Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Łukasz Zwoliński zagra w Legii Warszawa? Czesław Michniewicz chciałby w zespole najskuteczniejszego Polaka w ekstraklasie w 2020 roku, który obecnie występuje w Lechii Gdańsk."

PS
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Trochę to przypomina zgrupowanie w Juesej za Jozaka. Niby mocni przeciwny, dobre warunki ale tak generalnie to plaża i zwiedzanie... mistrza może i zrobimy po raz kolejny ale raczej w bólach, niż z 10 pkt przewagą.
      Jak tylko podali informację o zgrupowaniu w Dubaju to miałem dokładnie takie same odczucie jak Ty, że to zgrupowanie to Jozak w USA vol. 2. Po co się uczyć na własnych błędach? Aczkolwiek chciałbym się mylić...
      (L)

Komentarz

• Bo przecież to była wina miejsca a nie tego, że trenerem był niekompetentny trener. Zresztą o ile się nie myle to wtedy był dublet na koniec...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Bo przecież to była wina miejsca a nie tego, że trenerem był niekompetentny trener. Zresztą o ile się nie myle to wtedy był dublet na koniec...
          Klaf dojechał do końca, Rado zarządzał
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Przygotowania na Florydzie prowadził właśnie Klaf, bo Jozak pojechał wtedy na jakąś konferencję trenerów.

Komentarz

• Akurat to, że Karbownik odchodzi to nie jest żadną tragedia. Jak kogoś kupować za niego to lepiej teraz niż latem. Jak wprowadzać młodego to też lepiej teraz.

A Zwoliński to jest wreszcie transfer w który mogę uwierzyć. W tych Szwedów czy innych murzynów co to im trzeba trochę więcej zapłacić nie wierzyłem nawet przez sekundę. A Zwoliński idealnie się wpisuje w nasz profil szukanego zawodnika.
              Pomijając zachowanie Kante to byłaby kolejna wymiana na minus.

Komentarz

• Swoją drogą to wracając do tego czy ekstraklasa jest poważna ligą. Angielski klub woli zaplacic nam i Lechowi spore z naszej perspektywy pieniądze byle tylko ich zawodnicy, majacy tu pewne miejsce w składzie, ogrywali się gdzie indziej Chyba jednak z ich perspektywy ta liga nie jest taka wyrównana i super wymagająca jak mówił Mioduski w niedawnym wywiadzie.

Komentarz

• Zwoliński mocno na tak, dałby radę, ma smykałkę a w głowie chyba poukładał co trzeba.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zwoliński dobry zawodnik ale Michniewicz wspominał, że jeśli ktoś przyjdzie to z zagranicy. No chyba, że inne opcje się posypały.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                      Swoją drogą to wracając do tego czy ekstraklasa jest poważna ligą. Angielski klub woli zaplacic nam i Lechowi spore z naszej perspektywy pieniądze byle tylko ich zawodnicy, majacy tu pewne miejsce w składzie, ogrywali się gdzie indziej Chyba jednak z ich perspektywy ta liga nie jest taka wyrównana i super wymagająca jak mówił Mioduski w niedawnym wywiadzie.
                      Przecież z Karbownikiem chodzi przede wszystkim o pozycję na której gra.. dla nich to boczny obrońca/wahadłowy, a Czesiek go do środka pola daje. Nie dziwne, że nie chcą dostać za pół roka totalnie rozregulowanego gościa, który najpierw nauczył jak się gra na boku obrony w rok, a przez następny zapomniał zupełnie.
                      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zwoliński taki dobry? Nie wiem, nie oglądam Lechii. Ale patrzę w statystyki i widzę 3 bramki zdobyte, 4 mecze w pełnym wymiarze czasowym. Umowa do czerwca 2023 a my szukamy takich co im się za pół roku kończy kontrakt, albo najlepiej od razu z kartą w ręku.

Komentarz

• Widzę, że niektórym już mocno wymagania spadły, że piszą, że Zwoliński bardzo na tak..

zdecydowanie nie. Jak mamy ściągać takich przeciętnych (w formie solidnych) ligowców, to wolę już grać młodą Nędzą.
                          *****, nie wierzę, że w ogóle dyskutujemy tu o takim nazwisku (kiedyś jak był 20 latkiem i strzelał 12 bramek w sezonie, to fajnie, ale teraz..?)
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie wydaje mi się, że nas stać na Zwolińskiego. Zwłaszcza, że to byłby tylko rezerwowy. No przynajmniej w tym sezonie bo trudno
                            byłoby lidera tabeli strzelców posadzić na ławce. Pytanie jest takie czy my szukamy kozaka do ataku czy jokera? Bo jeśli to
                            drugie to zgadzam się, że trzeba próbować z naszymi młodymi (chociaż chyba byłoby lepsze ich wypożyczenie) niż kupować średniaka.
                            No chyba, że Czesław widzi w nim ogromny potencjał i jest pewien, ze go wyzwoli w zawodniku to się nie czepiam.
                            Myślę, że to jednak taka ploteczka bo ponoć Lechia woła sporo bejmów za niego, więc nie widzę tego...

Aaaa no i trzeba przede wszystkim pozbyć się Kante, a na to póki co się nie zanosi także tego...
                            Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Skoro tak się bawią vide Zwoliński to Kosecki jest do wzięcia za friko
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• I Kurzawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X