Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten transfer byłby tak idiotyczny, na tak wielu poziomach, że aż wow.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Ten transfer byłby tak idiotyczny, na tak wielu poziomach, że aż wow.
      Dla Miodka i Kucharskiego to pewnie strzał w dychę.

Komentarz

• Hehe po sprzedaży Modera przez Lecha wypada zapytac Mioduskiego jak tam nasze transfery out i kiedy bijemy rekord... No bo przecież Darek obiecał że będzie...
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jeżeli oni chcieli wypożyczyć tego Bogusza bez możliwości transferu to ja naprawdę już nie mam słów. Po prostu można się załamać. Pierdoleni amatorzy. Jeżeli Kucharski miał taki pomysł to powinien się pakować.

Komentarz

• spokojnie to pewnie też jakiś agent mógł ferment zrobić dla różnych celów ...

Komentarz

• Jak dobre występy promują gracza na przykładzie Leszka i Modera ? Zupełnie odwrotnie niż w przypadku Karbownika.

Komentarz

• Na Twitterze chodzi info, że Karbownik do Brighton na tych samych zasadach co Moder (wypożyczenie ''zwrotne''), tylko za 4 mln.
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                  Na Twitterze chodzi info, że Karbownik do Brighton na tych samych zasadach co Moder (wypożyczenie ''zwrotne''), tylko za 4 mln.
                  To byłby mega policzek dla Mioduskiego... Nie, aż tak nisko nie upadł
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                    Na Twitterze chodzi info, że Karbownik do Brighton na tych samych zasadach co Moder (wypożyczenie ''zwrotne''), tylko za 4 mln.
                    No to by tylko pokazywało jak bardzo się Mioduchowi pali w dupie, taka sprzedaż najbardziej obiecującego piłkarza za relatywne freetki.

Z drugiej strony muszą spiąć dupy (inaczej nie widzę), by jednak pomimo eorowpierdolu, obronić choć resztki godności w postaci MP i nie dać się wyjebać Leszkom, bo jeżeli tak się stanie (wiem, że aktualnie niewiele za nami przemawia w kontrze...), to dopiero będzie wstyd i hańba.
                    Ja wiem, że eurowpierdol boli, boli bardzo mocno, ale na własnym podwórku, jakie by ono nie było (buraczane, śmieszne, kabaretowe, etc), musimy trzymać fason i nie dać się zeszmacić do końca.

Komentarz

• Pomijając fakt,że Moder na chwilę obecną prezentuje się lepiej niż Karbownik i ma lepsze predyspozycje to według Włodarczyka kwota po bonusach jest zbliżona.

https://www.meczyki.pl/newsyamp/zwro...mpression=true
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

To byłby mega policzek dla Mioduskiego... Nie, aż tak nisko nie upadł
                        Sam jest sobie winien swoją postawą, niech sprzedaje za frytki, by sie dalej pogrążać. wiadomo, że kasa z transferu Karbownika, nie pojdzie na wzmocnienia, a ratowania własnej kielni.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Pomijając fakt,że Moder na chwilę obecną prezentuje się lepiej niż Karbownik i ma lepsze predyspozycje to według Włodarczyka kwota po bonusach jest zbliżona.
                          zbliżona? Nic takiego u Włodarczyka nie wyczytałem.
                          poczekajmy jednak na redaktora Koźmińskiego - on wszystko wkrótce wyjaśni

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

zbliżona? Nic takiego u Włodarczyka nie wyczytałem.
                            poczekajmy jednak na redaktora Koźmińskiego - on wszystko wkrótce wyjaśni
                            Faktycznie. Źle doczytałem.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Włodarczyk dorzucił 1,5 mln euro do swojej pierwszej informacji. Kwota i tak żałosna, ale widocznie kolejne pożyczki lub jakaś magiczna księgowość, tym razem już naprawdę nie wchodzą w grę, więc oddajemy żeby nie znaleźć się pod wodą...

Edycja: Doczytałem, że jeszcze procent od kolejnego transferu. Nie zmienia to jednak póki co mojej oceny tego ruchu. No ale sytuacja jak widać jest dynamiczna.
                              Ostatnio edytowany przez e(L)egion; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ta żałosna (w porównaniu z oczekiwaniami i poprzednimi ofertami wg pismaków) kwota pójdzie na zmniejszenie długu, który i tak nadal będzie, bo to za mało. Jedyna nasza nadzieja, ze przyjdzie ktoś i kupi klub, co niestety na dzień dzisiejszy wydaje się abstrakcją. Jest to więc beznadzieja, a nie nadzieja. Mioduski też by się pewnie nie obłowił jakby chciał, bo potencjalny właściciel część tej sumy chciałby pewnie przeznaczyć na spłacenie wszystkich zobowiązań klubu, a reszta trafiłaby jako zysk dla Mioducha. Odliczając oczywiście to, co sam włożył. Nikt w Polsce z sympatyzujących z Legią nie ma ani takich pieniędzy, ani takiej fantazji. Jeszcze odchodzi do tego samego klubu, co Moder. Co za policzek dla kibiców.
                                Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X