Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Brawo kodziarz. (tak, robice printscreeny)

A dla tych co za rok będą chętni do cytowania bez kontekstu to:
    1. Tak chodzi o Kapustkę.
    2. Tak pisze serio.

No to jeszcze trzy sztosy.
    Jak na moje to koniec transferów. W tej chwili to już tylko jakieś ruchy out mogą spowodować, że dojdzie coś in generalnie to i tak jestem w szoku. Kapustka, Boruc, Mladenović, Juranović z Hajduka i Lopes za frytki to jakieś 150% normy jak na okienka z ostatnich 3 lat.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ktoś tu pisał o zapytaniu wysłanym do Grosickiego - szkoda, że WBA awansowało, bo ten transfer to byłby sztos. Wiem, że pod kątem charakterystyki grania, Grosik przypomina Kuchego, ale przy całym szacunku do Michała, nie ma tu za bardzo czego porównywać. Jak na nasze warunki, to jak Alfa Romeo do Ferrari. Liczę, że za rok, znowu się o niego będą starać.

Temat Richarda już kompletnie nieaktualny?
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Okienko baaaardzo solidne. Dwaj balkancy i Boruc wedlug mnie powinni od razu sie przywitac
        w pierwszym skladzie. Kapustka to niewiadoma, ale jesli wroci do formy to szybko mozemy miec z niego pozytek, a moze nawet i spory zysk finansowy. Lopez tez zapowiada sie ciekawie, choc
        ogladalem chyba tylko kilka meczow Craxy.
        Widac ze w koncu pudel zaczal sie otaczac normalnymi doradcami, bo nawet jesli chodzi o karnety poszedl po rozum do glowy.
        No to jeszcze tylko odkupic Pasquato z Serie E i nawet malkontenci zamilkna

Komentarz

• Nie prowokuj
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Nie prowokuj
            Masz racje, powinienem byl obejrzec wiecej meczow dream teamu z tesco areny. Oczywiscie na kolanach i co jakis czas cmokajac z zachwytu

Komentarz

• To jeszcze schabowy i seta do tej Kapustki.

Komentarz

• Czyli dalej nie przyszedł skrzydłowy.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A kim jest Kapustka ?
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Okienko rzeczywiście udane i nie ma co narzekać ale gdzie jest klasowy NAPASTNIK ?? Z tych czterech co obecnie mamy (nie liczę Rosołka i Włodarczyka) to żaden nie jest gwarantem chociażby tych 15. goli w sezonie.

Komentarz

• 15? Żeby obaj łącznie strzelili 10 to będzie wielki wynik. 15 to może by strzelili we trzech gdyby dodać Kante. No ale, że ten pastuch się z Legii wpisał to cóż...
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
                        Okienko rzeczywiście udane i nie ma co narzekać ale gdzie jest klasowy NAPASTNIK ?? Z tych czterech co obecnie mamy (nie liczę Rosołka i Włodarczyka) to żaden nie jest gwarantem chociażby tych 15. goli w sezonie.
                        Lopez w Cracovii strzelił 12 a w Legii nie będzie w stanie 15 ???
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Już wcześniej pisałem że trzymanie Kante w Legii to będzie kompromitacja sztabu/prezesa po tym co odjebał, więc niepotrzebnie go liczyłem.

Ale NAPASTNIKA i to dobrego potrzebujemy bo gole same się nie strzelą ( pokazały to ubiegłoroczne kwalifikacje do LE)

Ed.
                          Benek może i strzeli ale ręki to bym sobie nie dał za to uciąć.
                          Ostatnio edytowany przez legionistaeop; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            A kim jest Kapustka ?
                            No wlasnie nie wiadomo... Pewnie okaze sie za jakies dwa miesiace.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              A kim jest Kapustka ?
                              Grajkiem o lata świetlne lepszym od Kinga

Komentarz

• Zamieszczone przez jk1981 Zobacz posta

Grajkiem o lata świetlne lepszym od Kinga
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X