Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież wiadomo, że tak. Jak nawet woleli poczekać na Pyrdoła pół roku niż zapłacić ekwiwalent? Najbardziej czesia żal. Jak on sobie poradzi przez te 3 miesiące w rywalizacji z Pogonią i Rakowem mając jedynie Pekharta, uzbeka i kotolopesa? W Pogoni na szpicy Zahović i Benedyczak(chłopak ma w ekstraklasie tyle bramek co Rosołek a jest tylko rok starszy!!!1!1one), w Rakowie to już w ogóle kosmos. Gutkovsis i zawsze groźny Zawada. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że tylko cud może sprawić, że zdobędziemy mistrzostwo. Dlatego tak bardzo szkoda, że Górnik nas przelicytował finansowo i Boakye pojechał na 3 miesięcznego erasmusa do Zabrza a nie Warszawy. #MioduskiŻądamyErasmusa

Komentarz

• Skończy się tym, że odbuduje się w Zabrzu i podpiszemy go od lipca

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Przecież wiadomo, że tak. Jak nawet woleli poczekać na Pyrdoła pół roku niż zapłacić ekwiwalent? Najbardziej czesia żal. Jak on sobie poradzi przez te 3 miesiące w rywalizacji z Pogonią i Rakowem mając jedynie Pekharta, uzbeka i kotolopesa? W Pogoni na szpicy Zahović i Benedyczak(chłopak ma w ekstraklasie tyle bramek co Rosołek a jest tylko rok starszy!!!1!1one), w Rakowie to już w ogóle kosmos. Gutkovsis i zawsze groźny Zawada. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że tylko cud może sprawić, że zdobędziemy mistrzostwo. Dlatego tak bardzo szkoda, że Górnik nas przelicytował finansowo i Boakye pojechał na 3 miesięcznego erasmusa do Zabrza a nie Warszawy. #MioduskiŻądamyErasmusa
        Nie wiem co sobą reprezentuje kolega Boboyayke, natomiast jeżeli było z naszej strony parcie na zatrudnienie go, to - mając na uwadze, że Górnika było na niego stać - nas powinno być na to, żeby posypać mu tyle pitachy by podpisał na 1,5 roku.

Nie twierdzę, że byłby zbawcą.

Jedynie boli mnie to, że nie stać nas na gracza, którego za chwilę podpisuje Górnik. Kropka.

Edit: uzbeka jeszcze nie podpisał, zobaczymy czy chociaż na niego nas stać
        Ostatnio edytowany przez Armand; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Armand Zobacz posta

Nie wiem co sobą reprezentuje kolega Boboyayke, natomiast jeżeli było z naszej strony parcie na zatrudnienie go, to - mając na uwadze, że Górnika było na niego stać - nas powinno być na to, żeby posypać mu tyle pitachy by podpisał na 1,5 roku.

Jedynie boli mnie to, że nie stać nas na gracza, którego za chwilę podpisuje Górnik. Kropka.
          A nie pomyślałem, że o ile ma wyjebane na to czy przez 3 miesiące dostanie 150 tysięcy w Zabrzy czy przykładowe 300 tysięcy w Warszawie o tyle 600 tysięcy brutto za następny rok vs milion netto w jakiejś Arabii już sprawia, że nie chce się wiązać dłuższym kontraktem?

Komentarz

• Twoim zdaniem Górnik pozwoli mu się wypromować w 3 miesiące na transfer do Arabii?

Jeżeli jest tak rozchytywany przez bogaty Bliski Wschód, to co robi w Zabrzu?
            Chyba, że okienko u Arabów skończyło się z końcem stycznia - tylko wtedy Twoja teza ma ręce i nogi.

Komentarz

• Moim zdaniem podpisując kontrakt do końca sezonu ma większe szanse, że przyszły spędzi gdzieś gdzie więcej płacą niż podpisując na 1,5.
              Moim zdaniem nie ma tu rywalizacji Legia na 1,5 vs Górnik tylko Legia na 1,5 vs Górnik + ktoś.

