Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może warto potwierdzić to info z Mosórem, zanim wybuchnie ogólnokrajowa gównoburza?
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Sądzę że wyszło takie info o Mosórze aby wymóc na władzach Legii przesunięcie go do 1 drużyny.

Komentarz

• I to wszystko z powodu twitta jednego gimbusa.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Skoro młody nie dostaje szansy nawet trenowania z jedynką. A za pół roku kończy mu się kontrakt to nie trzeba czytać TT aby podejrzewać że Mosor będzie chciał odejść
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
            Może warto potwierdzić to info z Mosórem, zanim wybuchnie ogólnokrajowa gównoburza?
            Nikt normalny się nie będzie kopał w 4 lidze pod okiem Tomasza Sokołowskiego Drugiego, obserwując Astiza w ekstraklasie. Co najwyżej jak pisze adaminho7 jest to wyciek kontrolowany, żeby się ci wszyscy wizjonerzy z klubu zastanowili. Tym bardziej, że środek obrony pierwszego zespołu to nie jest żadna konstelacja gwiazd.

Komentarz

• Każdy kto ma mózg, wie że chłopak powinien już od jakiegoś czasu nie tylko trenować z jedynką, ale już dostawać szanse w lidze. Ale my stawiamy na 35 letniego Lewczuka, który co mecz popełnia błąd. Nie dziwie się Mosórowi, też bym tak zrobił na jego miejscu. Spokojnie znajdzie miejsce gdzie na niego postawią. Podobnie jak niedawno było z Walukiewiczem. Za 2 lata będzie już we Włoszech.
              Wyobraźcie sobie jaki śmiech muszą wzbudzać wśród tych piłkarzy słowa Mioduskiego o tym, że inni powinni nam oddawać swoich wychowanków w czasie kiedy naszym wychowankom bardziej opłaca się iść do jakiegoś Lubina, bo będą tam dostawali szansy i odejdą za porównywalne pieniądze.

Komentarz

• Łakomy kąsek Zagłębia. Jak talent z Legii został przejęty przez „Miedziowych” [NASZ NEWS]

Łukasz Łakomy zostanie 1 lutego 2021 roku piłkarzem Zagłębia Lubin. 19-letni środkowy pomocnik podpisał z „Miedziowymi” dwuipółletni kontrakt.
                (...)
                - Mogę potwierdzić, że Łukasz zostanie naszym zawodnikiem. To duży talent. Ma wielki potencjał. Dysponuje dobrym przeglądem pola i świetnym uderzeniem z dystansu. Nie ukrywam, że jesteśmy zdziwieni, że Legia nie przedłużyła z nim wcześniej umowy, ale nie będę komentował polityki innego klubu. Cieszę się, że działaliśmy sprawnie. Dostaliśmy sygnał, że jest możliwość sprowadzenia piłkarza i podjęliśmy odpowiednie ruchy - mówi nam prezes „Miedziowych”, Artur Jankowski.
                (...)
                https://www.meczyki.pl/newsy/lakomy-...-news/152741-n

Komentarz

• Ostatnio jeśli chodzi o przedłużanie umów z piłkarzami to czekają do ostatniej chwili, a potem jest zdziwienie, że piłkarze odchodzą za darmo.

Komentarz

• Wydawało mi się, że po tym jak Mioduski nie ze swojej winy stracił Guilherme, będzie bardzo wyczulony na to, żeby takie sytuacje się nie powtarzały w przypadku zawodników, na których powinno nam zależeć. Oddaliśmy mnóstwo zawodników za darmo albo za symboliczne pieniądze i okej - robiliśmy czystkę za Sa Pinto, potem czyściliśmy szatnię za Vukovica. To miało sens i nawet jakoś się broni, ale jak ktoś jest w stanie wyjaśnić jakim cudem doprowadzono do bajzlu związanego z Praszelikiem, Łakomym, Antolicem i jak widać Mosórem, to bardzo chętnie posłucham. Chcemy promować młodzież i zarabiać na nich dobre pieniądze, a pozbywamy się utalentowanych młodziaków za śmieszne pieniądze. Nie wiem czy Mioduskiemu przestawiły się formułki w Excelu, że uznał iż więcej można zarobić na Kapustkach i Pyrdołach, niż na chłopakach, którzy się tu wychowują, ale mógłby się łaskawie ogarnąć, bo to jest jakieś nieporozumienie.

E: Zapomniałem, że z Karbownikiem też była nerwówka, choć tam dzięki eksplozji jego talentu udało się zareagować nieco wcześniej.

Komentarz

• Prawie połowie drużyny kończą się kontrakty za rok. Za dwa lata też kilka się kończy. Czyli za chwilę zapewne znowu nas czeka rewolucja kadrowa. I tak do usranej śmierci.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                        Ale Karbownika w końcu sprzedali czy nie? Na stronie Brighton nic nie ma, na oficjalnej Legii też nie...ktoś coś?
                        Przyznam szczerze, że ja tego hurtowego transferu Karbo i Modera kompletnie nie rozumiem. To znaczy rozumiem zainteresowanie akurat tymi zawodnikami ale Brighton & Howe Albion? What the fuck? Będę bardzo zdziwiony jeżeli okaże się, że to faktycznie jest klub docelowy. Bo na dziś wygląda to tak, jakby za tym Brighton stał inny, większy klub i to niekoniecznie z Anglii.

Komentarz

• Kurzawa został bez klubu. Miodek działaj! Taki transfer idealnie by się wpisał w politykę klubu. Niech się chłopak u nas odbuduje.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                            Kurzawa został bez klubu. Miodek działaj! Taki transfer idealnie by się wpisał w politykę klubu. Niech się chłopak u nas odbuduje.
                            Pamiętam jak Miodek mówił że jakby możliwe były zmiany zadaniowe typu na wykonanie wolnego lub rożnego to by Kurzawę zakontraktował.

Komentarz

• U nas nawet nie ma prostej polityki w stylu do najlepszych zawodników dołożyć młodzież tylko wiecznie lepienie strucla, który potem nadaje się do wyrzucenia i pieczenia od nowa.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                                Kurzawa został bez klubu. Miodek działaj! Taki transfer idealnie by się wpisał w politykę klubu. Niech się chłopak u nas odbuduje.
                                Super.
                                Bardzo dobry obrońca na pewno by nam się przydał. Ale podobno podpisywał przedłużenie kontraktu z PSG. No i czy stać nas na jego kontrakt? :P
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X