Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zwykła gra menadżera przy negocjacjach kontaktowych.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      ale dobrze byłoby trzymać się faktów zamiast idealizować przeszłość.
      Ja jak najbardziej trzymam się faktów. A są one takie, że owszem - Żewłakow ściągał szrot, ale ściągał też panów piłkarzy, dzięki którym graliśmy regularnie w pucharach i których dzisiaj wzielibyśmy z pocałowaniem ręki.
      Kolejnym faktem jest to, że odkąd Kucharski steruje działem sportowym, to nie ściągnęliśmy żadnego kozaka zza granicy, który by pozamiatał tą śmieszną ligę i dał jakość w Europie. Zamiast tego mamy takiego Gwilię, który nawet w Górniku nie błyszczał czy Luqiego, który owszem napędza akcje, ale bez wykończenia w Europie nie ma czego szukać. No i hitowy transfer Slisza, który nie wiem czy nawet jedną dobrą prostopadłą piłkę posłał w tym sezonie.

Ja po prostu nie rozumiem, jak ludzie mogą się cieszyć z takich transferów, pisać o udanych okienkach, a pół roku później dziwić się i narzekać, że znowu ograły nas jakieś paździerze z Cypru. No ale co kto lubi

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Zwykła gra menadżera przy negocjacjach kontaktowych.
        Wszolek nie ma menegera. To tak tylko precyzujac.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Skw_ 100% racji. Udane okienka, dobry PR tylko jakoś do przodu nie idziemy od paru sezonów...

Nam potrzeba jakości. I to dużo. Co rundę przychodzi po 3-4 przeciętniaków którzy są wystarczający tylko na ligę, a w Europie giną.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Wszolek nie ma menegera. To tak tylko precyzujac.
            No to tym bardziej bym się tym nie przyjmował.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
              Skw_ 100% racji. Udane okienka, dobry PR tylko jakoś do przodu nie idziemy od paru sezonów...

Nam potrzeba jakości. I to dużo. Co rundę przychodzi po 3-4 przeciętniaków którzy są wystarczający tylko na ligę, a w Europie giną.
              To jak w handlu, jeśli towar ujowy to nigdy nie zarobisz tyle ile oczekujesz, ale niektórych to zadowala.
              Najgorsze, że Wszołek zaraz podpisze i pójdzie za darmo, ale Dariusz tak lubi.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                Skw_ 100% racji. Udane okienka, dobry PR tylko jakoś do przodu nie idziemy od paru sezonów...

Moshe Ohayon, Wawrzyniak młody Borysiuk i Kucharczyk, Janusz Gol... to byli piłkarze robiący różnicę w Europie. To samo Rzeźniczak, Furman, Kosecki i Saganowski albo Broź, Brzyski i Żyro.

Fakt, że za każdym podejściem prowadził nas wuefista od Magiery, Klaufurića, po Vukovića, czy niezrównoważonego Sa Pinto to pewnie bez znaczenia. 2-3 kotów i z każdym trenerskim paździerzem i tak byłaby grupa w Lidze Europy.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                  Nie chodzi o to czy ostatecznie odejdzie czy nie odejdzie tylko o sposób budowania tej drużyny. Jakby nie było to Wszołek był dotychczas jej bardzo ważnym elementem. Vesović wręcz najlepszym.
                  I albo załatwia się przedłużenie kontraktu wcześniej albo czeka do ostatniej chwili wiedząc, że od 1 stycznia piłkarze mogą już legalnie dostawać oferty z innych zespołów. Turcy wyciągnęli takiego Novikovasa i dobrze się sprawdza, a według mnie i Wszołek i Veso są od niego lepsi, więc nie widzę żadnego powodu żeby nie mieli nas przebić. Teraz można liczyć tylko na to, że obu tym zawodnikom się tu podoba albo na to, że np. Vesović chce spokojnie dochodzić do formy. A my od nowa w poszukiwaniach kogoś kto odpali.
                  ...a Wszołkowi ewentualnie zależy na załapaniu się rzutem na taśmę na ME.
                  Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Moshe Ohayon, Wawrzyniak młody Borysiuk i Kucharczyk, Janusz Gol... to byli piłkarze robiący różnicę w Europie. To samo Rzeźniczak, Furman, Kosecki i Saganowski albo Broź, Brzyski i Żyro.

Fakt, że za każdym podejściem prowadził nas wuefista od Magiery, Klaufurića, po Vukovića, czy niezrównoważonego Sa Pinto to pewnie bez znaczenia. 2-3 kotów i z każdym trenerskim paździerzem i tak byłaby grupa w Lidze Europy.
                    Co ma na celu ta wyliczanka.? Patrzę na to co jest dziś i widzę, że ludzie którzy są u nas w kadrze nie dadzą nam pucharów tyle... potrzeba lepszych.

a już jak tak bardziej się zastanowić to czy ten młody Kucharczyk, Borysiuk, Żyro czy Furman nie prezentowali się lepiej niż dzisiejszy Włodarczyk, Rosołek, Hołownia czy inny młodziak?

Poza Karbownikiem cała reszta młodzieży na pewno wygląda gorzej niż z przed kilku sezonów.

Z ligowców taki Broź, Gol czy Brzyski też wyglądali lepiej niż obecne zakupy w postaci Cholewiaka czy Lopesa...
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

...a Wszołkowi ewentualnie zależy na załapaniu się rzutem na taśmę na ME.
                      eeee no bez jaj...z jego formą z jesieni to powinien martwić się o załapaniu do pierwszego składu Legii.
                      Ale, że nie ma konkurenci to jest jak jest. Nie wiem jak jego sprawy wyglądają, ale na pewno będzie
                      walczył o jak najlepszy kontrakt. Po co mu jakieś kadry w tym wieku...patrz Milik czy on ma w głowie
                      jakieś ME gdzie i tak wie, że nie zagra w pierwszym składzie?? Patrzy na przyszłość i na możliwość
                      wydojenia jak największej kasy na naiwniakach.

