Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Jeszcze nie odszedł. Z tego co pisze legia.net Kante liczy na frajerów, którzy mu nieźle zapłacą. A przecież jeśli go porządnie zbadają to nikt za niego nawet centa nie da.
    1. Tak czy siak, już na zaś napisałem, że zjazd.
    2. Chyba nikt nie liczy na to, że my dostaniemy cokolwiek powaznego gotówki za Kante. Coś nam skapnie zapewne no ale drobne.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
      Ostatnie plotki mówią o przyjściu Świerczoka. Twiterek.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
      Świerczok to jedynie latem może przyjść jak już. W jednym sezonie nie może występować w trzech klubach. Zresztą jest on wypożyczony
      do Piasta do końca sezonu. Poza tym pytanie czy stać nas na niego?? No chyba, że jego kontrakt u bułgarów dobiega końca to wtedy być może...

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
        Ostatnie plotki mówią o przyjściu Świerczoka. Twiterek.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
        Bartkovy @bartkovy_01

No nie dadzą się napić. Żaden Świerczok, jak już to latem.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Świerczok to jedynie latem może przyjść jak już. W jednym sezonie nie może występować w trzech klubach. Zresztą jest on wypożyczony
          do Piasta do końca sezonu. Poza tym pytanie czy stać nas na niego?? No chyba, że jego kontrakt u bułgarów dobiega końca to wtedy być może...
          PS umieścił artykuł o Jachu i jego mozliwym przejsciu do Rakowa. Jest tam mowa, że w zwiazku z pandemią FIFA zmienila przepisy i umożliwiła gre w trzech klubach w jednym sezonie.

Komentarz

• Dawać Grosika!
            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Ale zjazd Kante... Brutalna weryfikacja.
              No ale dobrze, że się go pozbywamy. O kilka miesięcy zapozno.
              ​​​​​
              Chyba wcześniej nie dało rady, bo nie było handlu, ale i tak nie grał, więc nie wqrwiał
              Nie mniej teraz mus się pozbyć frajera.
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Salamon nie dla Legii. Za chwile ląduje w Poznaniu. Trudno się dziwić bo to chyba ich wychowanek. Po drugie pewnie już zarobiony i chce
                wrócić do domu pootwierać może jakieś biznesy. No i w Lechu nie ma takiej presji na zwycięstwa bo tam się nie walczy o puchary
                Osobiście mnie to nie martwi.

Komentarz

• A czemu miałby być dla Legii skoro gruby z miesiąc temu mówił, że nie ma tematu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    A czemu miałby być dla Legii skoro gruby z miesiąc temu mówił, że nie ma tematu?
                    Nie wiedziałem tego. Poza tym na naszej głównej stronie cały czas wisi jego nazwisko jako ewentualny transfer.
                    Tak wiem, że coś tam musieli wpisać aby to słabo nie wyglądało bo Kozłowski to jeszcze większe sci-fi.

Komentarz

• Boakye naszym napastnikiem?

https://sportsworldghana.com/exclusi...chmond-boakye/
                      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Co prawda jesień praktycznie stracona przez kontuzję, nie mniej jednak to akurat na nasze warunki bardzo dobry napastnik.

Komentarz

• Żeby tylko jesień była stracona to jeszcze by było spoko, ale w poprzednim sezonie też co chwila wypadał. Wcześniej ładował dużo, ale to ostatnie 1,5 roku to pachnie Chukwu. Tak czy inaczej te afrykańskie portale to i tak raczej gówno warte.

Komentarz

• Ja wiem, że do nas nie przyjdzie zawodnik grający w dobrych klubach, który byłby w formie.
                            Że kogoś dobrego to możemy ściągnąć, jak ma spore kłopoty.
                            I fakt - może się trafić Vadis.
                            Ale jendak częściej będzie to Eduardo, Obradovic czy wspomniany Chukwu - bo kiedyś przeciw nam dobrze zagrał.
                            Kiedyś w LM to Kagawa zagrał bardzo dobrze przeciw Legii (zreszta nie tylko - to był świetny zawodnik !), a teraz od pół roku (wg transfermarkt) bez klubu, po tym, jak go Saragossa zwolniła z kontraktu. Tylko czy jest sens takich brać?
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• E no Kagawa to by dał radę w ekstraklapie... Ja bym brał
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Roman Kołtoń lubi to.

Komentarz

Pracuję...
                                X