Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ziomki z TT już ogarnęli, że mama Richarda obserwuje profil Legii na instagramie. Zawsze mnie zastanawiają ludzie, którzy takie rzeczy wykminiają.. Czy to coś znaczy?
    Myślę, że tak. Raczej nie zrobiła tego po artykule w brazylijskiej czy portugalskiej prasie, a bardziej po rozmowie z synalkiem.
    Swoją drogą warto zobaczyć jej profil na IG. Zwie się Adriana Birkheun
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Tak więc przyjdzie i Richard (zapewne klub się liczy z odejściem Luqi) i Kapustka

I teraz najważniejsze: tak, z naszych informacji wynika, że w temacie "Kapustka w Legii" nastąpił niedawno przełom i - jak słyszymy - sprawa jest już bardzo bliska finalizacji. Raczej jeszcze nie tak bliska, aby zostało to ogłoszone już dziś, ale reprezentant Polski jest na dobrej drodze do tego, aby w najbliższych dniach zostać zawodnikiem Legii Warszawa.

Koźmińskiego info
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Tak więc przyjdzie i Richard (zapewne klub się liczy z odejściem Luqi) i Kapustka

I teraz najważniejsze: tak, z naszych informacji wynika, że w temacie "Kapustka w Legii" nastąpił niedawno przełom i - jak słyszymy - sprawa jest już bardzo bliska finalizacji. Raczej jeszcze nie tak bliska, aby zostało to ogłoszone już dziś, ale reprezentant Polski jest na dobrej drodze do tego, aby w najbliższych dniach zostać zawodnikiem Legii Warszawa.

Koźmińskiego info
        Oby Luqi jednak został. A jeśli miałby odejść to najwcześniej po eliminacjach LM

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Stawiam że do października pogra.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Kurła nikt mu nie da takiej pensji już będzie siedział do ostatniego dnia ...

Komentarz

• Ponoć na stole jest oferta 5 mln Euro za Luquinasa (źródło swoje ) . Jeśli faktycznie tak jest to można już go żegnać
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• ... i witać Richarda na jego miejsce.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Marek Szkolnikowski
                  @mszkolnikowski
                  ·
                  39 min
                  Kapustka i Richard blisko @LegiaWarszawa. Nagy i Remy przeszkód w szukaniu nowych klubów mieć nie będą. Nie ma tematu odejścia Kante, Karbownika i Antolicia.
                  @sport_tvppl

Jakby tak ojebać Kante i za niego ściągnąć Świerczoka to by był komplet szczęścia.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    ... i witać Richarda na jego miejsce.
                    Myślę ,że jedno jest powiazane
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• [QUOTE Nie ma tematu odejścia Kante

.[/QUOTE]

Jakiś marny kopacz,w dodatku ******,traktuje koszulkę Legii jak szmatę i nie ma żadnej reakcji klubu.Legia kodziarza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Jeśli nie strzelał ani nie asystowal na brazylijskich pastwiskach na których grał to jeszcze gorzej o nim świadczy.

Guilerme wyrwany z plaży miał liczby w Bradze a ten ma ze dwie asysty u totalnych ogórków w Portugalii.

OK, to ja wolę Kapustkę.
                        Ale wiem, ryzyko, że Kapustka by pomamiatal podłogę Luquinhasem jest spore. Podobnie jak Lopes Kante.
                        o co chodzi z tym Lopesem?
                        Że grając dwa razy tyle (3500 Lopesa minut vs 1500 Kante) w tym sezonie (łącznie w lidze i PP) strzelił mniej bramek niż Kante, to znaczy, że wyciera podłogę Gwinejczykiem ?
                        I to mimo tego, że podawł mu najlepszy rozgrywający i półbóg futbolu vanamercośtam, a nie nienadjący się do niczego Luquinhas?

Czy też zasługą Lopesa jest to, że Kante wycierał podłogę koszulką Legii (za co niech s... w podskokach!)?

Rozumiem, że póki się Lopesowi nie wyciągnie, że śpiewał to z miejsca jest milej widzany niż kopacz nie szanujący naszej koszulki.
                        Ale jaki to ma wpływ na piłkarskie walory?

Czy może w tajemniczy sposób wrócił BL i Lopes jest zawodnikiem Bogusia, a nie loczka?
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

o co chodzi z tym Lopesem?
                          O to, że dla mnie jest lepszym piłkarzem niż Kante.
                          I cieszę się, że będzie miał szansę udowodnic to w Legii.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Acha.

no to ja mam nadzieję, że Lopes bardzo dobrze się wkomponuje w zespół i da nam sporo radości, ale że nie będzie miał okazji udowadniać sowjej wyższości nad Kante, bo tego drugiego w Legii nie będzie, więc nie będzie jak porównywać.
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              O to, że dla mnie jest lepszym piłkarzem niż Kante.
                              I cieszę się, że będzie miał szansę udowodnic to w Legii.

Obyś na koniec sezonu ostentacyjnie zjadał ten swój popcorn tak jak "większa część forumki" może teraz go wcinać po wynikach kozaka i lebiegi.
                              edit: literówka.

Komentarz

• jako to hujnie mamy z przodu, że się spieramy, czy lepsza jest była gwiazda Wisły Płock , czy jedno-sezonowy kryształ z Cracovii...
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X