Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomasz Włodarczyk @wlodar85

Artem Szabanow dogadany. Pojawi się w Legii na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu (kwota ustalana). Jasur jutro w Warszawie. Do końca tygodnia zamknięcie tematu.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Upadł temat Grosickiego z powodów finansowych po raz kolejny Mioduski udowodnił ,że powinien odejść.
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
        Upadł temat Grosickiego z powodów finansowych po raz kolejny Mioduski udowodnił ,że powinien odejść.
        A nie pomyślałeś, że może też troszkę się zmieniło od kilku dni? Nie wiem czy zauważyłeś, ale przeszliśmy na system 343, który zdał egzamin i w tej sytuacji dla Grosickiego zwyczajnie nie ma tu miejsca. Potrzebujemy techników z przodu jak Luqunihas czy (chyba, oby) ten Jasurbek. Grosicki gra szeroko, przy linii bocznej i blokowałby strefy Mladenoviciowi. Oczywiście nie pomyślałeś o tym, prawda? Lepiej pluć na każdy ruch swojego klubu.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

A nie pomyślałeś, że może też troszkę się zmieniło od kilku dni? Nie wiem czy zauważyłeś, ale przeszliśmy na system 343, który zdał egzamin i w tej sytuacji dla Grosickiego zwyczajnie nie ma tu miejsca. Potrzebujemy techników z przodu jak Luqunihas czy (chyba, oby) ten Jasurbek. Grosicki gra szeroko, przy linii bocznej i blokowałby strefy Mladenoviciowi. Oczywiście nie pomyślałeś o tym, prawda? Lepiej pluć na każdy ruch swojego klubu.
          Ale bzdury. Nie pomyślałes, że Grosicki może grać właśnie jako partner Pekharta w tym ustawieniu? Zresztą kiedyś też o tym mówił sam (dla bodajże łnp) , że na stare lata widzi się bardziej jako drugi natastnik niż skrzydłowy. I akurat w ustawieniu 1-3-4-3 czy 1-3-5-2 Grosicki z przodu mógłby dac nam sportowo mega dużo. Baaa obstawiam, że nawet więcej niż w przypadku 1-4-5-1 i grając na skrzydle. Więc przy tej zmianie ustawienia akurat transfer Grosika ma jeszcze większy sens.

Nie wnikam czy upadł czy nie. Od początku nie chciało mi się wierzyć w ten transfer obecnie. Są i wielkie zalety tego transferu jak i pewne minusy (z których sobie zdają sprawę w klubie i w tym akurat przypadku słusznie).
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Upadł temat Grosickiego z powodów finansowych po raz kolejny Mioduski udowodnił ,że powinien odejść.
            Milion tyle chciał rocznie? . Z całym szacunkiem ale tyle to jest wart Odidja Ofoe, a nie zakręcony skrzydłowy który w głowie ma poukładanie- różnie.

Komentarz

• Nie wiem ile chciał, ile my dawaliśmy, ale też myślę, że Mioduski nie proponował jakichś ochłapów. Grosicki podejmując negocjacje powinien tez być trochę świadomy tego ile się u nas płaci.
              Jeżeli chciał powyżej 500 tys euro, no to do widzenia. Niech szuka szczęścia na bliskim wschodzie i miłego oglądania Euro w TV.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ale bzdury. Nie pomyślałes, że Grosicki może grać właśnie jako partner Pekharta w tym ustawieniu? Zresztą kiedyś też o tym mówił sam (dla bodajże łnp) , że na stare lata widzi się bardziej jako drugi natastnik niż skrzydłowy. I akurat w ustawieniu 1-3-4-3 czy 1-3-5-2 Grosicki z przodu mógłby dac nam sportowo mega dużo. Baaa obstawiam, że nawet więcej niż w przypadku 1-4-5-1 i grając na skrzydle. Więc przy tej zmianie ustawienia akurat transfer Grosika ma jeszcze większy sens.

