Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O kurwunia
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• wszystkie transfery są zajebiste ... dopóki nie zaczną się rozgrywki

Komentarz

• Ale obecne mają zdecydowanie większe szanse na sukces w porównaniu z poprzednimi, które w większości przypadków były na forumce palone zanim wybiegły na boisko.

Komentarz

• Kapustka do Rosołka...

W temacie, to nie wiem jaki jest sens deprecjonowanie BK, zanim jeszcze dotknął u nas piłki pisząc "kto to jest?" Tak samo, jak porównywanie go do Kuchego w tym momencie. Po co? Chyba tylko po to, żeby się co do zasady do czegoś pr.zyj.ebać...
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ale ja nie pytałem kim jest Kapustka aby go deprecjonować tylko na jakiej pozycja gra bo R. Napisał że nie mamy nadal skrzydłowego
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Ale ja nie pytałem kim jest Kapustka aby go deprecjonować tylko na jakiej pozycja gra bo R. Napisał że nie mamy nadal skrzydłowego
              Bo to nie skrzydłowy tylko ktoś kto ew. może grać na skrzydle. Raczej nie wpisuje się w profil skrzydłowych Vukovica.
              To bardziej ofensywny pomocnik.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Bo to nie skrzydłowy tylko ktoś kto ew. może grać na skrzydle. Raczej nie wpisuje się w profil skrzydłowych Vukovica.
                To bardziej ofensywny pomocnik.
                zgoda z pierwszą cześcią, ale z drugą.. Jaki jest właściwie profil skrzydłowych Vukovicia? Bo tak naprawdę to ma on tylko jednego klasycznego (Wszołka + Vesovic, który gra na obronie). Novikovas i Luquinhas to nie typ, których chyba masz w zamyśle.
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Właśnie o Wszołka czy Vesovica mi chodziło - szybcy z dobry dośrodkowaniem.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                    Właśnie o Wszołka czy Vesovica mi chodziło - szybcy z dobry dośrodkowaniem.
                    No to Vesovic gra na obronie, więc zostaje jeden Wszołek. Ciężko więc powiedzieć, że to jest profil skrzydłowego trenera Vukovicia, skoro ma tylko jednego takiego gracza (na 4-5) i w tym okienku również tacy nie witają do nas.
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, dlaczego potrzebny jest też środkowy obrońca...

Komentarz

• Wieteska obcina się zbyt często i w zasadzie niezależnie od klasy przeciwnika. Z tej mąki chleba nie będzie.

Komentarz

• https://twitter.com/Marciniak_k/stat...441482752?s=20

Komentarz

• Grubo. Oby.

Komentarz

• Grubo?
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Włodarczyk pisze, że jednak wizyta turystyczna:

https://www.meczyki.pl/newsy/joel-va...-news/149553-n

Komentarz

Pracuję...
                                X