Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez WaffenCashCash Zobacz posta
    Ktoś wie jak jest z Salahem?
    Raczej praktykujący. Widziałem kiedyś na meczu jego żonę. Przykładna muzułmanka odziana w ichniejsze ciuchy i chusty. Brakowało tylko aby miała jeszcze twarz zasłoniętą
    burką. No i jako typowa żona bogatego araba ze 90 kilo wagi. Oni tak mają, że żony musza być przy kości bo to znaczy o bogactwie. Oczywiście to nie znaczy, że przestrzega ramadanu, ale wiele na to wskazuje. Zdaje się, że w Warszawie jest jeden meczet to nasz Jaszczur będzie miał gdzie chadzać w piątki.

P.S.
    No i istotne jest czy jest szyitą czy sunnitą. Pierwsi modlą się trzy razy dziennie, a drudzy pięć. Niby niewielka różnica, a może być decydująca...
    Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Zdaje się, że w Warszawie jest jeden meczet to nasz Jaszczur będzie miał gdzie chadzać w piątki.
      Jest, ta budowla z półksiężycem na dachu przy Bohaterów Września, na tyłach Blue City oraz Reduty Ordona.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Jest, ta budowla z półksiężycem na dachu przy Bohaterów Września, na tyłach Blue City oraz Reduty Ordona.
        Jest też na Wiertniczej.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Uzbecy to chyba bliżej Turków, więc raczej wybierze meczet turecki w Raszynie.
          Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
            Na marginesie transferowych plotek, zastanawiam się w kontekście tego Uzbeka, czy w Legii grali w przeszłości jacyś muzułmanie? Pewni byli, ale nie przychodzi mi żaden teraz do głowy.
            A Sadiku?
            Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Raczej praktykujący. Widziałem kiedyś na meczu jego żonę. Przykładna muzułmanka odziana w ichniejsze ciuchy i chusty. Brakowało tylko aby miała jeszcze twarz zasłoniętą
              burką. No i jako typowa żona bogatego araba ze 90 kilo wagi. Oni tak mają, że żony musza być przy kości bo to znaczy o bogactwie. Oczywiście to nie znaczy, że przestrzega ramadanu, ale wiele na to wskazuje. Zdaje się, że w Warszawie jest jeden meczet to nasz Jaszczur będzie miał gdzie chadzać w piątki
              Tak mi się kojarzyło, że w kontekście Salaha był dyskutowany temat ramadanu przy okazji finału ligi mistrzów.

Skoro tak to nasz ananas też mógłby przerywać post w meczach wyjazdowych : Zgodnie z zasadami religii, Salah spełnia jedną z reguł umożliwiającą mu zaprzestanie stosowania się do przepisów Ramadanu. Egipcjanin będzie bowiem w odległości ponad 80 kilometrów od swojego miejsca zamieszkania

artykuł z PS:
              https://www.przegladsportowy.pl/pilk...strzow/r4r4zd0

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Jest też na Wiertniczej.
                A o tym nie słyszałem, tzn. wiem gdzie to jest, ale nie wiedziałem, że to też meczet.

Komentarz

• Przyleciał
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta

Tak mi się kojarzyło, że w kontekście Salaha był dyskutowany temat ramadanu przy okazji finału ligi mistrzów.

Skoro tak to nasz ananas też mógłby przerywać post w meczach wyjazdowych : Zgodnie z zasadami religii, Salah spełnia jedną z reguł umożliwiającą mu zaprzestanie stosowania się do przepisów Ramadanu. Egipcjanin będzie bowiem w odległości ponad 80 kilometrów od swojego miejsca zamieszkania

artykuł z PS:
                    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...strzow/r4r4zd0
                    Czyli hot dog na Orlenie albo maczek może wjechać bez przeszkód, ulżyło mi

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                      Na marginesie transferowych plotek, zastanawiam się w kontekście tego Uzbeka, czy w Legii grali w przeszłości jacyś muzułmanie? Pewni byli, ale nie przychodzi mi żaden teraz do głowy.
                      Mamadou Balde, Ahmed Ghanem, Ajazdin Nuhi, Moussa Ouattara, Armando Sadiku, Moussa Yahaya (który niestety nie był przykładnym muzułmaninem i prowadził się niezbyt sportowo)

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                        Przyleciał
                        Zabrzmiało niczym klasykiem.....i w pisdu, wylądował

Komentarz

• Co do Grosika to podobno WBA, może rozwiąże z nim kontrakt, co być może przybliży go do nas
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Ciekawe jak Uzbek odnajdzie się w Polsce

Yaxshiboyev nie był także najszczęśliwszy patrząc na Białorusinów. – Można przyzwyczaić się do jedzenia, ale nie do wszystkich cech mentalności. Ta była drastycznie różna w porównaniu do Uzbekistanu. To nie jest kraj, w którym żyją Muzułmanie. Trudno też przyzwyczaić się do palenia na ulicach czy ludzi pijących alkohol. Nigdy go nie spożywam, bo dla nas to coś, czego nie można nazwać czystym. Oglądanie takich scen codziennie na ulicy może być nieco osłabiające.(...)
                            https://sport.tvp.pl/52253530/kim-je...sferu-do-legii

Komentarz

• Sponsorem jego transferu NIE SĄ Browary Żoliborskie
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jedno jest pewne, drugiego Nagy'a nie odstawi.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X