Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widać, że jest wielki problem z polskimi piłkarzami, który raczej będzie narastał. Kto może do nas trafić i jest to w miarę realne :

Białkowski latem - jeśli Artur skończy karierę i postawimy na wariant z doświadczonym bramkarzem

Furman - jako uzupełnienie składu i Legionista (szczególnie gdy odchodzi Antolić)

Rybus latem - jeśli zechce kończyć karierę u nas i Piekario nie załatwi mu gdzieś lepszego kontraktu

Piątkowski z Rakowa - dla mnie bardzo ciekawy grajek, jeden z najciekawszych w lidze, który powinien być naszym top celem transferowym. Młody środkowy obrońca, zdradzający spory potencjał.

Sztab powinien stawiać na swoich : Ariel Mosór, Nikodem Niski, Jakub Kwiatkowski, Cielemięcki czy Rosołek. Myślę, że jak z tej 5tki dwóch-trzech przebije sie na stałe to będzie bardzo dobrze.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
      Antilic, Remy i Sanogo out. Jeszcze Kante i Stolarski do pełni szczęścia.
      Valencia zostaje do końca okresu wypożyczenia, błędna decyzja.
      Przydało by się wzmocnić 3 solidnymi graczami plus dwóch młodych, utalentowanych graczy.
      Do pełni szczęścia to brakuje wyjebania Wieteski.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No wszystko pięknie i tak jak mam poczcie, że bezproblemowo Furman jest lepszym piłkarzem niż Martins to cała reszta to taki bełkot na Wisle Płock a my mamy w końcu zagrać w pucharach i żadnymi Mosorami, Niskimi czy Cielemeckimi tego nie zrobimy. Ja rozumiem, że Mioduski przez ostatnie lata u wielu zabił jakiekolwiek ambicje gryw. Europie bo akademia, kompetencje strategiczne i ładne prezentacje na rzutniku w gabinetach na L3 tylko od tego wszystkiego jakoś się do Europy nie zblizlylismy a wręcz przeciwnie bardzo się od niej oddalilismy. Przypominam gdzie była Legia jak kudlaty kodziarz przejmował ja od Bogusia aka huby drzewnej.

Nam potrzeba wyraźnego skoku w jakości piłkarzy a nie ciągłego kręcenia się wokół własnego ogona w postaci sprowadzania uzupełnień.

Dopóki będziemy rozmawiać o takich gościach jak Ci młodzi to tak długo możemy zapomnieć o jakimkolwiek poważnym graniu w pilke a dalej będzie podniecanie się po 1-2 na farcie z Wisłą. Trochę to nie tak powinno wyglądać.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          No wszystko pięknie i tak jak mam poczcie, że bezproblemowo Furman jest lepszym piłkarzem niż Martins to cała reszta to taki bełkot na Wisle Płock a my mamy w końcu zagrać w pucharach i żadnymi Mosorami, Niskimi czy Cielemeckimi tego nie zrobimy. Ja rozumiem, że Mioduski przez ostatnie lata u wielu zabił jakiekolwiek ambicje gryw. Europie bo akademia, kompetencje strategiczne i ładne prezentacje na rzutniku w gabinetach na L3 tylko od tego wszystkiego jakoś się do Europy nie zblizlylismy a wręcz przeciwnie bardzo się od niej oddalilismy. Przypominam gdzie była Legia jak kudlaty kodziarz przejmował ja od Bogusia aka huby drzewnej.

Nam potrzeba wyraźnego skoku w jakości piłkarzy a nie ciągłego kręcenia się wokół własnego ogona w postaci sprowadzania uzupełnień.

Dopóki będziemy rozmawiać o takich gościach jak Ci młodzi to tak długo możemy zapomnieć o jakimkolwiek poważnym graniu w pilke a dalej będzie podniecanie się po 1-2 na farcie z Wisłą. Trochę to nie tak powinno wyglądać.
          Pełna zgoda, nam potrzeba zawodników klasowych, a nie uzupełniaczy w postaci Cholewiaków. Skok jest nam potrzebny w jakości!.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta

Pełna zgoda, nam potrzeba zawodników klasowych, a nie uzupełniaczy w postaci Cholewiaków. Skok jest nam potrzebny w jakości!.
            Skok jakościowy za 0 zł może być dość utrudniony

Komentarz

• Koźmiński na TT rzucił temat Salamona. Ktoś śledzi jego losy?
              Pozycja ŚO wymaga dwóch solidnych wzmocnień, więc kierunek wydaje się rozsądny.

Komentarz

• Na plus to, że dobrze wyprowadza piłkę. Obycie z Włoch jakieś też posiada. Jeżeli za darmo albo małe pieniądze to ok.
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Kontrakt do czerwca, więc jest szansa na akceptowalną kwotę odstępnego.

Komentarz

• Pozycja ŚO w pierwszej kolejności wymaga pozbycia się Wieteski bo nas gruby będzie nim katował w przeciwnym wypadku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                      Pozycja ŚO w pierwszej kolejności wymaga pozbycia się Wieteski bo nas gruby będzie nim katował w przeciwnym wypadku.
                      Bez dwóch zdań, najlepiej w pakiecie z Lewczukiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
                        Furman - jako uzupełnienie składu i Legionista (szczególnie gdy odchodzi Antolić)

Rybus latem - jeśli zechce kończyć karierę u nas i Piekario nie załatwi mu gdzieś lepszego kontraktu

Piątkowski z Rakowa - dla mnie bardzo ciekawy grajek, jeden z najciekawszych w lidze, który powinien być naszym top celem transferowym. Młody środkowy obrońca, zdradzający spory potencjał.

Sztab powinien stawiać na swoich : Ariel Mosór, Nikodem Niski, Jakub Kwiatkowski, Cielemięcki czy Rosołek. Myślę, że jak z tej 5tki dwóch-trzech przebije sie na stałe to będzie bardzo dobrze.
                        Furman nie do wyjęcia. Chyba, że go turcy wywalą bo on tam zarabia taka kasę, że nie ruszy sie sam za żadne skarby
                        Rybus własnie przedłużył kontrakt z Lokomotiwem tak, że tego...
                        Piatkowski juz jest wart minimum 3 mln ojro. więc zapomnijmy...
                        Z tej piątki to jak się uda to może Mosór sie przebije, ale pod warunkiem, że nie wyfrunie stąd...

Komentarz

• O, Jezu. Salamon? Pamiętam go z kadry. NIE.
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Spokojnie, kojarzę wywiady sprzed jakiś dwóch lat jak mówił, że on jako wychowanek Lecha nie wyobraża sobie gry w Polsce poza Poznaniem.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Czesiu coś o Swierczoku, a trzeba pamiętać ze on jest tylko wypożyczony do Piasta a w czerwcu kończy mu się kontrakt z Ludogorcem
                              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• No, jasne. Pół roku negocjacji, Świerczok idzie do Piasta i teraz, jak zaczął strzelać to oczywiście przyjdzie do nas Moglibyśmy się nie kompromitować.
                                Wczoraj czytałem o jakimś czeskim obrońcy z którym negocjował Lech i negocjacje padły przez 100-200 tys euro, po czym wzięła go Slavia i sprzedała do Rosji za 10 mln eur.
                                To jest dokładnie to samo co teraz robimy my. Ciągła zamiana w Lecha trwa.

Komentarz

Pracuję...
                                X