Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem kim jest ten -bajew i czy się sprawdzi, ale jeśli wynajdywanie Uzbeków z Białorusi to nie jest idea skautingu to już nie wiem co jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
      Mając na prawej stronie Veso, Juranovicia i Wszołka nie wierzę, że zostawią na nowy sezon wszystkich. Ktoś pewnie będzie musiał odejść i to pewnie ktoś z dwójki Veso - Wszołek, bo Juranovic ma ważny kontrakt. Ja bym raczej zostawił Polaka, ale on pewnie będzie chciał więcej pieniędzy. Veso byłoby teoretycznie chyba łatwiej podpisać, bo jest po ciężkiej kontuzji i pewnie za wielkiego zainteresowania nim nie ma. Wszołkiem pewnie jest i gdybym miał teraz obstawiać, to obstawiłbym jego odejście. Zresztą nie wykluczone, że niedługo wypłynie jakiś chujaspor i nie będziemy mieli nic do gadania, bo nasi coś się podobno nie kwapią do rozmów. Byle tylko nie poszedł gdzieś w Polskę czyli do Lecha. Ja na ich miejscu bym się szarpnął. PR-owo to byłaby mokra szmata w nasz ryj, a i sportowo by im dał jakość.
      Bez przesady. W końcu musi być jakiś transfer z Warszawy do Poznania. Nie wyobrażam sobie przy tym typowej, poznańskiej sraczki i histerii w naszym wykonaniu.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• No spoko ale nie musi to być od razu jeden z wyróżniających się zawodników ofensywnych, było nie było reprezentant kraju, jeszcze przed 30tka i z jakimiś tam ambicjami. Niech se Kante wezmą.

Komentarz

• Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
          TT coś o Wszolku w Lechu dyskutuje dziś, podobno złożyli mu oferte
          Wszołek powiedział kiedyś w wywiadzie, że rozważając powrót do Polski interesowały go tylko dwa kluby - Lechia i Legia.
          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Wszołek powiedział kiedyś w wywiadzie, że rozważając powrót do Polski interesowały go tylko dwa kluby - Lechia i Legia.
            Dolar lubi to
            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Wszołek musi zostać. Robi liczby, jest skrzdlowym na polska ligę wersja plus. Jak go odpuszczą to ch... im w dupe...
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• I Wszolek i Kapustka to transfery, które pokazują, że warto brać tym, którym nie wyszło czy coś na zachodzie.
                Z 5 kolejnych widzę, których warto byłoby wziąć i też by podnieśli poziom drużyny. Podobnie zresztą jak Lech Salomona i od lata wezmą Murawskiego.

I w przypadku tych dwóch Kucharskiemu należy dać okejke.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez WaffenCashCash Zobacz posta
                  Nie wiem kim jest ten -bajew i czy się sprawdzi, ale jeśli wynajdywanie Uzbeków z Białorusi to nie jest idea skautingu to już nie wiem co jest.
                  +1
                  Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Dobry transfer, gościu, który coś tam strzelał i kosztuje 200k. Żadnych kominów płacowych i nawet jeśli nie wypali to 200k nie jest dużo. Takich nalezy szukać i sprawdzać, oczywiście nie każdy się sprawdzi, ale też niewielkie ryzyko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      I Wszolek i Kapustka to transfery, które pokazują, że warto brać tym, którym nie wyszło czy coś na zachodzie.
                      Z 5 kolejnych widzę, których warto byłoby wziąć i też by podnieśli poziom drużyny. Podobnie zresztą jak Lech Salomona i od lata wezmą Murawskiego.

Zgodzę się co do brania, ale nie do nazwisk.
                      Salamon to piłkarz wielkopolski, wiadomo było że prędzej czy pozniej tam wyląduje. Murawski - jest Martins i młody Slisz który musi sie ogrywać.
                      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        I Wszolek i Kapustka to transfery, które pokazują, że warto brać tym, którym nie wyszło czy coś na zachodzie.

