Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Daj nam jakąś radę wuju.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Śmiesznie i smutno zarazem czyta się słowa Kucharskiego o budowaniu kadry na puchary zimą, kiedy w plotkach raz po raz przewijają się goście, których próbujemy wypożyczyć i najlepiej jeszcze opłacić im tylko część pensji. Można snuć w mediach wizje o wielkim budżecie, kolejnych inwestycjach i współpracach z zagranicznymi partnerami, ale jak przychodzi co do czego, to z kieszeni wyciągamy zmięty banknot i kilka drobniaków. Niby już za kadencji Leśnodorskiego z tą kasą na transfery było niewesoło, ale z Mioduskim u steru doszliśmy do momentu, w którym targujemy się o rozłożenie płatności 300 tysięcy euro na dwie czy trzy raty i później jeszcze z tymi płatnościami zalegamy.

Wracając do nazwisk, które ostatnio pojawiają się w mediach:

1. Jakiszbojew - młody, jest w gazie i wykręca naprawdę niezłe liczby. Co może pójść nie tak? Chyba to, że w linkowanym tutaj artykule wspomniane było jak bardzo rozwinął się po ustawieniu go na szpicy. Ostatnio każdy lewoskrzydłowy ściągany do Legii kończy na innej pozycji i o ile w ataku też przydałaby się nam wartościowa alternatywa, o tyle boję się, że po sprowadzeniu tu Uzbeka, na lewej stronie dalej będzie biegał jeden Mladenovic bez większego wsparcia ze strony kolegów.

2. Shabanov - jeśli będzie miał motywację, żeby grać u nas na 100%, to wygląda na to, że problem w środku obrony powinien nam się przynajmniej częściowo rozwiązać. Warunki fizyczne ma, na wyższym poziomie trochę pograł i dodatkowo w sparingach występuje, więc nie trzeba go będzie przez miesiąc odbudowywać. Jeśli w umowie wypożyczenia ma być zawarta opcja pierwokupu, to na pewno miałoby to sens, o ile finansowo jesteśmy w ogóle w stanie spełnić jego oczekiwania, a nie oferować mu treningi w nowoczesnym LTC i owocowe czwartki
      Ostatnio edytowany przez Somebody; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
        Daj nam jakąś radę wuju.
        Rada właśnie była.
        Zamiast z Mariolą było się ożenić z Ireną i by kasa była

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Kacpi Zobacz posta
          Rada właśnie była.
          Zamiast z Mariolą było się ożenić z Ireną i by kasa była

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
          No widzisz, to już wiadomo dlaczego Miodek nie ma kasy. Wszystko przez Annę!
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Tomasz Włodarczyk @wlodar85

Napastnik Richmond Boakye, występujący ostatnio w Crvenie Zvezdzie Belgrad, ma zostać zawodnikiem Górnika Zabrze.

To ten co był przymierzany do Legii.

Komentarz

• No to teraz widzicie ile są warte niektóre newsy..
              Poszło info, że jesteśmy zainteresowani, potem szybko kontra, że raczej nic z tego, bo za drogi, bo ma na stole oferty z Arabii za 800k.. Śmiechy, chichy były z nas.
              jaki finał? Murzyn kończy w Zabrzu, gdzie Płatek robi dobrą robotę, ale możliwości finansowe to pewnie max 200K (i pewnie to już komin tam)

Btw, do Górników ma też wrócić Kurzawa, więc jak to zatrybi, to może być to naprawdę TOP drużyna w naszej lidze (tak potencjałem też, bo często po prostu nadrabiali zespołem, taktyką i grali znacznie ponad oczekiwania)
              Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Btw, do Górników ma też wrócić Kurzawa, więc jak to zatrybi, to może być to naprawdę TOP drużyna w naszej lidze (tak potencjałem też, bo często po prostu nadrabiali zespołem, taktyką i grali znacznie ponad oczekiwania)
                Równie dobrze może się okazać, że jak ten Boakye odpali, to w lecie odejdzie gdzieś do Holandii za milion/półtora miliona euro, a Górnik weźmie to z pocałowaniem ręki i żadnego budowania ekipy na przyszły sezon z tego nie będzie W Kurzawę z kolei nie wierzę, choć to Ekstraklasa i zaraz może się okazać, że gość po kilku miesiącach przerwy od gry w piłkę wróci i znowu nastuka asyst po rzutach wolnych/rożnych stając się automatycznie gwiazdą ligi.

