Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pewnie będę niepopularny ale już wolałbym, żeby został Novikovas od przyjścia tego Valencii. Ten przynajmniej jest skrzydłowym.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
      . Przyczyn można wymienić kilka; głównie kurewski niefart, kontuzje, korona i strateg mistrz taktyki na ławce.
      Aha
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Może będziesz popularny, ale nierozumiany , bo Valencia jest lepszym piłkarzem niż Novikovas i mam nadzieję, że to u nas pokaże. Choć w sumie Novikovas też jest lepszym piłkarzem niż to u nas pokazał.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta

Ręce, kvrwa, opadają.

I to byłby najlepszy tytuł dla całego tego wątku.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
            Pewnie będę niepopularny ale już wolałbym, żeby został Novikovas od przyjścia tego Valencii. Ten przynajmniej jest skrzydłowym.
            Jesteś niepopularny, jakiś radomski może.
            edit: literówka.

Komentarz

• Jak sobie przypomnę tego Valencie w Piaście, to jakoś mimo wszystko czekam z ciekawością, czy odpali.
              ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

I to byłby najlepszy tytuł dla całego tego wątku.
                Ech, a jeszcze z miesiąc temu było tu tak miło. A dziś znowu jesteśmy beznadziejni, grajki chujowe, brak perspektyw
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Ech, a jeszcze z miesiąc temu było tu tak miło. A dziś znowu jesteśmy beznadziejni, grajki chujowe, brak perspektyw
                  Nie ma co oceniać transferów i trenera póki nie pokaże co potrafi. Sam Vuko mówił że jesteśmy przygotowani lepiej niż rok temu- póki co tego nie widać. Ale liczę że od jutra to zmienimy, choć jak mam być szczery to jest to kwestia marzeń niż rzeczywistości.

Komentarz

• Dinamo zainteresowane Remym

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogo...ncuza-15018152
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      Jeżeli to nie jest jakaś kaczka dziennikarska, to dla mnie jest to trochę szokujące. Gościu, który u nas ma opinię lubiącego zabawę lesera, w dodatku często będącego na L4, na celowniku klubu o dwie półki wyżej od nas... Nie chce mi się w to wierzyć.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nie po to braliśmy Slisza za 1,5 bańki. O ma grać na 6/8.
                        Valencia dobry jest.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                          Jeżeli to nie jest jakaś kaczka dziennikarska, to dla mnie jest to trochę szokujące. Gościu, który u nas ma opinię lubiącego zabawę lesera, w dodatku często będącego na L4, na celowniku klubu o dwie półki wyżej od nas... Nie chce mi się w to wierzyć.
                          Kulenović też ch.... grał i go wzięli.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            Może atmosferę ma tam robić

Komentarz

• Grać przed kontuzjami potrafił.
                              Może zostawi tu swoich kolegów i z nudów ponownie skupi się na piłce?
                              Jak odejdzie, to będzie potrzeba nie jednego ale już dwóch ŚO.

Nie będzie płakał po Antoli.
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Koźmiński Super Express
                                Dziś rano w serca wielu kibiców Legii wlała się nadzieja. Chorwackie media poinformowały, że Dinamo Zagrzeb jest zainteresowane piłkarzem mistrzów Polski. Na liście życzeń Chorwatów miałby się znaleźć środkowy obrońca William Remy. Nie ma co ukrywać, że w Legii ten zawodnik furory nie robi i raczej nikt by po nim nie płakał. A według chorwackich mediów Dinamo miałoby zapłacić za niego 400 tysięcy euro. Sprawdziliśmy w okolicach Zagrzebia i... No cóż, nasze źródła twierdzą, że Remy nie zostanie piłkarzem mistrza Chorwacji. Dinamo ostatecznie postawiło na Chilijczyka o chorwackich korzeniach, 24-letniego Benjamina Kuscevicia z CD Universidad Catolica. To reprezentant Chile, który jest już w drodze do Chorwacji. Jak nas zapewniono, to zamyka drogę piłkarza Legii do Dinama.

Komentarz

Pracuję...
                                X