Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wiśniewski z Górnika podobno miał ofertę z Legii w grudniu zeszłego roku, ale się nie zdecydował...(źródło Po Gwizdku)
    Szkoda dobry chłopak. Teraz już raczej nie do wyjęcia.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Może i dobry chłopak, ale w dzisiejszym świecie wyjęcie 18-20 latka z naszej ligi to mission impossible. Nie muszę wyjaśniać dlaczego...wiadomo kasa i marzenia chłopaków o podboju europy..
      Dlatego jedyną szansą jest akademia. Tylko czy my jako kibice na tym zyskamy?? No jak nam się uda to trafimy perełki i może zagrają kilka meczów i fruuuu na zachód, wschód czy południe. Będziemy się pewnie cieszyć jak kibice Lecha z excella i tyle. To już se ne vrati, że młodzi zdolni będą marzyć o grze w Legii. Zostają nam tylko Ci których porządny klub w europie nie chce i musimy się z tym pogodzić. Ja pamiętam czasy, że zachwycałem się ligą holenderską, belgijską czy portugalską. Nawet oni poza paroma przypadkami pogodzili się tym, że nic już nie znaczą w przewodzie pokarmowym.

Komentarz

• Legia młodym z ekstraklasy ma ławkę rezerwowych do zaoferowania. Więc młodzi nie chętnie będą tu przychodzić.

Komentarz

• Nie zgadzam się z taką filozofią. Od kiedy pamiętam to jak młody wchodził do pierwszej Legii to albo na pełnej albo wcale. Piłka nastawiona na zbieranie dzbanków to nie przedszkole. Jak masz tak dziadowską konkurencję jak dziś mają Rosołek czy Mosór i nie dajesz rady to wypadasz do Podbeskidzia kopać się po czole. Kowalczyk (tak wiem że to inne czasy były) to na trening ze szlugiem w pysku wychodził i nikomu sie nie kłaniał, boisko za niego mówiło, podobnie późniejsi młodzi jak np. Mięciel, Janczyk, Furman, Rybus, Żyro, Kosecki J., Szymański, Wolski, a ostatnio Karbo. Poza Misztą raczej na dziś nie widać następców dobrych juniorów w Legii. Mam nadzieję, że jak Michniewicz poczuje sie pewniej w klubie to będzie na niego odważnie stawiał.

Na pewno nie chciał bym żeby młodzi grali bo są młodzi. fajne to owszem dla kibiców i atrakcyjne finansowo dla klubu, ale sztuczne i ryzykowne. Ot pierwszy przykład Lecha jak szedł na pewnego MP, a tak bardzo chcieli promować Kownackiego, że Robak król strzelców musiał w decydujących meczach na ławeczce siedzieć.

Komentarz

• No, spoko tylko Karbownik nie dostał szansy dlatego, że był taki świetny na treningach, tylko dlatego że odszedł Hlousek, a Obradovic okazał się nieprzygotowany.
            Jak niby Mosór ma pokazać, że jest kozakiem takim jak Karbownik?

Komentarz

• A tak btw to z Wszołkiem już rozpoczęli jakieś rozmowy? Czy będzie jak z Antoliciem?

Komentarz

• A po co?
                Najważniejsze, że Kozminski napisze jak to Legia bardzo chciała przedłużyć a w rzeczywistości wyglądało to mniej więcej tak.

- chcemy przedłużyć dajemy Ci X
                - ja też chcę ale chce Y
                - to nas nie stać. Ale mamy czyste ręce. Negocjowalismy.

Potem Mioduski i jego klubowe pieski poleca do Koźmińskiego i "ej weź napisz, że chcieliśmy przedłużyć z Antolicem".

Kiedy ostatnio jakiś kluczowy piłkarz Legii przy Mioduskim przedłużył kontakt? Celowo napisałem kluczowy, żeby nie pisać o Majeckich, Karbownikach itp.

