Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    jako to hujnie mamy z przodu, że się spieramy, czy lepsza jest była gwiazda Wisły Płock , czy jedno-sezonowy kryształ z Cracovii...
    I jeszcze oczekujemy, europejskich pucharów...
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

I jeszcze oczekujemy, europejskich pucharów...
      A Ty nie oczekujesz?

Pakę mamy spokojnie na LE i gdybyśmy tylko mieli dobrego napastnika to bym liczył po cichu na LM.

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta

A Ty nie oczekujesz?

Pakę mamy spokojnie na LE i gdybyśmy tylko mieli dobrego napastnika to bym liczył po cichu na LM.
        Najpierw oczekuje, że Mioduski zbuduje drużynę, która będzie w stanie tam awansować. Od 4 czy 5 lat mu się to nie udało.

Dotychczas to okienko uznaje, że niezle a nawet dobre ale w kontekście ekstraklasy. Napisałem parę dni temu: po takich transferach oczekuje od Vuko min 70 punktów w lidze.

​​​​​​Natomiast to co mamy to ciągle za mało na LE.

Podtrzymuje to co pisałem w październiku listopadzie zeszłego roku. W stanie obecnym potrzebujemy 4 bardzo dobrych transferów (takich od razu do pierwszej jedenastki):
        - środkowy obronca
        - skrzydlowy
        - 10
        - 9

​​​​​
        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Real Madryt zdołaliśmy zneutralizować grając w składzie z Kopczyńskim, Rzeźniczakiem i Kucharczykiem. Uważam że to były trzy duże wyrwy w składzie, a jednak potrafili dostosować się do reszty drużyny i zagrać na dobrym poziomie.

Myślę że w tej chwili mamy może nie lepszy, ale bardziej wyrównany skład niż z tamtego meczu. Idąc pozycja po pozycji okaże się że tamten skład z Realem był lepszy, ale wcale nie tak dużo. Ale żeby dojść do takiej konkluzji raczej trzeba szanować Luquinhasa.

Komentarz

Myślę że w tej chwili mamy może nie lepszy, ale bardziej wyrównany skład niż z tamtego meczu. Idąc pozycja po pozycji okaże się że tamten skład z Realem był lepszy, ale wcale nie tak dużo.
            Nie no nie żartuj.
            Pierwsze z brzegu czyli atak.
            Wtedy Nikolic, Prijo, Radovic i Hama.
            Teraz Pekhart, Kante, Lopes, Rosolek

Nie ma o czym gadać.

OK to idziemy dalej.
            Wtedy Vadis
            Teraz?????

OK to idziemy dalej.
            Wtedy Moulin
            Teraz Martins

OK to idziemy dalej
            Teraz Lewczuk Wieteska Astiz
            Wtedy Rzezniczak Pazdan Czerwiński Dąbrowski

Sory ale tamta drużyna była ciągle dużo lepsza niż obecną.

​​​
            Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
            Ale żeby dojść do takiej konkluzji raczej trzeba szanować Luquinhasa.
            Ja go szanuje natomiast uważam, że przereklamowanego ale rozumiem, że istniało zapotrzebowanie na jakąś gwiazdę kupiona przez Mioduskiego.

Został sprowadzony na skrzydło gdzie okazał się słaby strasznie. Został przedstawiony na 10 gdzie wyglądał lepiej ale gdzie on a gdzie np Duda czy Vadis. (tak mam nadzieję, że Kapustka okaże się lepszy, a w zasadzie jestem tego pewien).

I śmiać mi się chce jak z Luquinhasa robimy gwiazdę a z Gvilii lebiege (jak to się to przyjęło tutaj).

#TeamVuko

Komentarz

• to sport (wciąż) a nie zabawy celebrytów i trzeba zapierdalać jak chce się być sportowcem
              na drugim biegunie od składu na Real jest skład Skorży - Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz (70. Moshe Ohayon), Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus (90+3 Jakub Rzeźniczak), Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Michał Kucharczyk (84. Michał Żyro) - Danijel Ljuboja.
              teraz nam bliżej do Skorży, ale awans do LE nie jest niemożliwy
              poza Ljubo ....to obecnie lepsza cała obrona, środek pola i jedno skrzydło

Komentarz

• Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
                teraz nam bliżej do Skorży, ale awans do LE nie jest niemożliwy
                A czy ja gdzieś powiedziałem, że jest niemozliwy?
                Myślę, że dość precyzyjne się wyraziłem ale napiszę prostszym jezykiem: możliwy jest zawsze natomiast obwinianie Vukovica obecnej sytuacji o brak awansu podobnie jak rok temu to groteska. W obecnej sytuacji podobnie np właśnie jak że Spartakiem awans będzie dużym sukcesem.

