Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Armand Zobacz posta
    W tym jeden przeciwko Barcelonie w LM, za który dostał dobre noty.

Gdzieś czytałem, że to przez jakieś drobne urazy.
    Poprzedni sezon to podstawowa jedenstka w Kijowie.
    Pamiętajmy, że mówimy o zawodniku ze znacznie lepszego klubu i znacznie silniejszej ligi.
    28 lat, dobre warunki fizyczne (190), lewonożny.

Ja kibicuję aby to wypaliło.
    Może rzeczywiście przesadziłem. Niemniej nie róbmy z tego Dynama nie wiadomo jakich mocarzy. Oczywiście jest to zespół dużo silniejszy od Legii, ale chyba nie na tyle, żeby rezerwowy niegrający piłkarz miał być dla nas wzmocnieniem pierwszej jedenastki. Dobra, wystarczy tego narzekania. Pozrzędzę jak już podpisze. O ile oczywiście przejdzie testy medyczne.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Może rzeczywiście przesadziłem. Niemniej nie róbmy z tego Dynama nie wiadomo jakich mocarzy. Oczywiście jest to zespół dużo silniejszy od Legii, ale chyba nie na tyle, żeby rezerwowy niegrający piłkarz miał być dla nas wzmocnieniem pierwszej jedenastki. Dobra, wystarczy tego narzekania. Pozrzędzę jak już podpisze. O ile oczywiście przejdzie testy medyczne.
      Przecież w zeszłym sezonie grał wszystko.
      Ale czekaj, chcę spróbować zrozumieć tą logikę. Dynamo znacznie mocniejsze, więc podstawowi piłkarze muszą być znacznie lepsi od naszych i byliby dużym wzmocnieniem, a rezerwowy od razu na przeciwległym biegunie?
      Jeżeli podchodzimy do tej kwestii logicznie, to jedyne co wiemy, to że obecnie jest słabszy od podstawowych stoperów znacznie silniejszego klubu. Matematycznie to podstawowi stoperzy Kijowa są 8kami, nasi 6. I wiemy tylko tyle, że on jest słabszy niż 8, ale wciąż może być 7 czy 6+. I pewnie jest, skoro w zeszłym sezonie był podstawowym obrońcą znacznie silniejszego zespolu.
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• No to mamy już przydomki, Ubek i Słabowchuj.

Komentarz

• Co to za odrzut z tego Dynama? Jak już to brać Mykołenko do rywalizacji z Maledenovićem, Szaparenkę na ósemkę i Cygankowa na skrzydło.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

Skoro są tacy, którzy chwala Hołownie po dwóch meczach to uwierz mi ten Ukrainiec nie grający w Kijowie pewnie będzie 7 razy lepszy. (o ile jest zdrowy, przygotowany itp).
            Drużyna gra w LM, ma dobrych piłkarzy, ten teraz tam gra mało bo pewnie jest 5ym środkowym obrońca. Jasne są powody dla jakich można by się przyjebac aczkolwiek z tych wszystkich co padały różne nazwiska on wygląda najrozsadniej.

Wole sportowo takie transfery niż jakiegoś gościa, co to całe życie był wypożyczany, pochodzi w kraju gdzie w pilke gra może 5 osób i nagle wyszedł mu jeden sezon w lidze jeszcze gorszej niż nasza.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Jakoś mnie mierzi na myśl o tym Ubeku. Po prostu trudno o bardziej niepiłkarski kraj pochodzenia.
              Już my, a tym bardziej Pogoń, Brazylijczyków na kontenery zwoziła.

A co do „niepiłkarskie kraju”, to dobrze, że tak kiedyś nie odwalono G. Weah, D.Yorka czy Litmanena, a ze współczesnych Salaha czy Park Ji-sunga.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Jakoś mnie mierzi na myśl o tym Ubeku. Po prostu trudno o bardziej niepiłkarski kraj pochodzenia. Ale się może miło zaskoczę. Ten Ukrainiec też wygląda słabo w ch#j. Parkowi pewnie ręce opadły, jak o nich usłyszał. Takich gównianych kopaczy to on dotąd nie oglądał.
                Skoro grają/grali u nas piłkarze Gruzji, Litwy a nawet Martyniki, to dlaczego nie z Uzbekistanu.

