Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kapustka "oficjalnie" potwierdzony.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Z FB i Twittera klubu.

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

Przerastał. Ja wiem, że to było dawno, bo w 2016 roku, ale gość w wieku 19 lat, naprawdę, jak na tą ligę miał zajebistą technikę, grę obiema nogami i dobre odejście. To wystarcza na Polską Ligę aby ją przerastać.

Kapustka w momencie transferu do Leicester - 8 bramek/12 asyst w ESA, 11 występów, 2 bramki w kadrze. Jeśli to nie jest przerastanie polskiej ligi, to nie wiem co nim jest.

To jak będzie teraz - nie wiem, ale też nie róbmy z goscia jakiegoś piłkarskiego Nikosia Dyzmy od którego piłka odbiła się dwa razy i dostał transfer za 5-6mln funtów do ówczesnego mistrza Anglii.

Mam problem, bo nadal nie przedstawiłeś ani jednego argumentu na tą niby sodówkę Kapustki. Cracovia była 4 lata temu, od tamtego czasu chłop (wtedy 19 letni) przeszedł dwie ciezkie kontuzje, dostał po dupie piłkarsko. Myślę, że Twoje przekonanie o tym, że to jest nadal ten sam Kapustka co 4 lata temu, jest po prostu błędne.

Ja wolę takiego 23 letniego Kapustke, niż jakiś wynalazek z Ligi Portugalskiej/Brazyliskiej/Bałkańskiej. Typowe low-risk, high-reward, jeśli odpali super, jeśli nie, to się po prostu pomylę, ale jestem raczej pewny, że będzie się tutaj bawił.

Co do Nagya/Berto/Moulina, różnica jest kolosalna. Po pierwsze, to byli piłkarze o znacznie mniejszych czysto piłkarskich umiejętnościach. Po drugie, to, że taki Moulin czy Nagy(przebłyski) odpalił w Ekstraklasie, swiadczy tylko o jej słabości. Po trzecie, Kapustka, myślę, że wie, że jak nie odpali, to potem już zostanie tylko równia pochyła(pewnie Cracovia/Lechia - vide Wolski). Wiec, jesli tak jak mowisz, przyjdzie bedzie Panem Piłkarzem i będzie krecic fochy, to się go sprzeda z zyskiem.\

Ja powiem tak, nie wiem jak bedzie, może być też tak, że Kapustka nie odpali ( w co ja osobiście wątpie ) Naprawdę dziwi mnie straszliwie ten pesymizm na forumce jeśli chodzi o ten transfer.

Dla mnie to jest cytat wieczoru Naprawdę, nie wszędzie jest taka amatorka jak w Polsce, gdzie się ogląda dwa razy piłkarza na instacie i podejmuje decyzje.

To, że zagrał dobrze na Euro, oczywiscie miał swój wpływ, ale jeśli to byłby jedyny wyznacznik, to Pazdan dzisiaj nie grałby w spadkowiczu z 1 Tureckiej.

"Skauci Leicester uważnie obserwowali Kapustkę już od pewnego czasu." - Przegląd Sportowy po transferze
        O tym czy to nie jest ten sam Kapustka co cztery lata temu,to się dopiero przekonamy.Nie wiem skąd bierze się przekonanie,że na pewno dorósł.
        Co do Nagya/Moulin/Berto,to trochę przesadziłeś z tą kolosalną różnicą.Nagy na pewno piłkarsko nie jest słabszy,ale nie o to mi chodziło.Na ich przykładzie chciałem pokazać,jaki "pożytek" jest z nawet dobrych piłkarzy,jeśli mają nas**ne we łbie.Dodatkowo ich dobra gra nie świadczyła o słabości ligi,tak samo można powiedzieć że dobra gra Kapustki świadczyła o tym samym.Jeśli chodzi o świadomość Kapustki że to jego ostatnia szansa,to z tą świadomością u piłkarzy bywa różnie.

