Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Obóz można uznać za zakończony, czy koty już jadą?. Czy zostajemy w ataku z Pekhartem, Lopesem i Kostorzem?

Komentarz

• Najpierw musi się zamknąć okienko we wszystkich poważnych europejskich ligach. Jak kotom nie zostanie już żadna inna opcja, to może spojrzą przychylnym okiem na ekstraklapę
      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        Najpierw musi się zamknąć okienko we wszystkich poważnych europejskich ligach. Jak kotom nie zostanie już żadna inna opcja, to może spojrzą przychylnym okiem na ekstraklapę
        To nie o Ekstraklasę chodzi. Jak kasa sie zgadza to i do Azerbejdżanu pójdą. Niestety u nas obecnie puchy w kasie.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Niestety u nas obecnie puchy w kasie.
          Skończcie te brednie z bulwarówek. Ślisz za 2 bańki, nowy scout zagranniczny, trener z Włoch, holender w Akademii, kilku zeszło z listy płac.
          W sumie nie dziwie się, jak spora częśc społeczeństwa na pytanie: Jakie podatki Pan/Pani płaci odpowaida: żadnego.
          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Skończcie te brednie z bulwarówek. Ślisz za 2 bańki, nowy scout zagranniczny, trener z Włoch, holender w Akademii, kilku zeszło z listy płac.
            W sumie nie dziwie się, jak spora częśc społeczeństwa na pytanie: Jakie podatki Pan/Pani płaci odpowaida: żadnego.
            To nie bzdury z bulwarówek.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

To nie bzdury z bulwarówek.
              ehhh, dam Ci przykład i innym: mam kredyt hipoteczny który wynosi tyle co moje dochody z najbliższych 100 miesięcy. Osiem lat oddawania wszystkiego (plus odsetki) gdybym tylko spłacał kredyt. Tymczasem spłacam go sobie lekko, mam również hajs na inne przyjemności. Jestem bankrutem?
              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Przecież ja nic nie napisałem o bankructwie. Od pewnego czasu trwa w Legii po prostu redukcja budżetu na płace. Ot co.

Komentarz

ehhh, dam Ci przykład i innym: mam kredyt hipoteczny który wynosi tyle co moje dochody z najbliższych 100 miesięcy. Osiem lat oddawania wszystkiego (plus odsetki) gdybym tylko spłacał kredyt. Tymczasem spłacam go sobie lekko, mam również hajs na inne przyjemności. Jestem bankrutem?
                  Nie całkiem trafiony przykład - Mioduski nie spłaca sobie lekko zobowiązań. Tylko kosztem jakości zespołu np. poprzez sprzedanie na szybko Karbownika albo brak nowego kontraktu dla Antolica, ktory może nie był moim faworytem to na pewno solidnym piłkarzem środka pola. Jego 4 letnia polityka transferowa doprowadziła zespół do traktoawnia awansu do LE jako wyczekiwanego cudu, To trochę tak jakbyś ty musiał sprzedać najmłodszą córkę cyganom i był zadowolony, że mieszkasz z widokiem na morze,

Komentarz

To jest średnio trafny przykład. Poniższy jest bliższy rzeczywistości.

Kilka lat temu w obciążeniach miałeś mały kredyt gotówkowy. Do obciążeń trzeba też doliczyć małżonkę, która lubiła żyć szeroko.
                    Miałeś jednak sporą gotówkę na koncie. Miałeś też kilka fajnych bryczek w garażu ( w tym żółte Lambo ).
                    Dodatkowo kosztowna żona jakimś cudem przynosiła do domu niezłe pieniądze ( w każdym razie rok w rok większe niż wydawała ). Ta niedobra żona spłaciła też waszą hipotekę zaciągniętą w niejasny sposób u cyganów.

Obecnie sam prowadzisz gospodarstwo. Żonę pogoniłeś bo nie miała kompetencji strategicznych. Wyprzedałeś już prawie wszystkie samochody za które można dostać jakieś pieniądze. W międzyczasie kupiłeś kilka innych bryczek ale pozbywasz się ich za darmo ( opłacając jednocześnie ich ubezpieczenie na rok do przodu ).

