Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...207664129?s=20

Komentarz

• Oglądałem chłopaka w lidze i reprach młodzieżowych. Materiał na grajka klasy światowej. Szczerze, nie chce mi się wierzyć, że do nas może trafić.

Komentarz

• Trafi do nas tak samo jak 3 miesiące ten malolat z Kielc.
        Obaj super natomiast raczej już nie do wzięcia przez nas.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Lepiej niech się skupią na naszych młodych. Mosór nie mógł trenować z jedynką jak było 2 zdrowych stoperów bo covid i się nie da, a teraz nagle całe rezerwy mogą bezproblemowo...

Komentarz

• Wypowiedź szefa pionu sportowego Pogoni - Dariusza Adamczuka:

- Nie ma tematu, Kacper nie odchodzi z Pogoni. Już dotąd miał dużo propozycji z klubów zagranicznych, ale on chce zdobyć coś z klubem i zagrać na nowym stadionie. Nigdy publicznie nie mówiliśmy o szczegółach kontraktu i nie będziemy robić tego w tym przypadku. Zapisy umowy to sprawa pomiędzy zawodnikiem i klubem. Nie ma żadnego powodu, dlaczego mielibyśmy publicznie mówić o szczegółach umowy

- To, co od wczoraj dzieje się wokół Kacpra, w mojej ocenie nie jest dla niego dobre. Pamiętajmy, że to młody chłopak, który w październiku skończył dopiero 17 lat i po długiej przerwie zaczął grać w Ekstraklasie. Utalentowany, świadomy, ale na pewno takie zamieszanie wokół niego nie pomaga jego rozwojowi. To już nie te czasy, że Legia zabierała zawodników do wojska. Obecnie trend w przypadku młodych jest raczej odwrotny - powiedział szef pionu sportowego „Portowców”.

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
              Wypowiedź szefa pionu sportowego Pogoni - Dariusza Adamczuka:

- Nie ma tematu, Kacper nie odchodzi z Pogoni. Już dotąd miał dużo propozycji z klubów zagranicznych, ale on chce zdobyć coś z klubem i zagrać na nowym stadionie. Nigdy publicznie nie mówiliśmy o szczegółach kontraktu i nie będziemy robić tego w tym przypadku. Zapisy umowy to sprawa pomiędzy zawodnikiem i klubem. Nie ma żadnego powodu, dlaczego mielibyśmy publicznie mówić o szczegółach umowy

- To, co od wczoraj dzieje się wokół Kacpra, w mojej ocenie nie jest dla niego dobre. Pamiętajmy, że to młody chłopak, który w październiku skończył dopiero 17 lat i po długiej przerwie zaczął grać w Ekstraklasie. Utalentowany, świadomy, ale na pewno takie zamieszanie wokół niego nie pomaga jego rozwojowi. To już nie te czasy, że Legia zabierała zawodników do wojska. Obecnie trend w przypadku młodych jest raczej odwrotny - powiedział szef pionu sportowego „Portowców”.
              Umówmy się, zagrać na nowym stadionie to jedyne trofeum jakie może zdobyć z Pogonią.
              Typowa wypowiedź małego człowieka z klubu, który zazwyczaj nic nie znaczy.
              Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Coś musi być na rzeczy skoro po zwykłej plotce są cali obsrani i wydają jakieś oświadczenia. Podobno jest klauzula 600 tys. Jeśli chłopak podejmie decyzję
                to mogą tylko zapłakać rzewnie i oddać go nam w "kamasze".
                Osobiście myślę, że to jednak chyba nie pyknie i zgłosi się po niego pewnie jakaś Genoa lub Cagliari. Piszą, że to niezły talent...

Komentarz

• Skoro wydają oświadczenie to na bank jest coś na rzeczy, prawda Bugi B. ?

PS. a ten tekst o wojsku to trochę dziecinada.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jeśli Kozłowski w rzeczywistości jest taki jak w Football Managerze, to po 3 latach będzie najlepszym polskim środkowym pomocnikiem
                    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Skoro wydają oświadczenie to na bank jest coś na rzeczy, prawda Bugi B. ?

Widać duże zdenerwowanie w tej emocjonalnej wypowiedzi Adamczuka, a więc na pewno jest temat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Widać duże zdenerwowanie w tej emocjonalnej wypowiedzi Adamczuka, a więc na pewno jest temat.
                        Jeśli faktycznie młody ma klauzulę 600 tys to nie dziwie się wkurwienia
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                          Jeśli Kozłowski w rzeczywistości jest taki jak w Football Managerze, to po 3 latach będzie najlepszym polskim środkowym pomocnikiem
                          To samo miałem pisać. Gwiazda FMa Taki nasz Freddy Adu. Temat wydaje się nierealny, ale gdyby sam zawodnik chciał to 600 tys euro to totalne frytki. Jak tak czeka na ten stadion to może sobie już teraz pograć na lepszym.

Komentarz

• Kozłowski to potencjalnie największy talent od czasów wystrzelenia Lewandowskiego(potencjał, bo wiadomo jak to z tym bywa). Wyciągnięcie go z Pogoni to byłaby najlepsza rzecz, jaką Mioduski zrobiłby dla Legii. Ale szansy na to nie ma żadnej, nie ma się co oszukiwać. Obstawiam, że to gra menedżera Kozłowskiego albo typowy PR Koźmińskiego z gabinetów Mioduskiego.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Skoro wydają oświadczenie to na bank jest coś na rzeczy, prawda Bugi B. ?

Szczerze mówiąc nie wiem. Oby nie

PS. To akurat wydaje mi się, że pokłosie wypowiedzi Miodka, który mówił o transferowaniu piłkarzy do Was, żeby mogli wyfrunąć dalej. Do tego różnice w podejściu zarządzania Ekstraklasą: Mioduski vs Mroczek.

Ogólnie stanowcze dementi - ciężko mi sobie wyobrazić reakcję, gdyby ostatecznie było inaczej.
                              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Umówmy się, zagrać na nowym stadionie to jedyne trofeum jakie może zdobyć z Pogonią.
                                Typowa wypowiedź małego człowieka z klubu, który zazwyczaj nic nie znaczy.
                                Po przeczytaniu tego oświadczenia pomyślałem dokładnie tak samo.
                                PS. Przykre, że w obecnych czasach są jeszcze ludzie w taki sposób postrzegający czasy słusznie minione, nie znając przy tym mimo wszystko realiów jakie wówczas panowały i obowiązywały.

Komentarz

Pracuję...
                                X