Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta
    I super, ja sie bardzo ciesze. Polska lige przerastał, jak dostanie regularna szanse to jeszcze mysle ze na nim zarobimy
    Co zrobił?

Gość miał sezon życia, a w zasadzie to pierwsze 4 miesiące od startu ligi, w których wykręcił mega wynik. Później przepadł na 4 lata. Wraca jako typowy zawodnik na odbudowę, który odbił się od poważnej piłki. Uda się albo nie. Ten transfer nie jest gwarancją czegokolwiek.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Moze ktos podac szczegoly tej sodowki Kapustki? Bo z moich info wszyscy mi mowia, ze chlopak jest raczej w miare normalny, jedynie co to go Filipiaj z agentami dali na taka karuzele, ze teraz jest gdzie jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

W Polskiej kopaninie to on się akurat wyróżniał.
        Masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu?
        O sodówie było słychać za czasów gry w Cracovii.Za granicą go nie śledziłem,ale wątpię żeby się zmienił.Nie wiem czy jest sens Cię przekonywać,gwiazdor przyjdzie i sam Cię najlepiej przekona.
        Ja go nie traktuję jak 30-letniego wraku.Po prostu nie jest wart tego żeby go do nas ściągać.O ile sportowo mógłby się przydać (w Ekstraklasie;na Zachodzie przepadł więc w Pucharach raczej niewiele nam pomoże),o tyle charakterologicznie może tylko zaszkodzić.
        Starzyński to nie typ gwiazdora,inny charakter.
        Poza tym Kapustka prawdopodobnie jak przyjdzie,też będzie Panem Piłkarzem.Do czasu,jak dziennikarze zaczną robić z niego gwiazdę (wiadomo że będą),co przy jego charakterze wiadomo jak się skończy.
        Naprawdę mało przykładów Nagya,Berto czy nawet Moulina,który też robił fochy bo za dobry na Legię,a teraz po tułaczce w przeciętnych klubach chętnie by wrócił?

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
          Moze ktos podac szczegoly tej sodowki Kapustki? Bo z moich info wszyscy mi mowia, ze chlopak jest raczej w miare normalny, jedynie co to go Filipiaj z agentami dali na taka karuzele, ze teraz jest gdzie jest.
          Stary, czego Ty oczekujesz? Przecież tu już zapadł wyrok. Po prostu leń, sodówka, zagrał 2 mecze dobre w lidze i pół w reprezentacji.. Co z tego, że nie mieliśmy dawno dawno w eklapie gościa w takim wieku, co by wykręcił cyferki w sezonie jak Kapustka. Co z tego, że ciężko przypomnieć sobie debiutanta w tym wieku, co wchodził do reprezentacji i grał bez skrupułów, asystował i strzelał gole. Co z tego wreszcie, że pozytywnie go zweryfikowali scouci klubu z Premier League (ówczesnego mistrza nawet).. To nic nie znaczy przecież.
          Ważne jest to, że wybrał ofertę Leicester opiewającą na 5 mln, zamiast Legii na 500 tys, bo przecież Filipiak nie miał tu nic do gadania. No i ważne, że teraz nie chciał wracać do Śląska burżuj jeden.. tylko nas sobie upatrzył. Gwiazdeczka bez ambicji., tylko na hajs leci.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie wiem czy było ale wg. Dawidziuka, Richard nie przyjdzie.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Stary, czego Ty oczekujesz? Przecież tu już zapadł wyrok. Po prostu leń, sodówka, zagrał 2 mecze dobre w lidze i pół w reprezentacji.. Co z tego, że nie mieliśmy dawno dawno w eklapie gościa w takim wieku, co by wykręcił cyferki w sezonie jak Kapustka. Co z tego, że ciężko przypomnieć sobie debiutanta w tym wieku, co wchodził do reprezentacji i grał bez skrupułów, asystował i strzelał gole. Co z tego wreszcie, że pozytywnie go zweryfikowali scouci klubu z Premier League (ówczesnego mistrza nawet).. To nic nie znaczy przecież.
              Ważne jest to, że wybrał ofertę Leicester opiewającą na 5 mln, zamiast Legii na 500 tys, bo przecież Filipiak nie miał tu nic do gadania. No i ważne, że teraz nie chciał wracać do Śląska burżuj jeden.. tylko nas sobie upatrzył. Gwiazdeczka bez ambicji., tylko na hajs leci.
              1. Co do sodówki to nie znam jego aktualnego "stanu głowy", ale w młodych lata w Krakowie lubił pewny rodzaj klubów
              2. Do amatorskiego rywala w PP z Błękitnych też nie podchodził z szacunkiem.
              3. Na szybko. Białek w Zagłębiu. Więc jest.
              4. W Reprezentacji zagrał jeden dobry mecz. Z Irlandią Północną. Jeden. W kolejnych meczach z Niemcami parę minut, z Ukrainą fatalny, z Portugalią parę minut. Strzela jeszcze bramkę Kazachstanowi w eliminacjach. Tyle. Plus nic nie znaczące sparingi.
              5. Transfer do Leicester pocisnął na jednym meczu. Ze wspomnianymi Irlandczykami. I dlatego trafił do PL , a nie po żadnym scoutingu Angoli.
              6. Nikt raczej nie neguje jego decyzji z wyborem klubu czy faktem "lecę na hajs". Każdy by wybrał identycznie.
              7. Piłkarz z potencjałem , nawet sporym , ale na razie odbijający się od PL ( co nie jest żadnym wyznacznikiem), od słabeusza Bundesligi ( co zapala lampkę) i od drugoligowego klubu belgijskiego ( co alarmuje).
              8. Popieram transfer, piłkarz do odbudowania, jak się uda da trochę radości, ale nie jest o typ zawodnika co wygra nam mecze.

