Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    czyli nie ma co sobie głowy zawracać nim.. i szczerze mówiąc może dobrze. Mnie jakoś gość nie przekonywał.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Jak udowodnił em w bardzo prosty sposób parę dni temu to "litewski wirtuoz" przekładając liczby na minuty to ma dużo lepsze współczynniki niż "Luki".

Jest w tej drużynie więcej pilnych słabych ogniw do pozbycia się niż właśnie on ale ok.
      Totalnie bez sensu jest takie porównanie, tym bardziej na tak małych liczbach, co nie zmienia jednak faktu, że mimo tego, że Novikovas prezentował się w Legii słabo, to jednak dobry piłkarz i liczyłem, że drugą szansę wykorzysta.

Komentarz

• Guilherme, za którym Kijek tak bardzo tęskni w swoim najlepszym sezonie w Ekstraklasie wykręcił 5/8. Sezon później 5/7.
        Ależ chujowy piłkarz.
        Przypomnę tylko, że Luquinhas w poprzednim sezonie miał... 5/8.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dokładnie. Zwróćcie uwagę, że oprócz asyst, czy goli Luquinhas zdobywa przewagę i przestrzeń rajdami i dryblingami do środka. To naprawdę dużo daje i wprowadza chaos w obronie przeciwnika, a inni gracze Legii mają więcej miesjca. Porównanie go z Novikovasem i patrzenie tylko na liczy go obraża . To jest właśnie jego przewaga nad Gvillią, który ma liczby, ale nie ma tych cech. Mam nadzieje jednak, ze Gruzin dzisiaj bramka albo asysta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
            Dokładnie. Zwróćcie uwagę, że oprócz asyst, czy goli Luquinhas zdobywa przewagę i przestrzeń rajdami i dryblingami do środka. To naprawdę dużo daje i wprowadza chaos w obronie przeciwnika, a inni gracze Legii mają więcej miesjca. Porównanie go z Novikovasem i patrzenie tylko na liczy go obraża . To jest właśnie jego przewaga nad Gvillią, który ma liczby, ale nie ma tych cech. Mam nadzieje jednak, ze Gruzin dzisiaj bramka albo asysta.
            Pewnie, to casus Vadisa, czy właśnie Gui, którzy nie mieli jakichś super liczb, ale robili nam grę. Do posta wyżej dodałbym, że Luqi jest najczęściej faulowanym piłkarzem w lidze. To też wiele mówi.

Komentarz

• Jakie to bylo proste.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                Litwin jeżeli nie byłby kontuzjowany to zawodnik na pierwszy skład.
                24 mecze, 17x w lebiegach, 7x lebiega meczu. Ani razu nie notowany w kozakach. No, pierwszy skład jak w mordę strzelił. Nawet w CLJ nie wiem czy by sobie poradził. Spleśniały chleb się wyrzuca, niezależnie ile zostało w chlebaku.
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

24 mecze, 17x w lebiegach, 7x lebiega meczu. Ani razu nie notowany w kozakach. No, pierwszy skład jak w mordę strzelił. Nawet w CLJ nie wiem czy by sobie poradził. Spleśniały chleb się wyrzuca, niezależnie ile zostało w chlebaku.
                  Piłkarzy ofensywnych rozliczają liczby a nie forumka.

Komentarz

24 mecze, 17x w lebiegach, 7x lebiega meczu. Ani razu nie notowany w kozakach.
                    O kurvva.
                    Coz za merytoryka.
                    Nie no faktycznie. Jakbyśmy się na tym opierał to Luquinhas według tego powinien grać w reprezentacji Brazylii.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      O kurvva.
                      Coz za merytoryka.
                      Nie no faktycznie. Jakbyśmy się na tym opierał to Luquinhas według tego powinien grać w reprezentacji Brazylii.
                      Przecież się opierałeś na tym pisząc kiedyś, że Guilherme w pierwszych meczach grał dobrze. I powoływałeś się na kozaków i lebiegi. Pamięć za krótka?
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Piłkarzy ofensywnych rozliczają liczby a nie forumka.
                        Punkt w klasyfikacji kanadyjskiej średnio co 185 minut to dobrze? Zresztą nie zgadzam się z tą tezą, ona nie sprawdza się nawet w przypadku napastników, bo nawet oni różnią się diametralnie przydatnością dla drużyny.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Punkt w klasyfikacji kanadyjskiej średnio co 185 minut to dobrze? Zresztą nie zgadzam się z tą tezą, ona nie sprawdza się nawet w przypadku napastników, bo nawet oni różnią się diametralnie przydatnością dla drużyny.
                          Patrząc na skrzydłowych gorzej niż Wszołek, który chwalony ma coś koło punktu na 145 minut , natomiast lepiej niż Cholewiak, Nagy czy Luquinhas.
                          Jeżeli jego wynik jest słaby to jak nazwać wyniki kolejnych ?

Komentarz

Patrząc na skrzydłowych gorzej niż Wszołek, który chwalony ma coś koło punktu na 145 minut , natomiast lepiej niż Cholewiak, Nagy czy Luquinhas.
                            Jeżeli jego wynik jest słaby to jak nazwać wyniki kolejnych ?
                            Przecież dobrze wiesz, czemu Luki ma taką słabą średnią. Zresztą on jest właśnie przykładem tego, co zawarłem w drugiej części wpisu. Ocenianie piłkarza wyłącznie według statystyki goli i asyst, może sprawdzić się tylko w przypadku piłkarza tak ograniczonego jak np. Pekhart. Kogoś kto się nie cofnie, kto nie rozegra, kogoś kto tylko może strzelić z szesnastki, ewentualnie podać gdy stanie dwóch przed nim.
                            Mioduski won

Komentarz

Przecież dobrze wiesz, czemu Luki ma taką słabą średnią. Zresztą on jest właśnie przykładem tego, co zawarłem w drugiej części wpisu. Ocenianie piłkarza wyłącznie według statystyki goli i asyst, może sprawdzić się tylko w przypadku piłkarza tak ograniczonego jak np. Pekhart. Kogoś kto się nie cofnie, kto nie rozegra, kogoś kto tylko może strzelić z szesnastki, ewentualnie podać gdy stanie dwóch przed nim.
                              Aha czyli Luquinhas ma taką słaba średnia bo... Ale Novikovas dlatego, że jest słaby. No ok.

#TeamVuko

Komentarz

A co definiuje zawodnika ograniczonego ? Czemu Novikovas się nie kwalifikuje skoro jest w wielu względach ograniczony ? Ja od ofensywnych zawodników oczekuje bramek i asyst. Novikovas raz na dwa mecze cos dokładał do wyniku. Dla mnie to wynik dobry i tyle.

Komentarz

Pracuję...
                                X