Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skoro ruszył temat plotek i ploteczek twitterowych to wklejam poniżej twita użytkownika kapiczo.

Portal http://footy.dk w artykule o odejściach z Broendby (pojawił się 6 dni temu) wspomina o możliwym transferze Hjortura Hermannssona do Legii.

Komentarz

• Ktoś mi wyjaśni dlaczego taka szydera z powodu zatrudnienia przez Legie nowego trenera od defensywy? Śmieją się, ze nie ma sukcesów na Wikipedii.

z Polska piłka nie będzie lepiej kiedy takie ruchy będą wyśmiewane, jak dla mnie oszczędzanie na sztabie trenerskim to pierwszy stopień do bycia miernym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
        Ktoś mi wyjaśni dlaczego taka szydera z powodu zatrudnienia przez Legie nowego trenera od defensywy? Śmieją się, ze nie ma sukcesów na Wikipedii.
        Właśnie skąd ta szydera?

gość na papierze nie wygląda gorzej od Magiery Vuko Klafa i Jozaka razem wziętych!

przecież my zbieramy permanentnie cięgi w Europie i to nawet od potęg z Cypru Azerbejdżanu Kazachstanu Mołdawii czy Luxemburga

Tu trzeba uczyć piłkarskiego abecadła
        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• A co się dziwisz, zobacz jakie gość ma liczby - w zeszłym sezonie zero bramek i zero asyst
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mnie dziwi, że Czesław sam był orędownikiem jego zatrudnienia. Wyhoduje sobie na własnej piersi Brutusa, koleś błyśnie przed Mioduchem jakimiś mądrościami, a ten będzie miał gotowca na zrobienie zmiany trenera.

Komentarz

• Szydera bo nawet do najlepszej taktyki potrzeba 14 chłopa co to potrafią prosto kopnąć piłkę, a nie tylko raz na jakiś czas zagrać bardzo dobry mecz.
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                Ech, te tłumaczenia.

"Biedny zespół ze wschodu". Ten argument był popularny w XX wieku, tłumaczenie degrengolady wschodem to już szczyt bezczelności.

Generalnie zrzucanie winy za stan Polskich klubów na brak pieniędzy to po prostu kłamstwo. Prawda jest taka że gdyby kierować się pieniędzmi to Ekstraklasa w rankingu znajdować powinna się w pierwszej dziesiątce lig w Europie, ewentualnie w piętnastce. Same prawa TV to jest chyba 7 lub 8 kontrakt w Europie, mogę się mylić ale to będzie różnica kilku miejsc najwyżej. Wpływy meczowe w Ekstraklasie to też nie małe pieniądze, frekwencja w Europie to też pierwsza dziesiątka. Nie wspominam nawet o infrastrukturze która jest jedną z lepszych.

Fakty są takie że pieniądze są, tylko co z tego. Legia mogłaby mieć i 200M € na transfery i też przyjdą same niewypały bo problemem jest drenowanie klubu przez właściciela i menadżerów a nie pieniądze.

Ale oczywiście najprościej powiedzieć że wschód Europy
                A pisałem gdzieś że główny problem polskich klubów to brak pieniędzy? IMO to brak dobrych trenerów (ilu polskich trenerów pracowało na Zachodzie Europy w przeciągu ostatnich 20-lat???) i jeszcze gorszych managerów. W Polsce wogóle nie ma rynku managerów sportów, tylko właściciele bawią się swoimi klubami, albo zatrudnia się byłych piłkarzy.

Marzenia o transferach kotów za miliony euro są nierealne.
                Tak samo jak utrzymanie 30 miejsca przez E-klapę. Na dłuższą metę musi pójść w górę - teraz to jest fluktuacja w dół.

Frekwencja - 15 miejsce
                https://europeanleagues.com/wp-conte...2018.01.12.pdf

Dochód - 20 miejsce
                https://www.uefa.com/MultimediaFiles...5_DOWNLOAD.pdf

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
                  Ktoś mi wyjaśni dlaczego taka szydera z powodu zatrudnienia przez Legie nowego trenera od defensywy? Śmieją się, ze nie ma sukcesów na Wikipedii.

z Polska piłka nie będzie lepiej kiedy takie ruchy będą wyśmiewane, jak dla mnie oszczędzanie na sztabie trenerskim to pierwszy stopień do bycia miernym.
                  Ja odniosłem wrażenie, że jeżeli wogóle jakaś szydera była to z nazwy specjalizacji "od systemów taktycznych - to każdy użytkownik FMa", a nie z zatrudnienia specjalisty.
                  Ale koledzy tłumaczący, skąd się bierze szydera - wyprowadzili z błedu.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    W Polsce wogóle nie ma rynku managerów sportów, tylko właściciele bawią się swoimi klubami, albo zatrudnia się byłych piłkarzy.

W piłce to naturalne że działają ludzie ze środowiska, z reguły byli piłkarze. Jakiś czas temu właśnie ktoś z byłych piłkarzy wypowiedział się o obecnym DS że to jakiś pajac jest i w ogóle nie zna się na piłce.

"Właściciele bawią się swoimi klubami". Zawsze mnie to stwierdzenie irytowało na maksa. Prezes Boniek bardzo często wyciąga ten argument. A nie do końca tak jest bo nie rzadko kluby dotowane są z budżetu miasta, dostają wielomilionowe wsparcie od Państwa itd. W Legii za czyje m.in. zbudowano LTC? Stadion za czyje zbudowano? Właściciele powinni o tym pamiętać a kibice być świadomi.

Generalnie dla mnie to tych transferów w ogóle mogłoby nie być. I powinna być wprowadzona żelazna zasada maksymalnie pięciu obcokrajowców. Pięciu w całej kadrze.

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    Marzenia o transferach kotów za miliony euro są nierealne.
                    Tak samo jak utrzymanie 30 miejsca przez E-klapę. Na dłuższą metę musi pójść w górę
                    Na chwilę obecną nie ma żadnych podstaw aby sądzić że poziom pójdzie w górę. Aby poziom szedł w górę należy się rozwijać. Jak to w sporcie, stojąc w miejscu cofasz się. Moim zdaniem dopóki Ekstraklasa będzie wyglądać jak show w TV Złomowisko.pl to ja widzę jeszcze ze dwa, trzy kraje które są w stanie ją wyprzedzić.

Komentarz

• https://www.meczyki.pl/newsy/napastn...-news/158042-n

Komentarz

• Do zespołu mistrzów Polski nie trafi Simon Skrabb, o czym kilka dni temu pisała La Gazetta dello Sport.
                        legia.net
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Komentarz

• Niech wypi**** .

Komentarz

• Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Liga siatkówki, żużel pokazują że to jednak kasa pcha do przodu.

Legia ma wydatki płacowe na poziomie 55% do przychodów - 55 milionów.
                                Nie wiem jak skonstruowane są płace w PL klubach piłkarskich, ale ja nie widzę przeszkód by miało to wyglądać tak:

4 kotów po 1 mln euro - 4x4,5 mln złotych = 18 mln zł
                                3 dobrych średniaków po 600-700k euro - 12,6 mln zł
                                4 mniejszych i top wychowanków za 300-400k euro - 7,2 mln

czyli pierwsza 11 kosztuje: 37,8 mln zł

Pozostała kadra 13 zawodnikow pierwszej druzyny: 10 mln łącznie - 100-200k euro sezon na łba

Przypominam że wyrozniające sie młodziaki co idą do ligi włoskiej z PL mają kontrakty na poziomie 500-700k rocznie brutto.

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X