Komentarz

• jak baby na targu ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

1. Co do sodówki to nie znam jego aktualnego "stanu głowy", ale w młodych lata w Krakowie lubił pewny rodzaj klubów.
                  2. Do amatorskiego rywala w PP z Błękitnych też nie podchodził z szacunkiem.
                  3. Na szybko. Białek w Zagłębiu. Więc jest.
                  4. W Reprezentacji zagrał jeden dobry mecz. Z Irlandią Północną. Jeden. W kolejnych meczach z Niemcami parę minut, z Ukrainą fatalny, z Portugalią parę minut. Strzela jeszcze bramkę Kazachstanowi w eliminacjach. Tyle. Plus nic nie znaczące sparingi.
                  5. Transfer do Leicester pocisnął na jednym meczu. Ze wspomnianymi Irlandczykami. I dlatego trafił do PL , a nie po żadnym scoutingu Angoli.
                  6. Nikt raczej nie neguje jego decyzji z wyborem klubu czy faktem "lecę na hajs". Każdy by wybrał identycznie.
                  7. Piłkarz z potencjałem , nawet sporym , ale na razie odbijający się od PL ( co nie jest żadnym wyznacznikiem), od słabeusza Bundesligi ( co zapala lampkę) i od drugoligowego klubu belgijskiego ( co alarmuje).
                  8. Popieram transfer, piłkarz do odbudowania, jak się uda da trochę radości, ale nie jest o typ zawodnika co wygra nam mecze.
                  1) Jaki konkretnie? Bo ktoś pomyśli, że dla gejów jeszcze. Ty nigdy nie byłeś ciekawy klubu, gdzie tańczą laski w takim wieku? Bo domyślam się, że o taki chodzi..
                  3) Tak, pisałem ostatnio konkretniej, że teraz właśnie Białek się pojawił. Wcześniej przez długie lata nikt nie wszedł podobnie do ligi jak Kapustka w wieku 18 lat.
                  4) Aha, pamiętasz teraz wszystkie jego mecze w reprezentacji tak? Ciężko żeby wchodził 18 lat i ciągnął grę reprezentacji na turnieju mistrzowskim, a rozumiem, że tylko takie mecze zliczasz. Towarzyskie przeciwko silnym rywalom to już nieistotne prawda? Co tam Islandia, Czechy, ogórki. To, że na Euro przyjechał jako podstawowy gracz reprezentacji także nie ma żadnego znaczenia.. Trochę retoryka w stylu Kijka. Czyli wybieram sobie tylko wygodne pod moją tezę fakty.
                  5) masz na to jakieś dowody, czy gadasz sobie to co Ci się wydaje?
                  7) Nie wiem czy się odbił od belgijskiej drugiej. Trafił wtedy do najgorszego zespołu, co nie strzelał prawie bramek. Raczej nie latwo tam bylo wtedy w ofensywie coś wyczarować.

