Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Piotr Koźmiński @UEFAComPiotrK

Richmond Boakye, 27-letni napastnik z Ghany, o którym mówiło się w kontekście Legii, na pewno nie zostanie piłkarzem mistrza Polski. Zawodnik jest b. bliski podpisania kontraktu w innym kraju. Czyli, jak pisałem wcześniej, szanse, ze względu na pensję, od początku były malutkie.
    Myślę, że przydałyby się jeszcze ze 2 newsy na temat tego, że piłkarz na którego Legii nie stać, nie przyjdzie.

Komentarz

• Mam wrażenie, że w Lechu lepiej rozegrali sprzedaż z wypożyczeniem Modera. Ustalili termin, do którego Brighton musi się określić, czy skraca wypożyczenie, czy zostaje w Lechu do końca sezonu. Tymczasem wychodzi, że Karbownik, Piekarski i Legia woleliby, aby został na wiosnę u nas, ale ostatecznie zdanie należy do Brighton. Czyli z tego, co zrozumiałem mogą decydować o jego losie dopóki jest otwarte okienko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

Myślę, że przydałyby się jeszcze ze 2 newsy na temat tego, że piłkarz na którego Legii nie stać, nie przyjdzie.
        Od tego właśnie Mioduski ma Koźmińskiego.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Kiedyś Trzeciak powiedział pamietne "nie mamy obsesji transferowe" i pamiętam hejt (słuszny) jaki był wówczas.
          Ja w wypowiedzi poniżej nie widzę żadnej różnicy tylko bardziej rozbudowane.

Trener nie może się doczekać transferów. My też cały czas mocno pracujemy nad wzmocnieniem drużyny w tym okienku. Mam nadzieję, że wspólnie z zespołem skautów, będziemy mogli może za kilka-kilkanaście dni doprowadzić do umiejętnych, dobrych wzmocnień - opowiedział dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski, w rozmowie z legia.com.

- Czy mógłbym zdradzić ile będzie ruchów transferowych? Na razie nie chciałbym mówić ilu piłkarzy do nas dołączy. Przede wszystkim chcemy mieć zawodników, którzy podniosą poziom zespołu. Patrząc na ostatniego okienka, w którym przyszło do nas kilku piłkarzy na różnych pozycjach, w tej chwili musimy doprowadzić do tego, żeby kolejny transfer był rzeczywistym wzmocnieniem i podniesieniem umiejętności, które mamy obecnie.

- Kiedy można się spodziewać najbliższego transferu? Okienko transferowe jest trudne do zaprojektowania, jeśli chodzi o przestrzeń czasową. Nie jesteśmy jednym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, aby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej. Natomiast w Europie to dopiero początek okna transferowego, jest dużo zmiennych na rynku. Zakładamy, przede wszystkim, jakość piłkarza, który do nas dołączy. Jesteśmy cierpliwi w tych ruchach. Ile nazwisk jest na konkretnej tapecie? Trzy nazwiska.
          Dramatyczny jest ten gość. Skandal, że takie miernoty pracuja w klubie.

#TeamVuko

Komentarz

• Kijek, a co ma mówić. Przecież wiadomo, że może do nas trafić ewentualnie ktoś kogo nie będzie chciał nikt poważniejszy.
            A na to trzeba poczekać do końcówki okienka. Jak nie ma się kasy i nie gra w pucharach to tak jest. Ten cały Covid nie pomaga też.
            Zobaczysz, że w większych klubach też za wiele nie będzie się działo. Co nie znaczy się, że go bronię, ale ma trochę racji.
            Co prawda w wielu ligach trochę lepszych od naszej trwa wyprzedaż, ale to nie znaczy, że mamy brać co popadnie.
            Mam nadzieję, że kogoś tam obserwowali i monitorowali i czekamy...
            Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Od tego właśnie Mioduski ma Koźmińskiego.
              No bo przecież informacja, że ktoś do Legii nie przyjdzie to jest dla Mioduskiego pozytywny PR, dlatego wynajął sobie Koźmińskiego.

Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Kiedyś Trzeciak powiedział pamietne "nie mamy obsesji transferowe" i pamiętam hejt (słuszny) jaki był wówczas.
                Ja w wypowiedzi poniżej nie widzę żadnej różnicy tylko bardziej rozbudowane.