​​​​​
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                  No, spoko tylko Karbownik nie dostał szansy dlatego, że był taki świetny na treningach, tylko dlatego że odszedł Hlousek, a Obradovic okazał się nieprzygotowany.
                  Jak niby Mosór ma pokazać, że jest kozakiem takim jak Karbownik?
                  ale to zawsze tak jest, że młodemu jak ma odpalić to wystarczy uchyli drzwi. Ale co innego sytuacja Karbownik - Obradović, a co innego pchanie młodego za uszy jak Vuko/Miodek ciągnął Kulenovicia ... Weźmy takiego Rosołka jak w zwycięska bramka przeciw Lechowi mu nie pomogła mając jednego przeciwnika do gry to ja nie wiem co musi się stać żeby on dał radę ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    A po co?
                    Najważniejsze, że Kozminski napisze jak to Legia bardzo chciała przedłużyć a w rzeczywistości wyglądało to mniej więcej tak.

- chcemy przedłużyć dajemy Ci X
                    - ja też chcę ale chce Y
                    - to nas nie stać. Ale mamy czyste ręce. Negocjowalismy.

Potem Mioduski i jego klubowe pieski poleca do Koźmińskiego i "ej weź napisz, że chcieliśmy przedłużyć z Antolicem".

Kiedy ostatnio jakiś kluczowy piłkarz Legii przy Mioduskim przedłużył kontakt? Celowo napisałem kluczowy, żeby nie pisać o Majeckich, Karbownikach itp.

​​​​​
                    Jedza. Martins.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jędrzejczyk

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                        A tak btw to z Wszołkiem już rozpoczęli jakieś rozmowy? Czy będzie jak z Antoliciem?
                        Akurat Wszołek kompletnie nie zasługuje na żaden kontrakt. Od wielu meczy jest po prostu beznadziejny. To ze go trener wystawia zamiast jakiego kibica wylosowanego w konkursie jakiś czipsów to żart. Gość jest beznadziejny i jego obecny poziom to Valencia. Za zasługi to się leży na ... Wszołek przychodził z wielka łaska do Legii i miał być to przystanek, miał rozwalić ligę i wrócić na „swoje” mijające prawda jest taka ze w tym sezonie jest żenujacym gównem.

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta

Akurat Wszołek kompletnie nie zasługuje na żaden kontrakt. Od wielu meczy jest po prostu beznadziejny. To ze go trener wystawia zamiast jakiego kibica wylosowanego w konkursie jakiś czipsów to żart. Gość jest beznadziejny i jego obecny poziom to Valencia. Za zasługi to się leży na ... Wszołek przychodził z wielka łaska do Legii i miał być to przystanek, miał rozwalić ligę i wrócić na „swoje” mijające prawda jest taka ze w tym sezonie jest żenujacym gównem.
                          Nie no spoko... Na skrzydłach u nas takie bogactwo, że można wybierać do woli.... fakt ostatnio gra słabo ale w tamtym sezonie był zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem w całej lidze... odpuśćmy go lekką ręką a na skrzydle niech gra ten no.... yyy Cholewiak??

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Nie no spoko... Na skrzydłach u nas takie bogactwo, że można wybierać do woli.... fakt ostatnio gra słabo ale w tamtym sezonie był zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem w całej lidze... odpuśćmy go lekką ręką a na skrzydle niech gra ten no.... yyy Cholewiak??
                            Oglądałem ostatnie kulisy ( z Lechią) i zastanawiało mnie czemu w tychże kulisach tak często występują pretensje do Wszołka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Oglądałem ostatnie kulisy ( z Lechią) i zastanawiało mnie czemu w tychże kulisach tak często występują pretensje do Wszołka.
                              Żeby wywrzeć na nim presję

Wszołek gra bo nie ma zmiennika.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Michniewicz: "Transfery? Jeszcze nie poruszaliśmy tego tematu. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie czas, żeby usiąść i porozmawiać."

A mnie się wydawało, że transfery to trochę bardziej zawiła sprawa niż kupno telewizora i że pracuje się nad tym przez całą rundę (tzn. trener mówi z wyprzedzeniem, jakie mu są potrzebne wzmocnienia, ewentualnie wskazuje konkretnych zawodników do kupienia, po czym dyrektor sportowy z podległym mu pionem sondują rynek, rozglądają się za ciekawymi kandydaturami, przedstawiają je trenerowi).

Komentarz

Pracuję...
                                X