Został ci stary kredyt gotówkowy po żonie. Dobrałeś też kilka nowych ( w tym jakieś chwilówki bo w bankach komercyjnych nie ma już zdolności ). Maż też spore kredo hipoteczne na nowy dom. Najgorsze jednak, że twój pomysł na biznes nie jest tak skuteczny jak ci się wydawało przez co z roku na rok coraz bardziej się zadłużasz.

Do sukcesów możesz sobie przypisać, że załatwiłeś u Wójta 100% dotację na fotowoltaikę do nowego domu.

Komentarz

Przecież ja nic nie napisałem o bankructwie. Od pewnego czasu trwa w Legii po prostu redukcja budżetu na płace. Ot co.
                      I jest to bardzo logiczne. Zamiast zatrudniać i przeplacać gwiazdki, które nie potrafią awansować do pucharów, lepiej zwiększyć budżet na nowych skautów i trenerów, rozhulać Akademię. Ma to większy potencjał, niż ściaganie kolejnych Lopesów i innych gwiazd Cracovii, Pogoni, Wisły, czy Lechii.
                      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta

I jest to bardzo logiczne. Zamiast zatrudniać i przeplacać gwiazdki, które nie potrafią awansować do pucharów, lepiej zwiększyć budżet na nowych skautów i trenerów, rozhulać Akademię. Ma to większy potencjał, niż ściaganie kolejnych Lopesów i innych gwiazd Cracovii, Pogoni, Wisły, czy Lechii.
                        Natomiast krótkookresowo wiąże się ze sromotnymi wpierd.olami od niepiłkarskich nacji. A do czego może doprowadzić agresywne odchudzanie budżetu najlepiej pokazuje serial "Sunderland till I die". Polecam jak ktoś nie oglądał...

Komentarz

• Tak, w tym momencie krótkookresowo w Naszym wypadku wiąże się z porażkami. Leśnodorski krótkookresowo osiągnał sukces i wycofal się w najlepszym dla siebie momencie. Po nim Moiduski, który nie poradził sobie krótkookresowo z w miarę bezbloseną zmianą. Agresywne zarządzanie krótkookresowe jest tak samo złe, jak agresywne odchudzanie budżetu.

Edit: Zreszta krótkookresowe przepłacanie gwiazdek z polskiej ligi i tak wiążę się z eurowpier%lami, więc nic tego nie broni.
                          Ostatnio edytowany przez Adrian; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Polecam poczytać wywiad z Czesławem po Dubaju. Dużo ciekawych pytań na temat drużyny. Przekaz płynący z wywiadu - kadra na maksa okrojona po odejściach. Wystarczą ze dwie kontuzje, jakieś zawieszenie za kartki i ławka będzie złożona głównie z graczy rezerw w postaci młodzieży. O wykluczeniach z powodu koronawirusa nawet nie wspominam.

No ale spokojnie, Kucharski ma wszystko pod kontrolą. Kadra na dziś wygląda naprawdę ubogo. W przypadku chęci gry w pucharach na poważnie już teraz powinno przyjść ze 3 grajków do pierwszego składu i w lato drugie tyle. Nie mam już żadnych złudzeń. Tylko cud na miarę Spartaka może spowodować, że ponownie zagramy w grupie europejskich pucharów.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• No i niestety dosyć brutalna ocena młodzieży pod kątem szans na grę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Nie mam już żadnych złudzeń. Tylko cud na miarę Spartaka może spowodować, że ponownie zagramy w grupie europejskich pucharów.
                                Dopóki Mioduski jest właścicielem to w grupie nie zagramy...

tu nie ma się co łudzić

Gość przez kilka lat eksperymentował ze stażystami zamiast zatrudnić trenera...

Magiera Jozak Klaf Vuko na trenerskiej ławce to jak dawanie małpie brzytwy

powielając ten sam błąd kilkukrotnie narobił kolosalnych długów
                                Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                                Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                                To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                                Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                                Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                                Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                                W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                                A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Pracuję...
                                X