Dramatyczny jest ten gość. Skandal, że takie miernoty pracuja w klubie.
                To jest nic... polecam obejrzeć wersję video i jego luzackie podejście i zaciesz na twarzy... pełna plaża. Wyjebane... klapeczki, okularki... tylko drinka brakuje... mamy trzy nazwiska ale to się zobaczy... może przyjdą... może nie... To jest ***** dramat!!!
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

To jest nic... polecam obejrzeć wersję video i jego luzackie podejście i zaciesz na twarzy... pełna plaża. Wyjebane... klapeczki, okularki... tylko drinka brakuje... mamy trzy nazwiska ale to się zobaczy... może przyjdą... może nie... To jest ***** dramat!!!
                  A co miał sobie żyły podciąć na wizji??? Ludzie lodu. Każdy by chciał mieć taka robotę. Szef mówi mu znajdź jakiegoś zawodnika, ale się za bardzo nie przemęczaj bo i tak
                  nie ma kasy na nic. Ale tak na wszelki wypadek szukaj zawodników którzy mieli w młodości plakat Deyny nad łóżkiem. Może ich skusimy czymś...
                  A tak na poważnie jeszcze się okienko transferowe nie otworzyło, a już płacze nad tym, że nie siedzi w worku pokutnym i nie krzyczy Shame!!
                  To mi przypomina te jęki na forum gdy mija 10 minuta i np. Legia już przegrywa to zaraz pojawiają się wpisy o pedałach...
                  Poczekajmy i wtedy ocenimy. Cudów pewnie nie będzie, ale trzeba mieć nadzieję i liczyć na jakąś niespodziankę. Jak jej nie będzie to przyjmuję to spokojnie.
                  Od kilku ostatnich sezonów nie dziwi mnie już nic.
                  Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dokładnie, dajmy im czas na wykazanie się, rozliczymy po okienku, a nie na każdym kroku postawa roszczeniowa.
                    Ja z racji wrodzonego optymizmu jestem dobrej myśli.

Komentarz

• Dobra to kogo nam ten Kucharski wynalazł... Ale tak sam, jego autorskie transfery nie z Canal + lub notesu trenera? Przecież to jest bumelant pierwszej wody. Drugi do wyjebki z klubu zaraz po wiadomo kim...

#udane okienko transferowe #razem po mistrzostwo

tylko jakoś w Europie nie dojeżdżamy od paru lat... cóż widoczne mamy różne ambicje i oczekiwania...

W maju feta... w sierpniu płacz i telegazeta...
                      Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

A jakie on ma powody do smutku? Plaża, chwilę obejrzy jak gości kopie piłkę, potem pójdzie na stejka a koniec końców w mediach jego przełożony ogłosi, że jest z niego zadowolony.

Takich to sobie kodziarz pozatrudnial ludzi. Efekt jest taki, że lata po mieście z wywalonym jeziorem aby ktoś mu pożyczył hajs na transfery bo nikt nie chce kupić Kante.

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                        Dokładnie, dajmy im czas na wykazanie się, rozliczymy po okienku, a nie na każdym kroku postawa roszczeniowa.
                        Ja z racji wrodzonego optymizmu jestem dobrej myśli.
                        A to ile jeszcze okienek on potrzebuje abyśmy mogli go ocenić?

#TeamVuko

Komentarz

A to ile jeszcze okienek on potrzebuje abyśmy mogli go ocenić?
                          No nie pisz, że w żadnym okienku nie było nikogo trafionego.
                          Z pustego i Salomon nie naleje, jak się ma do dyspozycji ograniczone środki, to trzeba trochę liczyć na farta, że się trafi na takiego drugiego VOO.

Komentarz

• Za wp.pl:

"A co z transferami do Legii? Bo to najbardziej ciekawi jej kibiców. Od pewnego czasu plotkuje się, że warszawski klub jest zainteresowany środkowym obrońcą Vojvodiny Nowy Sad, Sinisą Sanicaninem. To 25-letni reprezentant Bośni i Hercegowiny, łączony ostatnio również z klubami z Turcji i Portugalii.

Na Bałkanach usłyszeliśmy, że faktycznie, klub z Łazienkowskiej wyraża(ł) zainteresowanie tym graczem, ale to w zasadzie tyle. Z tego co do nas dotarło, nie ma oferty z Warszawy, czy żadnych zaawansowanych rozmów w tym momencie. A ile w ogóle kosztuje ten gracz? Wprawdzie latem kończy mu się kontrakt z Vojvodiną, ale...

Z naszych informacji wynika, że jeszcze niedawno Vojvodina chciała za niego pół miliona euro. W ostatnich tygodniach cena dość mocno spadła, w tej chwili byłby do wykupienia - jak słyszymy - za około 250 tysięcy euro."
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

No nie pisz, że w żadnym okienku nie było nikogo trafionego.
                              Z pustego i Salomon nie naleje, jak się ma do dyspozycji ograniczone środki, to trzeba trochę liczyć na farta, że się trafi na takiego drugiego VOO.
                              A dzięki komu mamy te ograniczone środki?

Komentarz

• Reprezentant Szwecji do lat 21 Viktor Gyoekeres znalazł się na celowniku Legii Warszawa. Według informacji FotbollDirekt, mistrzowie Polski byli zainteresowani ściągnięciem młodego zawodnika, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Swansea City z Brighton & Hove.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X