Jedynym winnym braku pucharow od 4 lat jest kodziarz. Pora zacząć z tym żyć.

Porażka Vukoca byłby jakby miał te cztery poważne wzmocnienia i nie awansował.
                ​​​​

#TeamVuko

Komentarz

Na LE przy dużym szczęściu (jak Dundalk). Na LM najmniejszej szansy. Patrzyłeś na zespoły rozstawione w ostatniej rundzie?

Komentarz

• Na awans do LE ścieżką z LM to powinno wystarczyć to co jest przy nienajgorszym losowaniu. Oczywiście pod warunkiem, że zagramy jak przed korona, bo z formą z rundy mistrzowskiej wyrzuca nas pierwsi lepsi Słoweńcy. Natomiast przejście czterech rund eliminacyjnych tym składem personalnym w drabince LE uważam za mało realne.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                      Na LE przy dużym szczęściu (jak Dundalk). Na LM najmniejszej szansy. Patrzyłeś na zespoły rozstawione w ostatniej rundzie?
                      Patrzyłem. Nie widzę problemu przy bardzo dobrej formie + średniej/słabej przeciwnika. Uważam że ten skład który teraz mamy spokojnie jest zdolny do niespodzianki. To nie są Reale Madryt (a ich nawet potrafiliśmy postraszyć ). Natomiast oczywiście ja osobiście będę się bardzo, ale to bardzo cieszył z LE. LM rozpatruję w kategoriach nieoczekiwanego prezentu.

Ja go szanuje natomiast uważam, że przereklamowanego ale rozumiem, że istniało zapotrzebowanie na jakąś gwiazdę kupiona przez Mioduskiego.
                      Nie brzmi jakbyś go szczególnie szanował nie uważam też go za gwiazdę.

I śmiać mi się chce jak z Luquinhasa robimy gwiazdę a z Gvilii lebiege (jak to się to przyjęło tutaj).
                      obydwu bardzo szanuję i żadnego nie uważam za gwiazdę. Z resztą uważam że w naszym składzie nie ma gwiazd - jest bardzo wyrównany i w takiej formie jak przed covidem to nie widziałem nigdy tak dobrze grającej Legii - jedynie okolice LM z Vadisem i meczem z Lechią mogły się równać do tej formy. Wydaje mi się że jeśli tylko Vuko ogarnie im formę to naszym przeciwnikom może być bardzo ciężko.

Dość powiedzieć że grając dużo gorszym składem, w dużo gorszej formie nie byliśmy wcale tak daleko od wyeliminowania Rangersów którzy odpadli dopiero przedwczoraj.

Teraz Lewczuk Wieteska Astiz
                      xD, rozumiem że nie mamy takich graczy jak Jędrzejczyk, Mladenović i Karbownik? Jeszcze tak jak przy tym drugim można postawić znak zapytania, to jednak Jędza z Karbownikiem gwarantują jakość. Lewczuka nie uważam za gorszego od Rzeźniczaka. Akurat defensywę uważam za nasz największy atut.

Na bramce masz Boruca zamiast Malarza. W środku Antolić vs Kopczyński. Skrzydła rzeczywiście mamy gorsze. Wcale nie uważam żeby Martins był wiele gorszy od Moulina - przede wszystkim Martins mimo wszystko pokazuje raczej równy solidny poziom, a u Moulina oprócz wspaniałych meczów w LM, to pamiętam też takie gówna jak z Sheriffem.

Jak widzisz, da się też przedstawić teraźniejszą jedenastkę w dobrym świetle. I żeby nie było - ta z LM oczywiście była lepsza, ale to nie jest przepaść.

Komentarz

.

