Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem co tak przemawia za Kapustką.
    Talent i potencjał.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Talent i potencjał.
      Najbliższy rok wyjaśni kto miał rację, tak jak to było w przypadku Akademii w Książenicach
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• A czy tego potencjału nie zweryfikowały prezypadkiem ligi, o których pisałem wyżej? Przecież on tam strzelił ze dwa gole na krzyż przez CZTERY lata, a ty wyśmiewasz tego Richarda za liczby w jednym sezonie? I to w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii?
        Ja Kapustkę u nas widziałbym tylko i wyłącznie pod warunkiem, że ten zgodziłby się na bardzo niskie zarobki. Też uważam, że chłopak ma talent. Z tym, że kariera potoczyła mu się tak, że teraz nie wiadomo czego można sie spodziewać po jego formie i grze i zbyt dużym ryzykiem byłoby sprowadzenie go na warunkach jakie pewnie jego menago chce im wynegocjować w nowym klubie.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

tak jak to było w przypadku Akademii w Książenicach
          ??

#TeamVuko

Komentarz

• naprawdę chcecie teraz ciągnać tą jałową dyskusję z trollem?

Ja się nie podniecam tym transferem, ale jakoś mam przeczucie, że to może być bardzo dobry ruch. Gość ma to "coś" na filmikach. I wygląda na takiego Brazylijczyka, który odnajdzie się w naszej lidze, a nie jakiegoś wyrwanego z Copacabany.
            Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Wiadomo, że będzie to beznadziejny transfer, bowiem monopol na ściąganie kocurów z Brazylii ma Boguś. Wystarczy wspomnieć takie udane zakupy jak Pablo Dyego, Ronan, Raphael Augusto.

Z mojej strony jeśli dojdzie do transakcji, to będzie to zakup na 'plus'. Gość całkiem młody, przychodzi z poważnej ligi. Nie grał tam ogonów, a raczej był wiodącym graczem w drużynie.

Komentarz

Oj boli ten Guilerme boli.
                (jest kilka takich słów/zwrotów, które nieśmiertelne działają na forumce. Chwalenie Gui, krytykowanie Luquinhasa itd. )
                Czekam jeszcze na Lopesa.
                Oj skleił Ci skleił Runi wiec znana taktyka wyśmiewania i zmiany tematu
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Oj boli ten Guilerme boli.
                  (jest kilka takich słów/zwrotów, które nieśmiertelne działają na forumce. Chwalenie Gui, krytykowanie Luquinhasa itd. )
                  Czekam jeszcze na Lopesa.
                  Wypisywanie jakichś informacji z dupy to chwalenie, a prostowanie tych głupot to ból. Coraz ciekawiej

Komentarz

• Wygląda na to, że Kucharski (albo Mioduski - nie pamiętam) mówił prawdę jeśli chodzi o poszukiwanie skrzydłowego o konkretnej charakterystyce i umiejętnościach. Richard grając obok Luquinhasa mógłby z łatwością zamieniać się z nim pozycjami, a do tego obaj mają tendencję do schodzenia do środka, co zostawiałoby mnóstwo miejsca wchodzącemu na obieg Mladenovicowi. Wydaje się, że ma to sens, bo przy wyższym pressingu będziemy mieli dużo okazji do szybkich ataków, w których tacy dynamiczni goście umiejący grać 1vs1 są na wagę złota.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Oj skleił Ci skleił Runi wiec znana taktyka wyśmiewania i zmiany tematu
                      Akurat twoja opinia w tym temacie to ma średnia wartość merytoryczna.

Zupełnie nie miał co sklejac.
                      No chyba, że faktycznie mamy zamiar dyskutować nad wyższości 2 asyst przez całą karierę (w bardzo słabym eksttakalsowym klubie) nad trzema asystami i z rezerwach Bragi (wówczas mocnych klub pierwszoligowy)to faktycznie skleil aż mi w pięty poszło.

#TeamVuko

Komentarz

• 17 miejsce na 22 kluby-mocny klub pierwszoligowy
                        14 miejsce na 18 kluby-bardzo słaby klub ekstraklasowy

Czego nie rozumiecie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          17 miejsce na 22 kluby-mocny klub pierwszoligowy
                          14 miejsce na 18 kluby-bardzo słaby klub ekstraklasowy

Czego nie rozumiecie?
                          Sprawdź kto grał wtedy w Bradze ale jasne pod tezę pasuje aby o tym nie wspominać.

Przypominam tezę z Gui z czasów kiedy odchodzil: żadna strata.

Od czasów Gui i Vadisa jakoś nie pojawił się w połowie gość o takich skillsach i wartości jak Gui. Ale wiadomo wygodnie wysmiewac.
                          ​​​​​

#TeamVuko

Komentarz

• Wczoraj w jakimś programie sportowym na TVP Sport był wywiad z Dowhaniem. Zarejestrowałem jedno zdanie, ale język ciała mówiącego wskazywał, że wróci Miszta a Muzyk raczej do odpału.

Komentarz

• https://www.transfermarkt.de/sportin...saison_id/2012

Dzielę się składem. Niech i forumka będzie po takim wrażeniem jak ja #not

Komentarz

Przypominam tezę z Gui z czasów kiedy odchodzil: żadna strata.
                                Od czasów Gui i Vadisa jakoś nie pojawił się w połowie gość o takich skillsach i wartości jak Gui. Ale wiadomo wygodnie wysmiewac.
                                ​​​​​
                                Tak było. Mnie też dziwiło to rozluźnienie i pewność, że z zaciągu sezonu w LM, można pozbywać się kolejnych graczy bez uszczerbku na grze. Entuzjaści Mioduskiego pisali, że "spoko i tak nic nie daje", "zejdzie z pensji, która obciąża budżet i jest kolejny rok kulą u nogi obecnego prezesa", "trzeba poschodzić z tych chorych kontraktów i długów, które nas ciągną w dół", "przez długi musimy teraz zaciskać pasa" "przez to nie ma pucharów". Nie wiadomo czemu, myśleli, że w ich miejsce przyjdzie ktoś tańszy i lepszy. Guillerme oddano bez żalu, ale pamiętajmy o Vako Kazaiszvilim. Ok, mało grał i siedział na ławce, ale to pokazuje jaką mieliśmy wtedy kadrę. Łatwo i bez żalu się go pozbyto, a ile bym dał, żeby taki gracz teraz u nas grał. Kuchy to samo. Ma swoje odpały i babole, ale ma też poro atutów i liczby. Naprawdę wolicie Cholewiaka, czy Novikovasa od Kucharczyka? Przecież on wszystko ma od nich lepsze: asysta, szybkość , strzał. Czasami jest chimeryczny, ale moim zdaniem gra tak, jaka jest forma drużyny. Nie wierze w insynuacje o psuciu atmosfery w szatni.

W kwestii Richarda, to nie podniecałbym się specjalnie kompilacjami, statystykami, klubami itd. Przyjdzie, pogra, będziemy oceniać. Po to mamy tam skautów, żeby oglądali mecze, oceniali potencjał, obserwowali jak się zachowuje w trudnych momentach, jak współpracuje z drużyną, czy walczy, czy odpuszcza w pewnych momentach, jak z sędziami. Po to są skauci żeby wyciągnąć kogoś, kto wg nich ma potencjał, przyszłość i zanim złapie dużą formę i liczby, będzie go można tanio wyjąć, bo w przeciwnym wypadku zgłoszą się większe firmy i będzie dla nas za drogi. Przynajmniej mam nadzieję, że tak podchodzimy do sprawy.

Komentarz

Pracuję...
                                X