Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez laukas Zobacz posta
    Michniewicz: "Transfery? Jeszcze nie poruszaliśmy tego tematu. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie czas, żeby usiąść i porozmawiać."

A mnie się wydawało, że transfery to trochę bardziej zawiła sprawa niż kupno telewizora i że pracuje się nad tym przez całą rundę (tzn. trener mówi z wyprzedzeniem, jakie mu są potrzebne wzmocnienia, ewentualnie wskazuje konkretnych zawodników do kupienia, po czym dyrektor sportowy z podległym mu pionem sondują rynek, rozglądają się za ciekawymi kandydaturami, przedstawiają je trenerowi).
    ...a trener idzie z tym do dziennikarzy i wszystko opowiada... A jak nie poda na konferencji listy celów transferowych to na bank oznacza, że takich celów nie ma.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mi to dalej marzy się środkowy pomocnik z prawdziwego zdarzenia( tęsknota za Vadisem).

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        ...a trener idzie z tym do dziennikarzy i wszystko opowiada...
        A to już jest inna kwestia.
        Mam nadzieję, że pojawi się nowy ŚO i wróci Kante, bo o ile środek i boki wyglądają nieźle, to z przodu i z tyłu jest bardzo marnie.

Komentarz

• Ja też mam nadzieję, że Kante wróci...

... do Górnika, Wisły albo do Gwinei
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Sinisa Sanicanin z Vojvodiny Nowy Sad, Massimo Bruno z Charleroi, Czarnogórzec Jovović z Jablonca, jakiś Brazylijczyk Carlos z zespołu Santa Clara
            Duet Janza i Jimenez z Górnika, Tijanić z Rakowa
            Giełde nazwisk, ktorymi podobno sie interesujemy (piłkarze z zagranicg obserwowani) uważam za otwartą.
            "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• ŚO, LP, ŚN w typie lisa

Kante, Wieteska, Stolarski, Valencia, Cholewiak, Astiz, Sanogo out
              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                ŚO, LP, ŚN w typie lisa

Kante, Wieteska, Stolarski, Valencia, Cholewiak, Astiz, Sanogo out
                Chyba niedostatecznie dokładnie robiłeś tą listę.

- Remy
                - Rocha
                - Hołownia
                - Gvilia
                - Kostorz
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Dzisiaj na TT gruchnęła potężna plotka. Podobno jakbyśmy się pozbyli Kante to może przyjść Zwoliński. I nie bartkovy to pisze.
                  Przypominam, że Zwolak u Michniewicza w czasach Pogoni 40 meczów i 14 goli. Sentyment mu może pozostał
                  do niego.

Pomijam jakość tego transferu to niby dlaczego Kante miałby odchodzić jak mu tu dobrze jest.
                  Siedzi se w domku tv ogląda, a kasa spływa co miesiąc. Nikt go też po kontuzji w ciemno nie kupi, więc
                  podaję ten infosek jako ciekawostkę.
                  Oczywiście twitter kipi jakby Zwoliński już był po rozmowach z klubem...

Komentarz

• Ogolnie to z tego co widzę sezon na kumate infoski na tym rozpoczęty
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mioduski w wywiadzie dla l.net twierdzi, że mamy szeroką kadrę. Więc po co transfery, przecież jest super.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                        Dzisiaj na TT gruchnęła potężna plotka. Podobno jakbyśmy się pozbyli Kante to może przyjść Zwoliński. I nie bartkovy to pisze.
                        Przypominam, że Zwolak u Michniewicza w czasach Pogoni 40 meczów i 14 goli. Sentyment mu może pozostał
                        do niego.

Pomijam jakość tego transferu to niby dlaczego Kante miałby odchodzić jak mu tu dobrze jest.
                        Siedzi se w domku tv ogląda, a kasa spływa co miesiąc. Nikt go też po kontuzji w ciemno nie kupi, więc
                        podaję ten infosek jako ciekawostkę.
                        Oczywiście twitter kipi jakby Zwoliński już był po rozmowach z klubem...
                        Skoro nie bartkovy to warto podać źródło kto to. Bo mając Twittera cos mi się wydaje ta sama półka gimbusow co w/w.
                        Ten Zwoliński to tak absurdalny pomysł, że nawet bartkovy w swoich snach by tego nie wymyślił.

PS. Pierwszy, który napisał o tym Zwolińskim to tutaj https://twitter.com/Daniel_Heheszky/...020862470?s=19

Wiarygodnie nie ma co.
                        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Dlatego pisałem, że to jest ciekawostka twitterowa, a nie, że coś na rzeczy. Dzień wcześniej pisał heheszky, że przyjdzie ktoś kto umie strzelać bramki
                          z wolnego...taaa. Na marginesie podać info że przyjdzie ktoś za Kante (wpisz dowolne nazwisko) to może każdy bo wiadomix, że Kante się
                          nigdzie nie wybiera i to samo przez się wyklucza taką informację. Potem można się tłumaczyć, że to przez Jose nie ma nowego napastnika.
                          Podałem tę informację aby rozruszać ten temat i Kijek fajnie wszedł do gry, a na to liczyłem.

Prawda jest taka, że jak nie pozbędziemy się 3-4 zawodników to może maks jedno wzmocnienie, a i to wątpię.
                          Antolica nie liczę bo on jest już od dawna odfajkowany.

Komentarz

• Kacper Kozłowski z Pogoni, z przyjemnością patrzy się na grę tego chłopaka. Niedługo będzie z niego kawał grajka.

Komentarz

• Nierealny w kontekście Legii więc myślę, że nie ma co poruszać tutaj tego tematu. Generalnie to chyba gość z największym potencjałem z tych młodych "talentów".
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Antilic, Remy i Sanogo out. Jeszcze Kante i Stolarski do pełni szczęścia.
                                Valencia zostaje do końca okresu wypożyczenia, błędna decyzja.
                                Przydało by się wzmocnić 3 solidnymi graczami plus dwóch młodych, utalentowanych graczy.

Komentarz

Pracuję...
                                X