Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta

Tak mi się kojarzyło, że w kontekście Salaha był dyskutowany temat ramadanu przy okazji finału ligi mistrzów.

Skoro tak to nasz ananas też mógłby przerywać post w meczach wyjazdowych : Zgodnie z zasadami religii, Salah spełnia jedną z reguł umożliwiającą mu zaprzestanie stosowania się do przepisów Ramadanu. Egipcjanin będzie bowiem w odległości ponad 80 kilometrów od swojego miejsca zamieszkania

artykuł z PS:
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...strzow/r4r4zd0
    Z tym Ramadanem to jest w ogóle komedia, bo pamiętam jak kiedyś w Realu Madryt była taka sytuacja, że obawiano się o zdrowie wracającego po urazie Benzemy, ale szybko okazało się, że on w te dni je i pije normalnie, bo zapisuje sobie wszystkie dni w notatniku i będzie pościł po zakończeniu kariery Wydaje mi się, że nie ma co się przesadnie zamartwiać o naszego Uzbeka, ale w razie czego mamy przecież nowego dietetyka, więc on na pewno ogarnie ten temat, jako że Mioduski zatrudnia tylko wybrańców o specjalnie wyselekcjonowanych kompetencjach.

Komentarz

• A Joseph Aziz? On nie był przypadkiem muzułmaninem?

Komentarz

• Jaszczur przychodzi na skrzydło? Pewnie Wszołek zrobi wyjazd za darmo.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          Jaszczur przychodzi na skrzydło? Pewnie Wszołek zrobi wyjazd za darmo.
          Wiesz, że są dwa skrzydła ? A Wszołek jest jeden ?
          Na lewym w tej chwili nie mamy skrzydłowego. Luki jest tam wystawiany z braku innej możliwości.
          Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez laukas Zobacz posta

Mamadou Balde, Ahmed Ghanem, Ajazdin Nuhi, Moussa Ouattara, Armando Sadiku, Moussa Yahaya (który niestety nie był przykładnym muzułmaninem i prowadził się niezbyt sportowo)
            Same gwiazdy Legii Warszawa z przeszłości. Mi się ten "transfer" nie podoba mówiąc delikatnie. Przychodzi grajek z kraju piłkarstwa pokroju Białorusi, Armenii i Luksemburga. Ma 24 lata, on nawet nie jest czołowym piłkarzem w Uzbekistanie - Mioduski ośmiesza nam klub. Jaszczur jest Uzbekiem, praktykującym sunnitą, który poza przeszło półrocznym pobytem na białoruskiej wsi nosa nie wyściubił poza swoją ojczyznę. Można się zakładać o grube dolce, że będzie miał gigantyczny problem z jakąkolwiek adaptacją. Gdyby Jaszczur był przyzwoitym piłkarzem to właśnie kopał by piłeczkę w rosyjskiej superlidze lub w Zjednoczonych Emiratach za dobrą wypłatę. Dyskutowanie nad tym "wzmocnieniem" jest uwłaczające i poniżające. Może jakis inwestor ma się pojawić w klubie - to jedyna okoliczność ktora tłumaczy te Dubaje i takie komiczne ruchy.
            "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              Jaszczur przychodzi na skrzydło? Pewnie Wszołek zrobi wyjazd za darmo.
              A co ma Wszołek do pozycji Uzbeka?
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta

Same gwiazdy Legii Warszawa z przeszłości. Mi się ten "transfer" nie podoba mówiąc delikatnie. Przychodzi grajek z kraju piłkarstwa pokroju Białorusi, Armenii i Luksemburga. Ma 24 lata, on nawet nie jest czołowym piłkarzem w Uzbekistanie - Mioduski ośmiesza nam klub. Jaszczur jest Uzbekiem, praktykującym sunnitą, który poza przeszło półrocznym pobytem na białoruskiej wsi nosa nie wyściubił poza swoją ojczyznę. Można się zakładać o grube dolce, że będzie miał gigantyczny problem z jakąkolwiek adaptacją. Gdyby Jaszczur był przyzwoitym piłkarzem to właśnie kopał by piłeczkę w rosyjskiej superlidze lub w Zjednoczonych Emiratach za dobrą wypłatę. Dyskutowanie nad tym "wzmocnieniem" jest uwłaczające i poniżające. Może jakis inwestor ma się pojawić w klubie - to jedyna okoliczność ktora tłumaczy te Dubaje i takie komiczne ruchy.
                Amen.
                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Czy on nas ośmieszy to się dopiero okaże. W nie tak dawnej historii to zostaliśmy ośmieszeni ale przez typa z prawilnej i katolickiej Serbii, który na dodatek jeszcze nas wydoił, a nie zagrał żadnego meczu.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                    Czy on nas ośmieszy to się dopiero okaże. W nie tak dawnej historii to zostaliśmy ośmieszeni ale przez typa z prawilnej i katolickiej Serbii, który na dodatek jeszcze nas wydoił, a nie zagrał żadnego meczu.
                    prawosławnej.

