Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• „Kozłowski: Legia? Jeżeli odejdę z Pogoni to tylko zagranicę”

„– W twoich planach jest gra w innym polskim klubie czy wyjazd za granicę?

– Jeśli miałbym odchodzić z Pogoni, to tylko za granicę. Nie musi to być żadna potęga klubowa, tylko klub, w którym nabiorę seniorskiego doświadczenia, a wtedy będę mógł podbijać Europę. Chciałbym wyjechać do Włoch, może nawet na początek do Serie B, bo sądzę, że liga włoska to dobry kierunek pod technikę, taktykę i ogólne wyszkolenie. Sebastian Walukiewicz, który wyjechał niedawno, wywalczył miejsce w swoim klubie, gra regularnie i dzięki temu został powołany do reprezentacji Polski, więc tym też się kieruję”.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Ciekawy zawodnik to Brown Forbes, jeden z niewielu który posiada technikę i potrafi się zastawić, jeśli szukamy kogoś z Ekstraklasy to ciekawe rozwiązanie. Trzeba byłoby popracować nad głowią i skutecznością.

Komentarz

• Nie no panowie bez jaj
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Nie no panowie bez jaj
          Zaznaczyłem że to uzupełnienie z Ekstraklasy. Ostatnio u nas to modne, ściąganie gwiazd z Ekstraklasy.

Komentarz

• Jak to jest gwiazda Ekstraklasy to nie mam pytań.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
              Jak to jest gwiazda Ekstraklasy to nie mam pytań.
              Pod względem technicznym bije na głowę Kante i Lopesa, polecam oglądnąć gościa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta

Zaznaczyłem że to uzupełnienie z Ekstraklasy. Ostatnio u nas to modne, ściąganie gwiazd z Ekstraklasy.
                Styknie nam tych uzupełnień z ekstraklasy , teraz trzeba się ich pozbywać
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Świerczok to jest jedyny typ z ekstraklasy którego bym widział u nas. Przypominam, że jest on tylko wypożyczony do Piasta z Ludogorca.
                  Jeszcze nie dość stary i ma jakąś bezczelność w sobie co mi się podoba.

Komentarz

• Zawsze można zapytać Kucharskiego z Mioduskim czemu Swierczok trafił z Ludogorca do Piasta nie do nas.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Styknie nam tych uzupełnień z ekstraklasy , teraz trzeba się ich pozbywać
                      prawda

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Zawsze można zapytać Kucharskiego z Mioduskim czemu Swierczok trafił z Ludogorca do Piasta nie do nas.
                        Z kolesiem musi być coś nie tak skoro nigdy nie trafił do drużyny z top.
                        Może napierdala w kasynie
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Mam nadzieję, że szykuje się bardzo aktywne okienko transferowe. Nasza ławka rezerwowych nie pamiętam kiedy wyglądała gorzej. Sam szrot. Michniewicz z trudem może zrobić trzy zmiany w meczu na pięć możliwych.
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Powraca temat Kiwiora. Co prawda to takie ploteczki, ale może być coś na rzeczy. Poniżej wklejam tweet
                            Sebastiana Staszewskiego.
                            Legia Warszawa i Lech Poznań wzięły na celowniki 20-letniego Jakuba Kiwiora z MŠK Žilina i 20-letniego Kamila Piątkowskiego z Rakowa Częstochowa. W obu przypadkach problemem jest jednak ogromna cena

EDIT Ta ogromna cena to około 1,5 mln euro za łeba.
                            Przeczytałem artykuł i żałuję, że w ogóle klikałem go. Samo gówno.
                            Piszą w tytule, że są obserwowani, a poniżej, że na pewno nie zgrają w w wyżej wymienionych klubach
                            ze względu własnie na cenę. Cała interia...
                            Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A czego się spodziewałeś po Staszewskim
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Wiśniewski z Górnika podobno miał ofertę z Legii w grudniu zeszłego roku, ale się nie zdecydował...(źródło Po Gwizdku)
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X