Komentarz

Zauważ jednak chmielo, że kadra z roku na rok była coraz lepsza. Nie można dzisiaj oceniać tych transferów nie patrząc kiedy, za ile i dlaczego byli sprowadzani. Nie będę robił teraz wyliczanki ale większość powyższych zawodników których wymieniłeś jednak podniosła poziom drużyny. No przynajmniej na sezon, dwa. No i skoro potrafili grać w lidze Europy to robili różnicę w europie na poziomie eliminacji do pucharów. Tylko to jest istotne niech drużyna nie tylko nie traci na wartości ale wręcz idzie małymi krokami do przodu. My od 4 lat systematycznie tracimy na wartości... Tragedia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Zauważ jednak chmielo, że kadra z roku na rok była coraz lepsza. Nie można dzisiaj oceniać tych transferów nie patrząc kiedy, za ile i dlaczego byli sprowadzani. Nie będę robił teraz wyliczanki ale większość powyższych zawodników których wymieniłeś jednak podniosła poziom drużyny. No przynajmniej na sezon, dwa. No i skoro potrafili grać w lidze Europy to robili różnicę w europie na poziomie eliminacji do pucharów. Tylko to jest istotne niech drużyna nie tylko nie traci na wartości ale wręcz idzie małymi krokami do przodu. My od 4 lat systematycznie tracimy na wartości... Tragedia.
                          Zgadza się, ale skład z Ligi Mistrzów, czyli Gui, Nikolić, Vadis, Prijović, Radović w formie plus kilku innych zawodników takich jak np. Moulin, Hlousek, czy Rzeźniczak, których byśmy teraz nie chcieli to był, można powiedzieć, szczytowy moment. Wcześniej do eliminacji podchodziliśmy również ze Skabą w bramce, młodzieżą, czy Dwaliszwili i tamte zespoły (na papierze) wcale nie były mocniejsze, a mimo wszystko przechodziły eliminacje.

Moim zdaniem to właśnie fakt, że zespół trenują wuefiści, a na kluczowe mecze w roli strażaka bierze się Są Pinto i Michniewicza sprawa, że obecnie znajdujemy się w czarnej dupie jeśli chodzi o puchary. Mam tu na myśli brak doświadczenia, taktykę na te mecze plus aprobatę naszych ruchów w każdym kolejnym oknie transferowym przez tych trenerskich prawdziwków.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• To jest w ogóle przerażające jak kolejni piłkarze zaliczają zjazd z formą. Znamienne jest, że chłopy po przyjściu wyglądają dobrze, a potem jest zjazd, niejednokrotnie bezpowrotny. Ostatni piłkarz którego odbudowano i z czasem wyglądał tylko lepiej to chyba Vadis inni na szybko mi się nie kojarzą. Ok ktoś powie Kapustka, ale skala potencjału tego piłkarza jest mimo wszystko bardzo duża i to że w końcówce rundy wyglądał lepiej niż na jej początku niczego dla mnie zmienia, poczekał bym z jego oceną. Zobaczymy jak poradzą sobie w tej rundzie Mladenović i Joranović, choć ten pierwszy już pod koniec rundy wyglądał słabiej. Czekam z niecierpliwością na powrót ligi i jak będą nasi piłkarze wyglądali? Jak Michniewicz to dobry trener (tak o nim mówi środowisko i zarabia jak dobry trener) to niech się chłop po prostu wykaże. Skład na dziś ma personalnie na pewno jeden z najlepszych w lidze jak nie najlepszy. Wystarczy, żeby każdy był przygotowany na 100%. Mam nadzieję, że ktoś nie wpadnie na pomysł żeby na siłę kupować jakiś nowych "Cholewiaków". W czerwcu może wydarzyć się absolutnie wszystko więc nie ma co dalej wybiegać w przyszłość. Nie zmienia to faktu, że klub się powoli zapada jak wygasły wulkan ...

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

eeee no bez jaj...z jego formą z jesieni to powinien martwić się o załapaniu do pierwszego składu Legii.
                              Ale, że nie ma konkurenci to jest jak jest. Nie wiem jak jego sprawy wyglądają, ale na pewno będzie
                              walczył o jak najlepszy kontrakt. Po co mu jakieś kadry w tym wieku...patrz Milik czy on ma w głowie
                              jakieś ME gdzie i tak wie, że nie zagra w pierwszym składzie?? Patrzy na przyszłość i na możliwość
                              wydojenia jak największej kasy na naiwniakach.
                              A pamiętasz może jak kilka miechów wstecz, przed erą covida, od niego rozpoczynalismy ustawiać skład na mecz, gdy był w formie i wymiatał na skrzydle. Były również głosy, że z taką formą mógłby załapać się na powrót do kadry.
                              Po drugie skąd wiesz jakie on ma plany i co tam mu w głowie siedzi, masz z nim bezpośredni kontakt...
                              A formę zawsze można zbudować ponownie, na co liczę, gdyż lepiej taki Wszołek, który już co nie co poznał i wie co w klubie piszczy, aniżeli jakiś nowy, który będzie potrzebował czasu na aklimatyzację.

Komentarz

• To jakie kluby interesują się naszymi "gwiazdami" (Turcja i to raczej dolne rejony ligi, Chiny 2 liga, ZEA) pokazuje kim my naprawdę gramy...Ja już na dobre pozbyłem się złudzeń, że my w obecnej sytuacji właścicielskiej możemy cokolwiek ugrać w Europie (czyt gra w grupie).
                                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Pracuję...
                                X