Nie wnikam czy upadł czy nie. Od początku nie chciało mi się wierzyć w ten transfer obecnie. Są i wielkie zalety tego transferu jak i pewne minusy (z których sobie zdają sprawę w klubie i w tym akurat przypadku słusznie).
                Dodtakowo nie jest powiedziane, ze zawsze będziemy już grać 3-4-3 (czy też 3-4-2-1)
                Przypuszczam, że będziemy wracać do 4-5-1 w zależności od dostępnej kadry i rywali.
                Także Grosik tak czy owak by był przydatny.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Teraz to najbardziej potrzebny jest konkurent dla Mladenovicia. Jak nikogo nie ściągną to dramat i brak wyobraźni. Niech się coś Mladenovicowi stanie i jesteśmy w dupie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Teraz to najbardziej potrzebny jest konkurent dla Mladenovicia. Jak nikogo nie ściągną to dramat i brak wyobraźni. Niech się coś Mladenovicowi stanie i jesteśmy w dupie.
                    Też tak myślę. Coś tam wcześniej przewijało się, że będą szukać, ale bez konkretnych nazwisk.
                    Mladenović poza tym niestety nie za dobrze na razie odnajduje się na wahadle, co w sumie jest trochę dziwne..
                    Wczoraj tez nic ciekawego nie pokazał. W zasadzie nie widać go w ofensywie. + jedynie za podanie do Luqiego przy bramce Pekharta.

Trochę nie rozumiem sytuacji z Rochą. Przedłużamy gościa, bo "zasłużył" swoją postawą, a po pół roku out. Jakby go sprzedali jeszcze nawet za 50K, to rozumiem. Ale nie. On dalej jest na liście płac, a my nie mamy nikogo w alternatywie. Ciężko to zrozumieć. Portugalczyk na rezerwę był idealny i chyba też wahadło to mogłoby być miejsce, gdzie by dobrze "działał", bo ma smykałkę do gry do przodu.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                      Nie wiem ile chciał, ile my dawaliśmy, ale też myślę, że Mioduski nie proponował jakichś ochłapów. Grosicki podejmując negocjacje powinien tez być trochę świadomy tego ile się u nas płaci.
                      Jeżeli chciał powyżej 500 tys euro, no to do widzenia. Niech szuka szczęścia na bliskim wschodzie i miłego oglądania Euro w TV.
                      Chciał 1 mln
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Chciał 1 mln
                        Chciałbym widzieć minę Mioduskiego kiedy to usłyszał

Komentarz

Chciał 1 mln
                          Jeśli to prawda, że oczekiwał takich pieniędzy, to rzeczywiście,, zbyt lotny intelektualnie to on nie jest (rozumiem, że grał tyle na zachodzie, ale każdy zdrowy na umyśle człowiek powinien wiedzieć, że w czasach Ccovidu, nikt mu takiej kasy w naszej lidze nie da)
                          Jak chce gruby hajs to zostaje mu tylko kierunek Rosja/Bliski Wschód. Tyle, że przy tej drugiej opcji, raczej wypisze się z euro, na własne życzenie.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Legia zgłosiła się też po Kabajewa z Zorii, ale krzyknęli ponad 1mln euro...

Komentarz

Chciał 1 mln
                              Taka samo wiarygodne jak ta oferta za Luquinhasa na 5mln euro, która Mioduski odrzucił.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                                Jeśli to prawda, że oczekiwał takich pieniędzy, to rzeczywiście,, zbyt lotny intelektualnie to on nie jest (rozumiem, że grał tyle na zachodzie, ale każdy zdrowy na umyśle człowiek powinien wiedzieć, że w czasach Ccovidu, nikt mu takiej kasy w naszej lidze nie da)
                                Jak chce gruby hajs to zostaje mu tylko kierunek Rosja/Bliski Wschód. Tyle, że przy tej drugiej opcji, raczej wypisze się z euro, na własne życzenie.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
                                Obecnie zarabia ponad 800 000 pln miesięcznie brutto (40 000 funtów tygodniowo) ... więc co jest szokujacego jest w tym, że chciał milion euro za sezon skoro teraz zarabia ponad 2 mln funtów rocznie...?

W normalnie zarządzanej Legii taka pensja byłaby do ogarnięcia dla jednego max dwóch piłkarzy w drużynie.
                                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X