmów wracamy po sezonie. Byłoby to typowe kupienie sobie czasu, bo podejrzewam, że alternatywy w tej chwili zbytniej nie ma. No chyba że celujemy w target typu Alan Uryga. Czy to dobrze, czy źle to się okaże. Jeżeli będzie Mistrzostwo Polski, to atmosfera do takich rozmów będzie bardziej dogodna. Oczywiście zawsze jest ryzyko, że jak chłop okaże się wymiataczem (co na tę krótką chwilę byłoby dla nas bardzo ok), to stanie się dla nas nieosiągalny i tyle będziemy go widzieli. Myślę jednak, że jego dotychczasowa kariera nie wskazuje na to, że "pozamiata" naszą ligę i w lecie będzie przebierał w ofertach. Bardziej liczę, że okaże się po prostu solidnym obrońcą, który jest lepszy od tych których mamy. Dlatego jak uda się zdobyć tytuł, a Warszawa się mu spodoba, to w lecie będzie się można z nim dogadać na jakąś dłuższą współpracę. Przy braku tytułu, się pewnie pożegnamy, ale przynajmniej finanse nie ucierpią.

Oczywiście nie jest to mój wymarzony model budowy zespołu, a i wcześniejsze słowa Mioduskiego pokazują, ze jego tez nie. Jednak doprowadził Legię do takiego momentu, że nie ma co już wybrzydzać na takie rozwiązania, bo alternatywą jest albo brak jakichkolwiek ruchów transferowych albo branie totalnych "no nameów", z których 1 na kilku wypali, a reszta będzie nam wisieć na liście płac.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ernest Muçi zostanie nowym piłkarzem Legii. Główną pozycją 19-latka jest środek ataku, ale może on też występować jako ofensywny pomocnik. W tym sezonie zagrał w 24 meczach, w których strzelił siedem goli oraz zanotował cztery asysty. Albańczyk...
                                .via TT Bartkovy

Komentarz

Pracuję...
                                X