Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Od kiedy to pracodawca autoryzuje wywiady z zawodnikiem? Czy to normalne w świecie piłkarskim? Myślałem, że autoryzacji wywiadu dokonuje tylko autor wypowiedzi, a tu jeszcze pracodawca ingeruje?
    To taka autocenzura, autoryzacja klubowa ma miejsce jak zawodnik sobie tego zażyczy. Domyślam się, że rzucił kilka ostrych tekstów o galopującym Mariuszu ale w ostatniej chwili się wydygał i poprosił o puszczenie tego przez klubowe sito.
    Ostatnio edytowany przez mbr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie jestem pewien na 60% procent, ale wydaje mi się że na meczu był Adrian Mierzejewski. Być może ktoś mocno podobny z facjaty. Przyuważyłem na telebimie. Gość raczej nie związany z Legią, także co on tam robił ?

Komentarz

• Zamieszczone przez JanuszKrytaOle Zobacz posta
        Nie jestem pewien na 60% procent, ale wydaje mi się że na meczu był Adrian Mierzejewski. Być może ktoś mocno podobny z facjaty. Przyuważyłem na telebimie. Gość raczej nie związany z Legią, także co on tam robił ?
        Pewnie oglądał na żywo mecz Legia-Lech...

Komentarz

• Był tez Masłowski z Zawiszy i Straus z Jagi.
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Suler też był. I co z tego? To, że pojawili się na stadionie nie oznacza, że Legia prowadzi z nimi jakiekolwiek negocjacje.

Komentarz

• Sezon się zakończył, więc można zrobić bilans zamknięcia pod względem transferów. Skorzystam z mojej listy przymiarek transferowych z 31.01.2014.

Bramkarze:
              Łukasz Budziłek (GKS Katowice) -> dobra runda wiosenna w Katowicach, podpisał kontrakt z Legią w maju
              Rafał Leszczyński (Dolcan Ząbki) -> gorsza wiosna w wykonaniu Leszczyńskiego, którego Dolcan nie awansował do ekstraklasy
              Amadeusz Skrzyniarz (MKS Kluczbork) -> walczy z Kluczborkiem o utrzymanie w II lidze
              Martin Dubravka (MKS Zilina) -> transfer do Esbjerg fB, gdzie stał się z miejsca pierwszym bramkarzem

Obrońcy:
              Daniel Georgievski (Steaua Bukareszt) -> wypadł z kadry Steauy, zagrał jedynie w 4 meczach na wiosnę
              Sverrir Ingason (Breidablik Kopavogur) -> grał ogony na Islandii
              Petr Pavlik (FK Senica) -> podstawowy zawodnik FK Senica z 3 bramkami na koncie
              Cosmin Moti (Ludogorets Razgrad) -> podstawowy stoper mistrz Bułgarii z 6 bramkami i 1 asystą na koncie

Pomocnicy:
              Daniel Feruga (Energetyk ROW Rybnik) -> bardzo przyzwoita wiosna z kilkoma bramkami na koncie, pewnie znajdzie angaż w ekstraklasie
              Alexandru Ionita (Rapid Bukareszt) -> wypożyczony do Astry Giurgiu za 700 tys. euro i 50% praw do piłkarza, gdzie grał ogony na wiosnę
              Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz) -> kontuzja przywodziciela, która wyeliminowała go z połowy rundy
              Obeng Regan (FK Napredak Krusevac) -> grał na wiosnę w kratkę
              Kamil Wacławczyk (GKS Bełchatów) -> stracona wiosna przez zerwanie więzadła w stawie skokowym prawej nogi oraz złamanie kości strzałkowej
              Rafał Wolski (AC Fiorentina) -> dalej próbuje szczęścia we Włoszech, gdzie dostał kilka szans i strzelił premierowa bramkę w Seria A
              Paweł Stolarski (Wisła Kraków) -> transfer do Lechii Gdańsk, gdzie zgasł kompletnie i nie dostawał szansy na grę
              Ondrej Duda (MFK Koszyce) -> transfer last minute, jeden z motorów napędowych Legii i z pewnością odkrycie rundy wiosennej

Napastnicy:
              Sergiej Chizniczenko (Szachtior Karaganda) -> transfer do Korony Kielce, gdzie strzelił jedynie 1 bramkę w 13 meczach
              Amadou Jawo (Djurgardens IF) -> liga jeszcze nie ruszyła
              Marco Paixao (Śląsk Wrocław) -> dołożył wiosną 11 bramek, ale przegrał o 1 oczko króla strzelców z Robakiem
              Orlando Sa (AEL Limassol) -> trafił ostatecznie do Legii, ale nie przekonał do siebie trenera Berga
              Hamdi Salihi (Jiangsu Sainty) -> wylądował w Izraelu w Hapoelu Akko, gdzie strzelił 6 bramek w 13 meczach
              Didar Sydykbek (Ordabasy Szymkent) -> został w Astanie
              William Keane (Wigan Athletic FC) -> praktycznie nie grał na wypożyczeniu w QPR
              Nene (Cagliari Calcio) -> trapiony kontuzjami, ale strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę na wiosnę w 12 meczach
              Tomer Hemed (Real Mallorca) -> wrócił po kontuzji do składu strzelając 2 bramki i notując 1 asystę w 23 meczach
              Macauley Chrisantus (UD Las Palmas) -> nie grał na wiosnę
              Bjorn Sigurdarson (Wolverhampton Wanderers) -> został wypożyczony do Molde

W skrócie: Z odrzutów nikt wielkiej kariery nie zrobił, ale kilka nazwisk mogłoby nam się przydać teraz w walce o LM.