Komentarz

1) Jaki konkretnie? Bo ktoś pomyśli, że dla gejów jeszcze. Ty nigdy nie byłeś ciekawy klubu, gdzie tańczą laski w takim wieku? Bo domyślam się, że o taki chodzi..
                    Kluby dla dorosłych. Taka słabsza wersja naszego Dominika.
                    4) Aha, pamiętasz teraz wszystkie jego mecze w reprezentacji tak? Ciężko żeby wchodził 18 lat i ciągnął grę reprezentacji na turnieju mistrzowskim, a rozumiem, że tylko takie mecze zliczasz. Towarzyskie przeciwko silnym rywalom to już nieistotne prawda? Co tam Islandia, Czechy, ogórki. To, że na Euro przyjechał jako podstawowy gracz reprezentacji także nie ma żadnego znaczenia.. Trochę retoryka w stylu Kijka. Czyli wybieram sobie tylko wygodne pod moją tezę fakty.
                    Jasne, że tak. Chociażby z tego względu, że zastanawiała mnie cała "Małyszomania" na jego punkcie gdzie facet poza ambicją umiejętnościami odstawał od kolegów. Stąd zwracałem uwagę.
                    Islandia i Czechy to sparingi grane składem przez jednych i drugich i nas 50/50.
                    "Reprezentantów" co nabijali liczby w sparingach jest dziesiątki/setki.
                    Patrz to co o stawkę. A tam krucho.
                    5) masz na to jakieś dowody, czy gadasz sobie to co Ci się wydaje?
                    ​​​​​​​
                    Kapustka gra świetny mecz z Irolami. Brytyjska prasa się nad nim spuszcza nazyga go cudownym dzieckiem, spuszcza się Lineker i cały Twitter. Leicester daje "drobne" i sobie klepie potencjalny talent.
                    7) Nie wiem czy się odbił od belgijskiej drugiej. Trafił wtedy do najgorszego zespołu, co nie strzelał prawie bramek. Raczej nie latwo tam bylo wtedy w ofensywie coś wyczarować.
                    Jak najgorszego jak ten zespół zajął trzecie miejsce ? Dodatkowo mniej więcej przez pół sezonu był liderem.
                    Gra jako podstawowy zawodnik (rzadko wytrzymuje 90 minut), kończy z zaledwie trzema bramkami na 45 całego zespołu.
                    Lepsze statystyki ma innych 7! zawodników. Ciągle przypominam , że mówimy o 2 lidze belgijskiej. Taka "fit" wersja 2 holenderskiej , czyli nastawiona na totalną ofensywę.

Komentarz

• dostał nie raz wpierdol na mieście. Nie raz wyskakiwał do wiślaków z tekstem w stylu "wiesz kim ja jestem".

