Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ich dopiero zaboli ten Kapustka jak pozamiata Luquinhasem.
    ​​​​
    To może mały zakładzik ?

Jeśli Kapustka nie zrobi w pierwszym sezonie takich liczb jak Luquinas to znikasz z forum na miesiąc . Jeśli zrobi lepsze to ja znikam .

Ewentualnie możemy grać o kasę na szczytny cel ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

To może mały zakładzik ?

Jeśli Kapustka nie zrobi w pierwszym sezonie takich liczb jak Luquinas to znikasz z forum na miesiąc . Jeśli zrobi lepsze to ja znikam .

Ewentualnie możemy grać o kasę na szczytny cel ?
      Nie Ty będziesz decydował gdzie ja znikam i kiedy.

No i akurat z tobą zakładać się o nic nie będę.

Mi tam wystarczy, że lepsze liczby niż Luquinhas to zrobił ten hejtowany Gvilia.

Ps. Ciężko będzie zrobić lepsze bo Luquinhas miał na to 37 kolejek a Kapustka będzie miał 30. Więc nie bądź taki sprytny.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Zestawienie transferów piłkarzy, którzy piłkarsko kompletnie nic nie dali, do Legii pasowali jak wół do karety, jedynie pobierali hajs, a niektórzy jeszcze dorzucili ośmieszanie klubu.
        Nie zamierzam się tutaj rozwodzić jak poniektórzy, każdy może sam na podstawie samego transfermarkt ocenić kogo ściągamy. Typa co nie dał rady w 2. lidze belgijskiej, a ma pomóc w Europie. Bo skład na ligę, to już w tym sezonie mieliśmy. Jeśli zarabiać będzie więcej niż połowę tego co ma Karbo, to jest to hajs palony w piecu.
        Przecież Trickovsky udowodnił i wcześniej i później, że leszczem nie jest. Na Berto zarobiliśmy hajs, a Novikovas niedawno przyszedł, może jeszcze nie spełnił oczekiwań, ale tragedii nie ma i nie należy go jeszcze skreślać. Tym bardziej Kapustki, który jeszcze meczu w Legii nie zagrał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          Ale tu boli niektórych ten Kapustka... dajcie sobie siana ludzie. Ja mu kibicuje bo ma co udowadniać. Oby dał radę.
          Ja kibicuje Legii, a nie Kapustce.
          Oceniając transfer przed choćby pierwszym występem, wyrażam swoje obawy i wskazuję ryzyko, z jakim w mojej ocenie transfer ten może się wiązać. Patrz post wyżej.
          Natomiast jak już BK będzie biegał po boisku w koszulce z (L) na piersi, to mu będę życzył jak najlepiej. Niechby nawet Radovica z najlepszych lat czy Vadisa przerósł. Tego będę życzył i jemu i przede wszystkim całej drużynie.
          im mam wrażenie, że ponad 90% kibiców ma tę samą postawę. Nikt nie będzie płakał, jeśli Kapustka odnajdzie się tutaj. Są bardzo nieliczne jednostki, dla których ważniejsze jest mieć rację, co do wyrażanych obaw, niż radość z oglądania tu dobrych piłkarzy.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Benek, ja się założę. Ale z forum nie zniknę Pełna dowolność odnośnie kwoty. Zwolenników, jak i przeciwników transferu Kapuchy zachęcam do deklaracji i do wzięcia udziału w tym hazardowym przedsięwzięciu.
            Z mojej strony 500 zł na dowolny Dom Dziecka, którym opiekują się legijne grupy.
            Dawaj Bartuś! Na pohybel malkontentom
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Z Tobą to nie zabawa bo Ty już zakładasz,że 500 oddasz

Ja chciałem z Kijkiem ale jak widać trochę się obawia tego wycierania przez Kapustke
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• No to ja wpłacę 100 na cele dobroczynne jeśli Kapustka będzie miał lepsze statsty od Luquinas w Całym sezonie.

Ps. Luqi w kolejkach 31-37 nic nie strzelił ani nie asystował więc szansę szanse są równe
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Nie fisiuj tylko deklaruj kwotę. Kapuch pozamiata tym cieniasem Luquinhasem

Kijek się brzydzi hazardem. Pisał już, wywołany do tablicy ​​

Edycja: Musiałem usunąć. Mój post był nad Benka.

Klasa kolego! Zatem mamy zakład.
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Z tym chwaleniem zakupów zalecałbym się wstrzymać przynajmniej z miesiąc. Rzeczywiście wygląda to dość fajnie, ale jedno co uczy nas polska piłka to nieprzewidywalność.
                    Ciągle będę się upierał że nie mamy typowego rozgrywającego. Tęsknota za Vadisem....

Komentarz

• Temat tego Richarda finalnie upadł?
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Temat tego Richarda finalnie upadł?
                        Gdzieś tam się przewijało w necie ze tak i atakują kogoś z Crveny.
                        Oczywiście trzeba brać duża poprawkę na to ze to były wypowiedzi randomów.
                        Swoją droga o kogo z Crveny może chodzić?

Komentarz

• Według Koźmińskiego nie. Ale nic na siłę.

MSK chodzi o Simica
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Według Koźmińskiego nie. Ale nic na siłę.

MSK chodzi o Simica
                            Dzięki. Ktoś coś więcej może o nim powiedzieć? Kot czy nie bardzo?

Komentarz

• Jest gdzieś jakieś info odnośnie kwoty jaką Legia musi zapłacić za Kapustkę? I wysokość jego kontraktu?
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Dzięki. Ktoś coś więcej może o nim powiedzieć? Kot czy nie bardzo?
                                Ponoć to tylko plotki i nie warto sobie zawracać głowy
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X