Komentarz

• Kompletnie mnie nie przekonuje transfer gościa, który od 4 lat nie uprawia zawodu piłkarza no ale zobaczymy.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• 2015/16 Trickovsky
            2016/17 Langil
            2017/18 Hildeberto
            2018/19 Agra
            2019/20 Novikovas
            2020/21 Kapustka

Najwyraźniej tak po prostu musi być. Szkoda, bo przy założeniu, że Richard do nas trafi, śmiało bym wystawił notę 9/10 za to okienko.
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
              Kompletnie mnie nie przekonuje transfer gościa, który od 4 lat nie uprawia zawodu piłkarza no ale zobaczymy.
              To raczej transfer małego ryzyka- jest spora szansa, że się uda odbudować gościa, który ma spory potencjał i swego czasu go pokazywał, a jeśli się nie uda to pewnie niewielka strata, bo raczej dużej kasy w niego nie lądujemy.

Zupełnie nie rozumiem, o co chodzi z zestawieniem transferów w poście powyżej..?

Komentarz

• Transfery "udane inaczej", a Kapustki pasuje niestety do tej serii. Z tą małą kasą to bym nie zaryzykował i poczekajmy na przeciek z PZPNu.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta

Zupełnie nie rozumiem, o co chodzi z zestawieniem transferów w poście powyżej..?
                  Zestawienie transferów piłkarzy, którzy piłkarsko kompletnie nic nie dali, do Legii pasowali jak wół do karety, jedynie pobierali hajs, a niektórzy jeszcze dorzucili ośmieszanie klubu.
                  Nie zamierzam się tutaj rozwodzić jak poniektórzy, każdy może sam na podstawie samego transfermarkt ocenić kogo ściągamy. Typa co nie dał rady w 2. lidze belgijskiej, a ma pomóc w Europie. Bo skład na ligę, to już w tym sezonie mieliśmy. Jeśli zarabiać będzie więcej niż połowę tego co ma Karbo, to jest to hajs palony w piecu.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta

To raczej transfer małego ryzyka- jest spora szansa, że się uda odbudować gościa, który ma spory potencjał i swego czasu go pokazywał, a jeśli się nie uda to pewnie niewielka strata, bo raczej dużej kasy w niego nie lądujemy.

To jest transfer małego ryzyka tylko wtedy, gdy przychodzi dodatkowo do innego zaplanowanego zawodnika na to miejsce.
                    jeśli jest to planowane wzmocnienie ZAMIAST jakiegoś piłkarza, który by regularnie grał, to już jest to transfer obarczony wielkim ryzykiem.

Np. Jeśli Kapustka ma rywalizować o miejsce w składzie z Luquinhasem - to ok. A jeśli ma przyjść zamiast Luquinhasa - no to już ryzyko wielkie. A jeszcze jeśli wyczerpuje fundusze na inne wzmocnienie, to raczej słabo.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Do Kapusty jestem raczej pesymistycznie nastawiony, ale śmiać mi się chce jak widzę tą forumową histerię. Przynajmniej po polsku mówi.

Komentarz

• Generalnie dla tego chłopaka to będzie być albo nie być. Ludzi w zespole mamy fajnych, może zatrybić przy nich bardzo szybko. W zasadzie mamy jakiś tam kolektyw, a jeśli on się dopasuje to zyska bardzo dużo. Nie skaczę do góry, nie łapię doła. Polak, młody, może się uda. Raczej nie należy do imprezowiczów, więc co nam zależy. Dla polskiej piłki może to być ważny moment. Dla Legii chyba także.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ale tu boli niektórych ten Kapustka... dajcie sobie siana ludzie. Ja mu kibicuje bo ma co udowadniać. Oby dał radę.
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                            Do Kapusty jestem raczej pesymistycznie nastawiony, ale śmiać mi się chce jak widzę tą forumową histerię. Przynajmniej po polsku mówi.
                            Zaufajmy Vuko.
                            Na siłę Loczek mu Kapusty nie wciska.
                            Albo chłopak odpali albo nie.
                            Co do sodówki w szatni ,to już Boruc tam będzie trzymał rękę na pulsie.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Raczej nie należy do imprezowiczów

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Ale tu boli niektórych ten Kapustka... dajcie sobie siana ludzie. Ja mu kibicuje bo ma co udowadniać. Oby dał radę.
                                Ich dopiero zaboli ten Kapustka jak pozamiata Luquinhasem.
                                ​​​​
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X