Komentarz

• Jak ktoś liczy na lepszych w obecnej sytuacji to jest oderwany od rzeczywistości. Mam nadzieję tylko, że w klubie oderwani nie są i niedługo zostanie przedłużona umowa z Wszołkiem. Bo myśleć, że się znajdzie za góra 200 tysięcy zawodnika na choćby porównywalnym poziomie to totalny odlot.

A co do obecnego okienka to wypadałoby też ściągnąć kogoś do rywalizacji po drugiej stronie niż ograniczyć się jedynie do modlitw o zdrowie Mladenovicia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Jak ktoś liczy na lepszych w obecnej sytuacji to jest oderwany od rzeczywistości. Mam nadzieję tylko, że w klubie oderwani nie są i niedługo zostanie przedłużona umowa z Wszołkiem. Bo myśleć, że się znajdzie za góra 200 tysięcy zawodnika na choćby porównywalnym poziomie to totalny odlot.

A co do obecnego okienka to wypadałoby też ściągnąć kogoś do rywalizacji po drugiej stronie niż ograniczyć się jedynie do modlitw o zdrowie Mladenovicia.
                    Ciekawe co wykombinują z nim i Veso, bo w kontekście gry na wahadła, nie ma tu miejsca dla Wszołka, Juranovicia i Vesovicia. Marko wydaje się, że podzieli los Antoli. Chyba, że Veso na lewe?
                    W kadrze gra na tej stronie. Wtedy mielibysmy dwie mega mocne pary Mladenović/Vesović i Wszołek/Juranović
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• TT coś o Wszolku w Lechu dyskutuje dziś, podobno złożyli mu oferte

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Skoro grają/grali u nas piłkarze Gruzji, Litwy a nawet Martyniki, to dlaczego nie z Uzbekistanu.
                        Z drugiej strony odpaliliśmy bez żalu piłkarza z kraju Mistrzów Świata, a lewy obrońca z kraju Mistrzów Europy też jest blisko drzwi.

Komentarz

• Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
                          TT coś o Wszolku w Lechu dyskutuje dziś, podobno złożyli mu oferte

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
                          Wymiksować się z gry o Mistrza, by przejść do drużyny walczącej o pierwszą ósemkę.......ciekawe co wybierze

Komentarz

Wymiksować się z gry o Mistrza, by przejść do drużyny walczącej o pierwszą ósemkę.......ciekawe co wybierze
                            Ale on tam może pójść dopiero od nowego sezonu, w którym to my możemy bić się o ósemkę, a Lech o mistrzostwo.

Komentarz

Żeby miał taki dylemat to Legia musiałaby mu zaoferować przedłużenie umowy. A to chyba nie miało miejsca.
                              Wszołek jest drożym zawodnikiem i jestem przekonany, że Mioduski z Kucharskim będą grać na zwłokę. Wszystko będzie zależało od miejsca w tabeli na koniec sezonu i zakontraktowanych nowych zawodników (a także od sytuacji z Veso). Czyli jest duże ryzyko, że duet naszych ulubieńców obudzi się z ręką w nocniku.

Komentarz

• Mając na prawej stronie Veso, Juranovicia i Wszołka nie wierzę, że zostawią na nowy sezon wszystkich. Ktoś pewnie będzie musiał odejść i to pewnie ktoś z dwójki Veso - Wszołek, bo Juranovic ma ważny kontrakt. Ja bym raczej zostawił Polaka, ale on pewnie będzie chciał więcej pieniędzy. Veso byłoby teoretycznie chyba łatwiej podpisać, bo jest po ciężkiej kontuzji i pewnie za wielkiego zainteresowania nim nie ma. Wszołkiem pewnie jest i gdybym miał teraz obstawiać, to obstawiłbym jego odejście. Zresztą nie wykluczone, że niedługo wypłynie jakiś chujaspor i nie będziemy mieli nic do gadania, bo nasi coś się podobno nie kwapią do rozmów. Byle tylko nie poszedł gdzieś w Polskę czyli do Lecha. Ja na ich miejscu bym się szarpnął. PR-owo to byłaby mokra szmata w nasz ryj, a i sportowo by im dał jakość.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X