Komentarz

Jeszcze się okaże ekstraklasowym szrotem i wszyscy będą Mioduchowi dawać okeyki, że zaoszczędził tyle hajsu

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Jeszcze się okaże ekstraklasowym szrotem i wszyscy będą Mioduchowi dawać okeyki, że zaoszczędził tyle hajsu
                  A wiadomo przynajmniej ile?

p.s. W Legii na piłkarzy o "ciemnej" karnacji skóry zaczęli spoglądać mocno nieufnie wobec ostatnich mało udanych biznesów z tego typu "piłkarzami", przeliczcie sobie ile te towarzystwo na kosztowało ... na jedynym Cafu coś się tam urwało i być może Sanogo, choć niekoniecznie a reszta to jakieś pojeby albo lenie patentowe (pomijam prehistorię z Vadisem). Ma nadzieję, że nie pójdą w "kozojebców" bo to będzie tylko problem, szczególnie w ramadanie.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Jak oni mogli nie podpisać murzyna na pół roku? Skandal.
                    Jak Ty nic nie rozumiesz(i zaczynam myśleć, że to nie udawane) i jak zwykle odwracasz kota ogonem.
                    Ale wiem wygodna postawa w obecnej sytuacji...
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Górnik, który płacił Angulo 40 000 zł miesięcznie przebije Legię. Nie powiem, zabawnie się to czyta.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

Moim zdaniem podpisując kontrakt do końca sezonu ma większe szanse, że przyszły spędzi gdzieś gdzie więcej płacą niż podpisując na 1,5.
                        Moim zdaniem nie ma tu rywalizacji Legia na 1,5 vs Górnik tylko Legia na 1,5 vs Górnik + ktoś.
                        Jakby teraz miał inną opcję to nie wylądowałby w Górniku. Latem wcale nie musi być inaczej.

Komentarz

• Już to widzę jak Boakye miał do wyboru Arabię i wybrał Górnika. Panowie jeśli rzeczywiście by go arabusy chciały to już dawno by tam wylądował. Pewnie grajek do odbudowania, czy coś w tym stylu.

Komentarz

Edit: uzbeka jeszcze nie podpisał, zobaczymy czy chociaż na niego nas stać
                            Ja też nie wiem co on sobą reprezentuje. Nie wiem również, czy było parcie z naszej strony na zatrudnienie tego "kota". Bo o parciu czytam głównie na forum. Nie wierzę, że Górnika było stać na nas nie.
                            Jeśli rzeczywiście było parcie, to jedyne co mi się nasuwa, że nie chcieliśmy podpisać gościa tylko na pół roku. Że niby przychodzi do odbudowy, czyni to i odchodzi za free. I powiem szczerze, taką postawę jestem w stanie zrozumieć.
                            Never Surrender

Komentarz

• Ale my go nie chcieliśmy podpisać. Wciskany był przez managerów. Pomimo tego całego zacieśniania pasa to my nadal płacimy dużo więcej od Górnika. Bez jaj.
                              Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Słowo klucz - Chukwu
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Boakye ma dziewczynę która studiuje w Warszawie (nie wiem czy to polka) i skoro nie znalazł żadnego jelenia za gruby hajs na swoje usługi
                                to zdecydował przezimować w naszym kraju blisko szmuli. Czy był sens go zatrudniać na pół roku? No gdyby był w gazie to być może, ale nie jest.
                                Czy jest nam potrzebny gość który może odpali w kwietniu, a może nie i będzie blokował w tym czasie transfer innego gracza na jego pozycje?
                                Niekoniecznie. Gdyby była opcja na dłuższy kontrakt to pewnie inaczej by to wyglądało. Pamiętajcie, że Górnik to klub miejski i tam inaczej się rozlicza
                                kasę.

Komentarz

Pracuję...
                                X