Ostatnio edytowany przez klochxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Jak najgorszego jak ten zespół zajął trzecie miejsce ? Dodatkowo mniej więcej przez pół sezonu był liderem.
                        I wszystko na temat apologetów Kapustki.
                        Nie przetłumaczysz.Jeszcze nie przyszedł,ale już jest gwiazdą,właściwie już "pozamiatał" ligę.Nie ważne argumenty na temat jego charakteru,jego gry za granicą,ważne że mamy gwiazdę polskiej piłki Kapustkę.I już.
                        PS.Niektórzy wyżej piszą,że "polską ligę przerastał".O czym tu dyskutować?

Komentarz

Postawa podczas meczu PP z Błękitnymi, jakieś dopytywanie rywali za ile grają, a po oklepie straszenie ich zemstą amkorza. Pan Pilkarz, wzór sportowca.
                          Ten punkt pominąłes...
                          jacki77

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
                            I wszystko na temat apologetów Kapustki.
                            Nie przetłumaczysz.Jeszcze nie przyszedł,ale już jest gwiazdą,właściwie już "pozamiatał" ligę.Nie ważne argumenty na temat jego charakteru,jego gry za granicą,ważne że mamy gwiazdę polskiej piłki Kapustkę.I już.
                            PS.Niektórzy wyżej piszą,że "polską ligę przerastał".O czym tu dyskutować?
                            Zawierzyłeś jednej stronie, nie weryfikując danych i zrobiłeś z siebie ..... (wstaw sobie co tam używasz do określania takich ludzi, mi się nie chce rzucać mięsem) gratuluję.

Poniżej mecze Kapustki w Belgii:

Całkiem dużo czerwonego jak na drużynę walczącą o awans.
                            Cyferki w nawiasie w rubryce "Dla" to miejsce jego zespołu w momencie rozgrywania meczu. Jak widać kręcili się między 6-8.
                            Gdzie tu lider? Gdzie finalnie 3 miejsce? (ostatni mecz Kapustki to 7 miejsce). Gdzie 45 bramek zespołu?

Aha, chyba nie muszę wspominać, że zespołów w Proximus Lidze jest 8, prawda?

Postawa podczas meczu PP z Błękitnymi, jakieś dopytywanie rywali za ile grają, a po oklepie straszenie ich zemstą amkorza. Pan Pilkarz, wzór sportowca.
                            Ten punkt pominąłes...
                            Skoro nie znam sytuacji, to do czego mam się odnosić? Dlatego pominąłem.

Komentarz

Trochę retoryka w stylu Kijka. Czyli wybieram sobie tylko wygodne pod moją tezę fakty.
                              Ten jaki mądry.

Ps. Bardzo dobry transfer pudla. Jeszcze środkowy obrońca, skrzydłowy i napastnik i... #udaneokienkotransferowe.
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Zawierzyłeś jednej stronie, nie weryfikując danych i zrobiłeś z siebie ..... (wstaw sobie co tam używasz do określania takich ludzi, mi się nie chce rzucać mięsem) gratuluję.

Poniżej mecze Kapustki w Belgii:

Całkiem dużo czerwonego jak na drużynę walczącą o awans.
                                Cyferki w nawiasie w rubryce "Dla" to miejsce jego zespołu w momencie rozgrywania meczu. Jak widać kręcili się między 6-8.
                                Gdzie tu lider? Gdzie finalnie 3 miejsce? (ostatni mecz Kapustki to 7 miejsce). Gdzie 45 bramek zespołu?

Aha, chyba nie muszę wspominać, że zespołów w Proximus Lidze jest 8, prawda?

Skoro nie znam sytuacji, to do czego mam się odnosić? Dlatego pominąłem.
                                Oczywiście masz rację. Mea Culpa. Zawierzyłem tabelce z boku , która była z sezonu rok później.

Okej. Więc niech będzie :
                                nie 45, a 40.

Na 40 bramek zespołu miał udział w 3.
                                Mówimy o skrzydłowym.
                                Mówimy o drugiej lidze belgijskiej , która jest nastawiona na ofensywną grę.

Komentarz

Pracuję...
                                X