Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fajnie to by wyglądało w Fifie albo Football Menagerze, ale poza tym te wyliczenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Komentarz

• Z TT

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ja się już zupełnie nie jaram żadnymi transferami. Już ten Simon Skrabb jest dla mnie taką zapowiedzią tego co się może dziać. Jak to mają być tego typu transfery to lepiej niech już nikogo nie kupują. Dobrze jak utrzymają latem Vesovicia, Wszołka i Mosóra.

Komentarz

• Swoją drogą ciekawy pomysł na rozgrywki

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rusza liga. Podpytaliśmy Adriana Mierzejewskiego, który od 2018 roku gra w Chinach. - Władze jeszcze debatują, ale najprawdopodobniej będziemy grać od 11 marca. Podobnie jak w poprzednim sezonie w dużym reżimie sanitarnym. W tzw. bańce, co oznacza zgrupowanie wszystkich drużyn w dwóch miastach, w kilku hotelach. Każdy gra z każdym. Pełna izolacja bez rodzin - mówi zawodnik Chongqing Lifan, który sam może wkrótce zmienić klub. Interesuje się nim kilka zespołów. W tym wielkie Guanghzou Evergrande.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
            Ja się już zupełnie nie jaram żadnymi transferami. Już ten Simon Skrabb jest dla mnie taką zapowiedzią tego co się może dziać. Jak to mają być tego typu transfery to lepiej niech już nikogo nie kupują. Dobrze jak utrzymają latem Vesovicia, Wszołka i Mosóra.
            Mosór póki co to trochę legenda, nawet w rezerwach nie gra zbyt pewnie, a z jakiegoś powodu wszyscy czekają na niego jak na zbawcę.

Poza tym, ocenianie okienka na podstawie Skrabba, czyli piłkarza, który w Legii nigdy nie zagra, a jedynie co go z klubem łączy to plotkowanie agenta, słabe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
              Mosór póki co to trochę legenda, nawet w rezerwach nie gra zbyt pewnie, a z jakiegoś powodu wszyscy czekają na niego jak na zbawcę.

Poza tym, ocenianie okienka na podstawie Skrabba, czyli piłkarza, który w Legii nigdy nie zagra, a jedynie co go z klubem łączy to plotkowanie agenta, słabe.
              Nie wiem jakie ty mecze rezerw oglądałeś, że tak oceniasz Mosóra.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ivo Rodrigues z Antwerpii na celowniku

https://www.voetbalnieuws.be/news/57..._2o_XA.twitter
                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• https://twitter.com/m_monski/status/...213833221?s=21
                  https://twitter.com/m_monski/status/...030197760?s=21

Wyjaśnione

Komentarz

• Podobno prowadzimy negocjacje z Broendy nt zakupu Hjörtura Hermanssona. Stoper, reprezentant Islandii.
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Byłoby świetnie.
                      https://youtu.be/_S4eYPvOC1w

E. Nie dla Legii. Szybko poszło.
                      Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Daj Boże. Poziom Jędrzejczyka to obecnie rezerwa.
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                          Daj Boże. Poziom Jędrzejczyka to obecnie rezerwa.
                          https://legionisci.com/news/82867_An...zez_Legie.html

Ostoja defensywy, kapitan z krwi i kości, który posklejał wszystkich hejterów.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ostatnie plotki mówią o przyjściu Świerczoka. Twiterek.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ale zjazd Kante... Brutalna weryfikacja.
                              No ale dobrze, że się go pozbywamy. O kilka miesięcy zapozno.
                              ​​​​​
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Ale zjazd Kante... Brutalna weryfikacja.
                                No ale dobrze, że się go pozbywamy. O kilka miesięcy zapozno.
                                ​​​​​
                                Jeszcze nie odszedł. Z tego co pisze legia.net Kante liczy na frajerów, którzy mu nieźle zapłacą. A przecież jeśli go porządnie zbadają to nikt za niego nawet centa nie da.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X