I tak i nie. Wszołek dał dużo jakości, praktycznie od razu, Owszem, po pandemii to nie był ten sam piłkarz, ale mam nadzieję że po ostatnim meczu wróci do dobrej gry. Wszołek w formie jest bardzo dobrym graczem na nasze warunki.
                        Natomiast Kapustka potrzebował około pół roku, żeby zacząć "coś" pokazywać. Przypomnę też, że mecz z Podbeskidziem aż taki udany dla niego nie był.
                        Nie mnie życzę i jemu i sobie, żeby zaczął się dla niego dobry okres w Legii, bo potencjał ma.

Nie każdy, kto odbił się od zachodu zasługuje na szansę u nas. Każdego trzeba odbudować, bez gwarancji jakości.

Co do opisywanych graczy w kontekście przyjścia. Również uważam, że scouting powinien polegać na wyszukiwaniu graczy "nieoczywistych". Czyli nie takich, których każdy z nas może sobie wygooglać. Gdyby tak było, po co utrzymywać gości na etatach ??? Wystarczyło by zapytać na forum i zaraz mnóstwo propozycji by się posypało
                        Zanim przekreślimy kogoś z góry, dajmy szansę zawodnikom niech:
                        - przyjdą (przejdą testy medyczne),
                        - kopną piłkę (pokażą co potrafią).
                        Wiem, że w obecnych warunkach ciężko być optymistą, ale staram się takim być.

Miejmy świadomość, w jakim miejscu jesteśmy. Jeśli jest jakich gracz, zweryfikowany, z liczbami, to nas po prostu na niego nie stać.
                        A ja osobiście wolę, żeby przyszedł 24-latek, który pograł na Białorusi (serio słabsza liga ???? może przypomnijmy sobie ile razy ich drużyny grały w Europie, a ile nasze ...), czy rezerwowy z Dynama Kijów, niż rezerwowy ze Śląska (Cholewiak), czy Lechii (chyba była mowa kiedyś o Zwolińskim).
                        Nie twierdzę, że chciał bym kogoś innego, kto już teraz dawał by gwarancję jakości (tylko czy na pewno ?), ale mimo optymizmu staram się twardo stąpać po ziemii, więc wiem że chwili obecnej to nie jest możliwe ...

Coś, to zawsze więcej niż nic. Więc niech przyjdą i pokażą czy było warto.

Jeszcze jedno. Czytałem że ten gracz był oferowany Lechowi, który go nie zaakceptował chyba.
                        Kiedyś też nie chcieli Nicolicia ... tak, że ten ....
                        Never Surrender

Komentarz

• Fajnie, że wracają chłopaki z Zachodu i dodają jakości tej szaroburej lidze. Natomiast pytanie o Grosickiego u nas. Fajnie byłoby go tu zobaczyć, bo uważam, że nadal wciągnąłby sportowo tę ligę nosem, ale po ostatnim meczu i zmianie ustawienia nie jestem pewien, czy odnalazłby się w ustawieniu 3-4-3. To jest jednak chyba typowy skrzydłowy z ustawienia z 4 defensorów.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Plotki mówią, że Kucharski nie chce Uzbeka. Dodatkowo koleś bardzo religijny więc podczas ramadanu siedzi o suchej mordzie.

Ps. Niezły tam pierd.olnik w klubie skoro jakiś piłkarz jest wciskany bez zgody dyrektora sportowego
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szabanow dziś w sparingu z Bate od 58 min, więc plus taki, że gość powinien być przygotowany i do gry od zaraz.

Plotki mówią, że Kucharski nie chce Uzbeka. Dodatkowo koleś bardzo religijny więc podczas ramadanu siedzi o suchej mordzie.

Ps. Niezły tam pierd.olnik w klubie skoro jakiś piłkarz jest wciskany bez zgody dyrektora sportowego
                              skąd plotki? zgaduje, że Bartkovy?
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Plotki mówią, że Kucharski nie chce Uzbeka. Dodatkowo koleś bardzo religijny więc podczas ramadanu siedzi o suchej mordzie.

A co ma do tego Kucharski?, jeśli odpowiada Michniewiczowi to go brać.

Komentarz

Pracuję...
                                X