Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jutro podobno testy medyczne kapustki

Źródło profil FB miasto moje, a w nim

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez adin1987 Zobacz posta
      Jutro podobno testy medyczne kapustki

Źródło profil FB miasto moje, a w nim

Mega wiarygodne źródło.
      A co tam u Bartmovego, który jeszcze 10 h przed transferem Boruca pisał o zupełnie kimś innym.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Kijek, akurat oni często piszą trafne newsy przed tym jak podadzą to inne, duże portale

Komentarz

• Wandzel na tt pisał, że Kapustka chciał już 5 lat temu przyjść do Legii. Jeśli to prawda to znaczyłoby, iż Filipiak sprzedał go jak niewolnika. Czy to prawda?
          ​​​​Edit.
          Chodzi o to, że kończył mu się kontrakt i mógł przyjść za darmo, ale doradcy przekonali go o podpisaniu nowego.
          Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie przejmuj się tym trolem.
            Kolejne źródła potwierdzają, a zjeb zaraz coś wymyśli innego.

Komentarz

• Mam tylko nadzieję, że nie będzie gwiazdozyc w szatni, ani nie dostanie kontaktu na poziomie Jedzy.

Trzeba wierzyć , że vuko go bardzo chcial

Komentarz

• Po trwających kilka miesięcy negocjacjach agentowi Kapustki udało się osiągnąć porozumienie ws. warunków odejścia swojego klienta. Pomocnik przejdzie do Legii na zasadzie transferu definitywnego - mistrz Polski wykupi go z Leicester City, a nie jako wolny zawodnik. Według naszych informacji, Kapustka zwiąże się z Legią dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia współpracy o kolejny rok
                WP.PL/Sportowe Fakty

I super, ja sie bardzo ciesze. Polska lige przerastał, jak dostanie regularna szanse to jeszcze mysle ze na nim zarobimy

Komentarz

• Zamieszczone przez adin1987 Zobacz posta
                  Jutro podobno testy medyczne kapustki

Drugi Nagy.Za jakiś czas będziemy go wypychać gdziekolwiek,byle się od niego uwolnić.Ego odwrotnie proporcjonalne do "rozumu".

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
                    Drugi Nagy.Za jakiś czas będziemy go wypychać gdziekolwiek,byle się od niego uwolnić.Ego odwrotnie proporcjonalne do "rozumu".
                    skad to przekonanie o jakims wielkim ego Kapustki? Gosc zadebiutowal w reprze w tak mlodym wieku, odszedl do ówczesnego mistrza Anglii za bardzo dobre pieniadze. W ostatnim latach nie wydawało mi się, że jakoś wybitnie soda mu odbiła.

Komentarz

• Serio sądzicie że nawet jeśli Kapustka przyjdzie to będzie gwiazdorzył w szatni, w której jest Jędza i Boruc? Przy pierwszych próbach pokażą mu miejsce w szeregu.
                      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

W ostatnim latach nie wydawało mi się, że jakoś wybitnie soda mu odbiła.
                        Wystarczy jeśli odbiła mu "niewybitnie".O czym tu pisać,to ten sam typ (żeby daleko nie szukać) co Hildeberto i Nagy.Gdzie pierwszy wylądował z litości nie przypomnę,drugi jest na najlepszej drodze do zmarnowania sobie kariery.Kapustka w Legii może na początku pogra nawet nieźle,a potem zacznie się gwiazdorzenie,psucie atmosfery i skończy się jak napisałem wyżej.Poza tym w polskiej kopaninie się wyróżniał,ale za granicą nigdzie sobie nie poradził,a my chyba chcemy się wzmacniać na Europę?