Jak widzisz, da się też przedstawić teraźniejszą jedenastkę w dobrym świetle. I żeby nie było - ta z LM oczywiście była lepsza, ale to nie jest przepaść.
                        Jasne. Da się tak samo jak tamta w złym. Tak samo jak forumowe kodziarstwo deprecjonujae sukcesy Radovica, Kucharczyka, Malarza.
                        Natomiast trzeba się zwyczajnie nie znać na piłce aby oceniać obecną drużynę jako "niewiele gorsza" od tamtej.

#TeamVuko

Komentarz

Patrzyłem. Nie widzę problemu przy bardzo dobrej formie + średniej/słabej przeciwnika. Uważam że ten skład który teraz mamy spokojnie jest zdolny do niespodzianki. To nie są Reale Madryt (a ich nawet potrafiliśmy postraszyć ). Natomiast oczywiście ja osobiście będę się bardzo, ale to bardzo cieszył z LE. LM rozpatruję w kategoriach nieoczekiwanego prezentu.
                          W pierwszej rundzie Djurgarden plus kilka ewentualnie nie ciekawych wyjazdów , w drugiej na Cluj czy Mitdylljand , w kolejnej Slavia , Olimpiakos czy Celtic , a na deser w ostatniej Ajax z Salzburgiem. Wymieniłem rzecz jasna tylko teoretycznie najmocniejszych, bo każdy z przeciwników trzeciej czy czwartek rundy jest silniejszy ( bardziej lub mniej ). W drugiej rundzie przy odrobinie szczęścia i uniknięciu Rumunów czy Duńczyków to i tak będą drużyny na poziomie Slovana Liberec czy Sheriffu. W pierwszej Ew. Mistrz Luxemburga czy Gibraltaru , gdzie przy obecnych zasadach gdybyśmy powtórzyli wynik sprzed roku to byśmy ładowali dogrywkę. Chetnie poznam optymistyczne argumenty świadczące o jakichkolwiek szansach mając na uwadze ze od 3 sezonów żaden klub z tej ligi nigdzie nie gra w Europie, a wyżynami są Słowacy , Luxemburg, Białoruś itd. A to potencjalni rywale z mniej więcej drugiej rundy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Jasne. Da się tak samo jak tamta w złym. Tak samo jak forumowe kodziarstwo deprecjonujae sukcesy Radovica, Kucharczyka, Malarza.
                            Kodziarza to se w dupę sobie wsadź, nigdy w życiu nie deprecjonowałem sukcesów ani Radovicia, ani Kucharczyka, ani Malarza. Na mecze w LM i tamten skład patrzę z utęsknieniem. Ale to nie zmienia to w ogóle faktu że Vuko zbudował tu taką pakę że można mieć nadzieję na duży sukces.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Chetnie poznam optymistyczne argumenty świadczące o jakichkolwiek szansach mając na uwadze ze od 3 sezonów żaden klub z tej ligi nigdzie nie gra w Europie
                              Z tej ligi nigdy żaden klub nie gra w pucharach, więc nie wiem co to za argument. My mieliśmy dwa bardzo słabe sezony w pucharach, a w zeszłym zabrakło szczęścia w losowaniu i odrobiny na boisku.

Jedyne co można porównać to to jak gra Legia w lidze i jak bardzo dystansuje rywali. Gdy grywaliśmy regularnie w pucharach to graliśmy raczej dobrze w lidze i potrafiliśmy wygrać 4/5 meczów z rzędu. W tych dwóch słabych sezonach w lidze nie potrafiliśmy zagrać z rzędu dwóch bardzo dobrych meczów (takich pewnych z 3 bramkami różnicy) - trwało to od czasów wiosny Magiery do jesieni Vuko - dokładnie to analizowałem. Poprzednia jesień i przedcovidowa wiosna daje mi nadzieję że znów potrafimy grać po prostu bardzo dobrze i będziemy potrafili to przekłuć na puchary - tak jak wtedy potrafiliśmy.

Komentarz

• Oho już się zaczęło przygotowywanie gruntu pod narracje "Mioduch won" jakby w tym roku znowu nie poszło, a w razie powodzenia będziemy rozmawiali w kategoriach trenerskiego cudu Vukovića.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X