Transfery zrealizowane zimą 2013/2014.

Obrońcy: Alan (wypożyczenie)
              Pomocnicy: Ondrej Duda (MFK Ko¹ice), Guilherme (SC Braga B)
              Napastnicy: Orlando Sá (AÉL Limassol)

Alana za moment już nie będzie. Gui miał fajny początek, ale przyplątały się kontuzje. Orlando Sa nie dostał zbyt wielu szans, a Duda z marszu został jednym z liderów drużyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Pomocnicy: Ondrej Duda (MFK Ko¹ice), Guilherme (SC Braga B)
                Napastnicy: Orlando Sá (AÉL Limassol)

Alana za moment już nie będzie. Gui miał fajny początek, ale przyplątały się kontuzje. Orlando Sa nie dostał zbyt wielu szans, a Duda z marszu został jednym z liderów drużyny.
                O Guilherme napisałbym więcej, miał kapitalny początek. Dla mnie z miejsca zapowiada/ł się na najlepszego piłkarza Ekstraklasy. Mam nadzieje, że te problemy ze zdrowiem to tylko jednorazowe i od następnego sezonu będzie gotów do gry na najwyższym poziomie bo on przyćmi swoją osobą nawet Rado.
                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Po pierwsze ten koleś przyszedł do Legii już w lecie. Po drugie to chyba nawet nie jest piłkarz, tylko jakiś stadionowy turysta. Za ocenę niech świadczy fakt, że się chyba nawet ani razu nie załapał na ławkę pierwszej drużyny.

Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                  O Guilherme napisałbym więcej, miał kapitalny początek. Dla mnie z miejsca zapowiada/ł się na najlepszego piłkarza Ekstraklasy.
                  Robisz sobie jaja, co? Koleś zrobił trzy dryblingi na krzyż a potem się połamał a ty to nazywasz kapitalny początkiem? Dla mnie ten sam rozmiar kapelusza, co Augusto. Trochę techniki, ale umiejętności nie na Legię Warszawa, tylko brazylijską Pogoń Ptaka.

Komentarz

• Zawodnik Zawiszy od dawna jest łączony z warszawskim klubem. Jego pojawienie się na trybunach ponowiło spekulacje. "Czy to nie przypadek? Czuję transfer" - pisali kibice w internecie. Wątpliwości rozwiał Radosław Osuch. - Nie ma w tym wielkiej sensacji. Michał się w Warszawie rehabilituje i został zaproszony na mecz - mówi. Właściciel Zawiszy przyznaje, że o rozgrywającym często rozmawia z prezesem Legii Bogusławem Leśnodorskim. - Pyta mnie o niego, a ja mu odpowiadam, że Legii na Masłowskiego nie stać. Kilkaset tysięcy euro to nie jest odpowiednia cena - mówi Osuch.
                    Tak odnośnie Masłowskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Robisz sobie jaja, co? Koleś zrobił trzy dryblingi na krzyż a potem się połamał a ty to nazywasz kapitalny początkiem? Dla mnie ten sam rozmiar kapelusza, co Augusto. Trochę techniki, ale umiejętności nie na Legię Warszawa, tylko brazylijską Pogoń Ptaka.
                      Trochę cierpliwości, Guilherme miał okazję zagrać w 2 spotkaniach i pokazał się z bardzo dobrej strony. Od razu w oczy rzuca się technika, dobry przegląd pola i łatwość w podejmowaniu decyzji. A później z gry wyłączyła go rzeczywiście kontuzja. Dojdzie do siebie i pokaże swoją wartość.

Komentarz

Ogarnij się ziomek...Poza tym zobaczymy co potrafi jak się wyleczy, więc wstrzymajmy się jeszcze z ostateczną oceną

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Fakt faktem, że ocenianie Guilherme po dwóch meczów to dalej wróżenie z fusów. No ale porównanie go z Augusto to już większy poziom abstrakcji...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Czyli grał za mało, żeby oceniać go pozytywnie, ale wystarczająco długo, żeby móc go krytykować?

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                              Był tez Masłowski z Zawiszy i Straus z Jagi.
                              tt
                              Bartek Kubiak ‏@KubiakBartek 13 sek.

Kiedy przychodzisz do Legii? - Chciałbym, jak najszybciej. Podpowiedź: piłkarz Zawiszy, młody, był wczoraj na meczu z Lechem
                              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Młody? To raczej do Masłowskiego średnio pasuje.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X