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta

Vuko w którymś wywiadze powiedział, że nie byliśmy wcale tak blisko, jak nam się wszystkim wydaje i ja się z nim zgadzam. Patrząc na to, jak Rangersi grali u siebie momentami cisnąc nas niemiłosiernie uważam, że gdyby Luqi strzelił patelnię i dowieźlibyśmy 1:1, to byłby to w opór niesprawiedliwy wynik. Byli po prostu co najmniej o klasę lepsi.
                          Kiedyś mieliśmy Radovicia, Prijovicia, Nikolicia, Vadisa, Dudę, Ljuboję, Moulina, Guilherme itd, po których można było się spodziewać gwarancji gry na solidnym poziomie w Europie i coś w tej Europie pograliśmy. A teraz wskaż mi jednego piłkarza w ofensywie, który da nam taką gwarancję. Wszołek? Luqi? Gwilia? Pekhart? Przyznać trzeba, że w meczach z leszczami typu Arka czy Wisła K. brylowali, ale prawdziwa weryfikacja przyszła z druzynami z górnej połowy tabeli - czyli jeden mecz fajny, trzy beznadziejne, jeden zajebisty, jeden gorzej. A w trzeciej i czwartej rundzie nie będziemy grali z drużynami pokroju Lecha tylko o klasę lepszymi.
                          Jedynym piłkarzem, po którym ja się spodziewam solidnego poziomu jest Antolic, ale jeden facet i to na pozycji 6/8 to za mało.
                          Wszelkie porównania do tamtej drużyny są, wg mnie, bez sensu. Tam wszystko zagrało idealnie i zgrało się w czasie w taki sposób, w jaki pewnie szybko się nie powtórzy. Tym bardziej, że w Legii jest teraz zupełnie inna strategia. Jeśli już trzeba tu robić porównania to ew do drużyny Skorży, chociaż dalej nie będzie to miarodajne.
                          Nie twierdzę, że mamy obecnie niewiadomo jak mocna pakę. Nie ma gwiazd, ale skład jest dobry, wyrównany i szeroki. Jakbym miał się przyczepić to tylko do pozycji napastnika, chociaż z racji tego, że gramy na jednego, to mam nadzieję, że jednak ten Lopes odpali, może Kante trafi z formą, Pekhart da dobrą zmianę.
                          Vuko ma, czego chciał, więc nie ma co szukać usprawiedliwień, tylko trzeba awansować.

Komentarz

• Ludzie się zmieniają. Może Kapustka wylądował już na ziemi. W razie problemów wychowawczych jest Jędza, Artur, Lewczuk, czy nawet Iniaki lub Cieżniak Skoro już klepnięte to trzeba za niego trzymać kciuki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
                              Wystarczy jeśli odbiła mu "niewybitnie".O czym tu pisać,to ten sam typ (żeby daleko nie szukać) co Hildeberto i Nagy.Gdzie pierwszy wylądował z litości nie przypomnę,drugi jest na najlepszej drodze do zmarnowania sobie kariery.Kapustka w Legii może na początku pogra nawet nieźle,a potem zacznie się gwiazdorzenie,psucie atmosfery i skończy się jak napisałem wyżej.Poza tym w polskiej kopaninie się wyróżniał,ale za granicą nigdzie sobie nie poradził,a my chyba chcemy się wzmacniać na Europę?
                              W Polskiej kopaninie to on się akurat wyróżniał. Pojechał na Euro i poszedl za bardzo dobre pieniądze.

Ale podpierasz sie jakims konkretnym przykładem jesli chodzi o tą sodówkę? Gdzie zaczęło się gwiazdorzenie i psucie atmosfery w ostatnich latach?

Tutaj wrocil Filip Starzyński i zaczal znowu grac jak Pan Piłkarz. Z miejsca. Ja 100 razy wole Kapustke niż jakiś wynalazek i jestem pewien, ze w tej lidze będzie się wyróżniał.

Dodatkowo, chłopak ma dopiero 23 lata. Niezłe uderzenie, szybki, obunożny. Nie traktujmy go jak jakiegoś 30 letniego wraku.
                              Ostatnio edytowany przez Kotzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Będę pierwszy który pochwali Kapustkę jeśli pokaże się z dobrej strony i oby moje obawy się nie ziściły, teraz nie mam wyjścia i muszę trzymać kciuki za powodzenie tego transferu, choć nie postawiłbym u buka ani jednej swojej złotówki ...
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X