Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przewijał się tu na forum.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Nie wiem czy to jest najlepszy moment do pozbywania się Novikovasa. Niby i tak jest kontuzjowany, ale... zostajemy z dwoma skrzydłowymi do grania.
      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        Nie wiem czy to jest najlepszy moment do pozbywania się Novikovasa. Niby i tak jest kontuzjowany, ale... zostajemy z dwoma skrzydłowymi do grania.
        Vuko pewnie nie zmartwiony, bo Gvilia będzie dalej forsował na "10", Luqi na skrzydło, Karbownik jako zapchajdziura na PO, to nie zdziwię się jak Juranovic będzie 2 wyborem na PP za Wszołka. Do tego jeszcze Cholewiak i jest pięknie.

Wg Vuko oczywiście.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jest już odpowiedź Trenera:
          Zamieszczone przez Vuko Zobacz posta
          Spoerdalaj
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Novikovas to nigdy nie był piłkarz na miarę Legii, dobrze, że spierdala.
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Tak jest "dobrze, że spierdala" i zostajemy z Kostorzem, Cholewiakiem, Pyrdolem.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Tak jest "dobrze, że spierdala" i zostajemy z Kostorzem, Cholewiakiem, Pyrdolem.
                ... i okienkiem transferowym otwartym do października (?)
                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                Better Dead Than Red

Komentarz

• Wszłokiem, Kapuską, Lukim, Karbownikiem, kazdy jeden nakrywa czapka tego litewskiego wirtuoza

Komentarz

• Jak udowodnił em w bardzo prosty sposób parę dni temu to "litewski wirtuoz" przekładając liczby na minuty to ma dużo lepsze współczynniki niż "Luki".

Jest w tej drużynie więcej pilnych słabych ogniw do pozbycia się niż właśnie on ale ok.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
                      Wszłokiem, Kapuską, Lukim, Karbownikiem, kazdy jeden nakrywa czapka tego litewskiego wirtuoza
                      Akurat Lukiego to bym na skrzydło nie dawał.Jak tylko Vuko go tam wystawiał,to skutki były opłakane,to ewidentnie nie jego pozycja.Ale reszta się zgadza.
                      #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
                        Wszłokiem, Kapuską, Lukim, Karbownikiem, kazdy jeden nakrywa czapka tego litewskiego wirtuoza
                        Tylko, że Karbownik to żaden skrzydłowy, a Kapustka jedną wielką niewiadomą. Luki dużo lepiej czuje się na środku.
                        Litwin jeżeli nie byłby kontuzjowany to zawodnik na pierwszy skład.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Tylko, że Karbownik to żaden skrzydłowy, a Kapustka jedną wielką niewiadomą. Luki dużo lepiej czuje się na środku.
                          .
                          ja sie z tym zagadzam w 100centach, ale i tak uwazam ze kazdy z nich jest od niego lepszy

Komentarz

• Kurde, właśnie mi uświadomiliście, że straciliśmy naszego drugiego najlepszego skrzydłowego; rzekłbym gwiazdę

Litwinie! skrzydłowy mój! Ty jesteś jak zdrowie,
                            Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
                            Kto cię stracił. Dziś skuteczność twą w całej ozdobie
                            Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Kurde, właśnie mi uświadomiliście, że straciliśmy naszego drugiego najlepszego skrzydłowego; rzekłbym gwiazdę

Litwinie! skrzydłowy mój! Ty jesteś jak zdrowie,
                              Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
                              Kto cię stracił. Dziś skuteczność twą w całej ozdobie
                              Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

lol
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Superak o Valencii c.d.

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...yKC7-EB2y.html
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X