Komentarz

• Ok, źle się wyraziłem, chodziło mi o chrześcijaństwo.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

To takich "znawców" to raczej naprawdę nie warto cytować. Lepiej mieć swoje trzeźwe spojrzenie i trzymać się faktów. Fakty : Mladenović to obecnie pozamiatał ekstraklape na swojej pozycji, miał 3 bramki i 9 asyst, gra w reprezentacji Serbii. Obradović jest obecnie 31 letnim emerytem, które jedyne co zamiatał to ławkę rezerwowych Anderlechtu do której był przyspawany w ostatnim sezonie. Sezon 2017/18 również nie był, mowiąc delikatnie, oszałamiający w jego wykonaniu. Podsumowując nazwisko Obradović to wspomnienie czołowego niegdyś LO w lidze belgijskiej - z akcentem na "niegdyś", a gadanie o jakichś półkach wyżej to zwyczajne pier***enie bzdur. Obradovica, 31 letniego lewego obrońcy o cienkim zdrowiu to obecnie taki Partizan Belgrad nie chce. O ile Lewczuk i Gvilia to były mądre, logiczne ruchy o tyle liczę, że ten cały Obradović to tylko gra jego agencji menadżerskiej.
                        To pisałem o Obradovicu. Jest pewne wysokie prawdopodobieństwo przyszłych losów niektórych grajków. Tego Jaszczura to nawet szkoda klawiatury. Kiedyś był jakiś Iloski z Ameryki do drugiej drużyny. Teraz my na szybko potrzebując wzmocnień mamy w prezencie karnawałowym od Midouskiego i Kucharskiego Uzbeka. Nie mam nic do Uzbeków, mają fajnych bokserów olimpijskich, ale jeśli taktyką na orzjeście Karabachów i Dudelanż jest upodabnianie sie do nich to jest to kompromitowanie naszego klubu. Dobrze, że sa jeszcze inne sekcje.
                        "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Nie wiem co jest głupsze, argument, że przychodzi koleś z 'niepiłkarskiego' kraju czy rozkmina jakim typem muzułmanina jest. Był już kiedyś pewien niezły uzbek, Maksim Szackich się zwał i Dynamo Kijów miało z niego pociechę. Typ robi liczby w lidze porównywalnej do naszej i w dodatku nie pije, nic tylko się cieszyć Lepiej chyba, żeby sie szlajał po meczetach a nie po McDonaldsach i Enklawach:> Jak chcecie przykładnego katolika, to Patryk Małecki ma tatuaż z Janem Pawłem II

Komentarz

• A Grosicki ma Matkę Boską.
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

[
                              Zamieszczone przez [B
                              laukas][/B]
                              Mamadou Balde, Ahmed Ghanem, Ajazdin Nuhi, Moussa Ouattara, Armando Sadiku, Moussa Yahaya (który niestety nie był przykładnym muzułmaninem i prowadził się niezbyt sportowo)
                              Jakby nam teraz jakiś "Jóźwiak" takiego Ouatterę lub kogoś o podobnej klasie sportowej skądś ściągnął, to bym poszedł pieszo na pielgrzymkę.... moze nie do Częstochowy, ale do najbliższego monopolowego i pierdzielnął whisky z radości!
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Na tym etapie transferu to jedynym, kto może się ośmieszyć jesteś Ty. Nie będziesz się cieszył z jego bramek bo jest Uzbekiem i sunnitą? Na tym polega skauting w naszej pozycji negocjacyjnej, żeby brać gości, w których widzimy coś, czego nie widzieli inni. Czasem jest to Jarek Niezgoda z Wisły Puławy, a czasem Jaszczur Jasięgobojew z Piździstanu i grający ostatnio w zakładowej drużynie produkcji ciągników na Białorusi.

Gość jest młody, coś sobą prezentuje i jest za darmo. Jakby nas było stać na wyróżniających się piłkarzy grających w dobrych ligach to byśmy ich brali. Z tych czy innych powodów nowym wzmocnieniom mamy do zaoferowania 5 złotych i owocowe wtorki.

Daj chłopu pograć i potem feruj wyroki. Salah też się modli z czołem w tą stronę co Jaszczur i też jest z niepiłkarskiego kraju. Całe szczęście włodarze Legii nie skompromitowali klubu i odrzucili go jak był proponowany nam i Basel.
                                Ostatnio edytowany przez WaffenCashCash; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X