Z dużym dystansem bym do Zabrzan podchodził, bo ich obecna pozycja w tabeli to raczej efekt mocnego wejścia w sezon, a nie rezultat tego, że pewne elementy zaczęły się tam po prostu zazębiać.

E: Swoją drogą jeśli ten Boakye trafi do Górnika i naprawdę okaże się kozakiem, to taki Raków czy Pogoń będą sobie mogły pluć w brodę przy ich problemach z napastnikami.
                Ostatnio edytowany przez Somebody; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mateusz Borek podał/a dalej Tweeta

Uzbekfootballfan
                  @PetrosianTer
                  Jasurbek Yakhshiboev will fly into Warsaw Thursday for his medical with Legia Warsaw, and to complete the final details ahead of his move from Pakhtakor.

Komentarz

• "jeden z najbardziej utaneltowamych piłkarzy w Uzbekistanie w Legii" to brzmi dumnie.

Ps. Ten Boakye, którego chciała Legia ale nie było jej stać podpisuje z Górnikiem. Ciekawe ciekawe... Też w kontekście tego co pisałem, że Piast był w stanie spełnić warunki Ludogorca a Legia nie w kontekście Swierczoka. Tu podobny case.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Górnik ma Dyrektora Sportowego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Równie dobrze może się okazać, że jak ten Boakye odpali, to w lecie odejdzie gdzieś do Holandii za milion/półtora miliona euro, a Górnik weźmie to z pocałowaniem ręki i żadnego budowania ekipy na przyszły sezon z tego nie będzie W Kurzawę z kolei nie wierzę, choć to Ekstraklasa i zaraz może się okazać, że gość po kilku miesiącach przerwy od gry w piłkę wróci i znowu nastuka asyst po rzutach wolnych/rożnych stając się automatycznie gwiazdą ligi.

Z dużym dystansem bym do Zabrzan podchodził, bo ich obecna pozycja w tabeli to raczej efekt mocnego wejścia w sezon, a nie rezultat tego, że pewne elementy zaczęły się tam po prostu zazębiać.

E: Swoją drogą jeśli ten Boakye trafi do Górnika i naprawdę okaże się kozakiem, to taki Raków czy Pogoń będą sobie mogły pluć w brodę przy ich problemach z napastnikami.
                        Boakye został Legij zaproponowany, ale go w klubie nie chcieli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          "jeden z najbardziej utaneltowamych piłkarzy w Uzbekistanie w Legii" to brzmi dumnie.

Ps. Ten Boakye, którego chciała Legia ale nie było jej stać podpisuje z Górnikiem. Ciekawe ciekawe... Też w kontekście tego co pisałem, że Piast był w stanie spełnić warunki Ludogorca a Legia nie w kontekście Swierczoka. Tu podobny case.
                          już nie *******. Ponoć czarny miał 800K na stole od Arabów, a ile Górnik może zapłacić? Weź naprawdę czasem trochę pomyśl, a nie tak pleciesz co ci na ślina na język przyniesie "byle walić w Legię Miodka".
                          Zresztą w sumie jestem w stanie sobie wyobrazić, że np Legia proponowała na początek niską kasę i podwyżkę po spełnieniu pewnych kryteriów i... I BARDZO SŁUSZNIE. Gość rozegrał 900 minut przez ostatnie półtora miesiąca i strzelił 3 bramki. Może być wrakiem.

ps. Podpisał z Górnikami do końca sezonu. Przecież na koniec sezonu to może on dojdzie do dyspozycji fizycznej, pozwalającej grać po 90 min
                          Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Boakye został Legij zaproponowany, ale go w klubie nie chcieli.
                            Tak a Legia miała ofertę za Luquinhasa na 5mln euro.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Jak oni mogli nie podpisać murzyna na pół roku? Skandal.

Komentarz

• Co jak co, ale jeżeli prawdą jest, że nie podpisaliśmy tego Bobayayke z uwagi na pustki w kasie, a Górnik był w stanie finansowo go dopiąć... To tylko pokazuje jak bardzo stoczyliśmy się w kwestii finansowej.

Nie dość, że przewaga kadrowa Legii jest już przeszłością (mam na myśli głównie bardzo krótką ławkę), to dodatkowo nie jesteśmy już klubem, który jest w stanie przebijać ligowych średniaków w kwestii propozycji finansowych.

Żadne przerzucanie się gównem typu 'a oni wzięli na pół roku' vs 5mln ojro za Luqinhasa tego nie zmienia.

Komentarz

Pracuję...
                                X