Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Jeszcze Wszołek może odejść, bo geniusze czekają nie wiadomo na co z przedłużeniem kontraktu. To co się wyprawia w klubie za samodzielnych rządów Mioduskiego przechodzi ludzkie pojęcie.
    podobnie jak Antola - pewnie jest za drogi dla Dareczka
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wszołek będzie czekał do lata, bo on chce znowu wyjechać z Polski.
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
        Wszołek będzie czekał do lata, bo on chce znowu wyjechać z Polski.
        nie ma co się dziwić. zaraz 30 stuknie, więc został mu teraz ostatni dobry kontrakt do podpisania + dobra kasa za podpis.
        Turcja, Grecja, Rosja, albo jakieś emiraty zapłacą mu 2-3 razy więcej niż Legia
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
          W niedzielę pracuje dział sportowy?
          Ja bym inaczej postawił pytanie. Czy w jakikolwiek dzień ten dział pracuje lub też czy ten dział w ogóle istnieje?
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Będą jaja jak Pogoń ściągnie Grosika na wypozyczenie do końca sezonu, a my w tym czasie tych gości z Dynama ... też na wypozyczenie. To by była chyba ostateczna kompromitacja prezesa

Komentarz

• Ja bym był spokojny, wątpię, Seby poszedł do Pogoni, a jak już pójdzie to w ostatniej godzinie okienka transferowego, wiec jeszcse sporo czasu ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                Będą jaja jak Pogoń ściągnie Grosika na wypozyczenie do końca sezonu, a my w tym czasie tych gości z Dynama ... też na wypozyczenie. To by była chyba ostateczna kompromitacja prezesa
                Jeszcze bardziej niż ratowanie europejskich pucharów trenerem, który w każdym meczu eliminacyjnym dostawał eurowpierdol?
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• [QUOTE]Jerzy Chwałek
                  @Jerzy2014
                  NEWS:Na dzisiaj nie ma absolutnie żadnego tematu transferu K.Grosickiego do
                  @PogonSzczeci
                  !!Ostatni raz prezes Mroczek i dyr.Adamczuk kontaktowali się z KG począt.stycznia,ale były duże rozbieżności co do kwestii finansowych.Wczoraj J.Mroczek potwierdził mi,że nie ma tematu

Tak tez podejrzewałem.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Jeśli go naprawdę wezmą to będą mieć już super drużynę na Ekstraklase.
                    Teraz mają 6 meczów trudnych i zobaczymy co będzie tabeli za te 6 spotkań (po meczu Legia - Pogoń).

No ale to też pokazuje co znaczy mieć świadomego dyrektora sportowego i prezesa a nie dwa kołki.
                    ​ Ale co się zdążył nachwalić Pogoni na podstawie plotek, to jego ​​​​
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Grosicki podpisa kontrakt w Szczecinie...

...reklamowy, z producentem drzwi. Także tyle z tej Pogoni macie

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
                        Grosicki podpisa kontrakt w Szczecinie...

Pewnie od samego początku ktoś nakręcał temat Grosika w Szczecinie, a dziennikarze dali się podejść. Ten zamiast reklamować Pogoń, będzie reklamował drzwi.

Komentarz

• A moim zdaniem on ostatniego dnia okienka skończy w Pogoni, o ile się ruscy nie zgłoszą wcześniej, zakładając, że WBA jest gotowe wypłacić mu połowę tego co zostało do końca. Dostanie z 250k euro od Pogoni do końca sezonu, a potem się zawinie gdzieś do Chin czy arabów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            A moim zdaniem on ostatniego dnia okienka skończy w Pogoni, o ile się ruscy nie zgłoszą wcześniej, zakładając, że WBA jest gotowe wypłacić mu połowę tego co zostało do końca. Dostanie z 250k euro od Pogoni do końca sezonu, a potem się zawinie gdzieś do Chin czy arabów.
                            Nie uwierzysz ale... Tu się zgadzamy.

___
                            I o ile chciałbym Grosika u nas na dłużej to już na te 4 miesiące no to tak średnio...
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ja jednakże wolałbym go przez te 4 miechy u nas, aniżeli w Pogoni. Gdyby to o Jage chodziło, to ok, nie dość, że z nimi już graliśmy, to jeszcze nie są żadnym zagrożeniem. Ale Pogoń to mogłaby się nie wzmacniać w ten sposób. Nie chcę powtórki ze Śląska czy Piasta jako MP.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
                                Grosicki podpisa kontrakt w Szczecinie...

Bardzo możliwe, że jest to sposób sfinansowania części jego kontraktu.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X