Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie jest wart złamanego grosza. Blisko 33- letni gracz,który miał 3 dobre sezony w przeciętnej lidze dunskiej, a przepadł w średniaku tureckim, wart ma być milion juro?! . Mógł tam zostać, a nie za kasa lecieć do Turcji.
    I szybko poszło Wilczek w FC Köbenhavn.
    Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na onecie piszą, że idzie do FC Kopenhaga

Komentarz

• Piotr Koźmiński na tt: NEWS SE: Właśnie skończyłem rozmowę z Jorge Machado, agentem Richarda, brazylijskim pomocnikiem, którym interesuje się Legia. Trochę szczęka mi opadła przez jego otwartość. Jeśli to nie gra/kokieteria, to fani Legii będą zadowoleni z jego słów. Szczegóły: https://t.co/0TM0S7eM4J
        My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

• Czyli jest blisko, z tego co mówi menago. W każdym bądź razie bliżej od reszty wymienianych w kontekście przejścia do Legii. Ciekawi mnie tylko czy jest rozważany na skrzydło. Jeśli tak, to może to być kontynuacja Luqiego z lewej strony, czyli nie klasyczny boczny pomocnik ciągnący najczęściej do końca bokiem, tylko schodzący do środka i szukający ostatniego podania lub odegrania. Fajnie by było jakby przychodził na OP do rywalizacji, a skrzydłowy jakiś jeszcze dojdzie, ale podejrzewam, że to tylko życzeniowe myślenie z mojej strony.
          Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
            Na onecie piszą, że idzie do FC Kopenhaga
            hahahaha o skurwesyn Jak przeczytałem, że na onecie to się uśmiałem, że mają rozmach ale dzięki innemu źródłu uśmiałem się już tylko z niego:
            Dziennikarze z bold.dk uważają, że Kamil Wilczek zasili szeregi... Kopenhagi, czyli największego rywala „Chłopców od Zachodnich Peryferii”, gdzie pełnił funkcję kapitana i zapisał się w historii klubu jako najskuteczniejszych piłkarzy drużyny na poziomie Superligaen.

Wspomniane źródło przekonuje, że były gracz GKS-u 1962 Jastrzębie, Piasta Gliwice, Zagłębia Lubin czy Carpi przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin powinien związać się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jeżeli te informacje znajdą swoje potwierdzenie, ten transfer wywołała olbrzymie poruszenie w szeregach fanów Bröndby, którzy darzyli do niedawna olbrzymią sympatią trzykrotnego reprezentanta Polski.

Wilczek zakończył swoją przygodę w tym zespole na 92 zdobytych bramkach i 25 zaliczonych asystach w 163 rozegranych meczach.
            Jak można być tak głupim? Wydawał się na ogarniętego w miarę.
            Nie trzeba być poliglotą, wystarczą pojedyncze słowa, których tłumaczyć nie trzeba. Tu jedno z takich słów, pierwszy z brzegu komentarz:
            Var faktisk en god idé til en gimmick. Få Brøndbyshoppen til at lave klistermærker, hvor der står enten rotte eller Judas på, som man kan sætte på sin Wilczek trøje

Komentarz

• Koleś ma 23 lata, przez całą karierę, że dwie asysty na jakiś brazylijskich pastwiskach a zamieszanie jakby Messi przychodził.

"naszym celem liga Europy" aha.
              Niestety kodziarz nigdy się nie nauczy.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Jasne, że z filmików na YT to wartość niewielka w ocenie piłkarza, ale "dla sportu" kliknąłem Richard w wyszukiwarkę. Ma ze 3 filmiki. Sądziłem, że to się robi żeby jakieś fajerwerki pokazać z sezonu, a tu dominują głównie strzały (nawet dość celne) z bardzo dużych odległości, w wielu przypadkach jakieś prowadzenie piłki i podanie do najbliższego lub klepka bez przyjęcia. Fajnie też tam ze dwa razy dośrodkowuje, ale żeby 9 minut życia zmarnować na oglądanie tego filmu to nie wiem czy dobrze zrobiłem trzeba być koneserem żeby w tym talent widzieć ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Koleś ma 23 lata, przez całą karierę, że dwie asysty na jakiś brazylijskich pastwiskach a zamieszanie jakby Messi przychodził.

"naszym celem liga Europy" aha.
                  Niestety kodziarz nigdy się nie nauczy.
                  A. 20 lat, a nie 23.
                  B. Tondela nie gra na brazylijskich pastwiskach , a w lidze „ciut” lepszej od polskiej.
                  Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

A. 20 lat, a nie 23.
                    B. Tondela nie gra na brazylijskich pastwiskach , a w lidze „ciut” lepszej od polskiej.
                    A nie no to wszystko zmienia.

Na brazylijskich pastwiskach też grał. https://www.transfermarkt.com/richar...spieler/574949
                    https://int.soccerway.com/players/richard-alexandre-birkheun-rodrigues/538903/
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Koleś ma 23 lata, przez całą karierę, że dwie asysty na jakiś brazylijskich pastwiskach a zamieszanie jakby Messi przychodził.
                      Nie wiem jak liczysz: ur 11.10.1999

Wolę go pięć razy niż Kapustkę i chyba wszystkich jego potencjalnych konkurentów z eklapy. Messi z niego pewnie nie będzie, ale co mi tam słaba podróba Messiego też mi pasuje, bo taki Kapustka przy podróbie Messiego nawet nie stał
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Nic nie zmienia. Dla mnie obojętnie ale przekręciłeś dwa fakty w jednym poście :
                        A) Koleś nie ma tylu lat ile podałeś
                        B) Koleś nie strzelał ani nie asystował na brazylijskich pastwiskach
                        C) Na brazylijskich pastwiskach zaczyna praktycznie każdy brazylijski piłkarz. Drużyny rezerw wersje B, C , dodatkowo masa wypożyczeń. Polityka ich piłki.

I żebyś nie wymyślał. Mnie tez transfer ani ziębi ani rozgrzewa. Facet zagrał pełny sezon w lidze dwie półki lepszej od naszej. I tyle. Może okazać się barszczem na poziomie Hildeberto, który zamiast biegać po pastwiskach uczył się gry w wielkiej Benfice, a może okazać się zawodnikiem na poziomie wyrwanym z plaży jak swego czasu Guilherme.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Nic nie zmienia. Dla mnie obojętnie ale przekręciłeś dwa fakty w jednym poście :
                          A) Koleś nie ma tylu lat ile podałeś
                          B) Koleś nie strzelał ani nie asystował na brazylijskich pastwiskach
                          C) Na brazylijskich pastwiskach zaczyna praktycznie każdy brazylijski piłkarz. Drużyny rezerw wersje B, C , dodatkowo masa wypożyczeń. Polityka ich piłki.

I żebyś nie wymyślał. Mnie tez transfer ani ziębi ani rozgrzewa. Facet zagrał pełny sezon w lidze dwie półki lepszej od naszej. I tyle. Może okazasię barszczem na poziomie Hildeberto, który zamiast biegać po pastwiskach uczył się gry w wielkiej Benfice, a może okazać się zawodnikiem na poziomie wyrwanym z plaży jak swego czasu Guilherme.
                          Jeśli nie strzelał ani nie asystowal na brazylijskich pastwiskach na których grał to jeszcze gorzej o nim świadczy.

Guilerme wyrwany z plaży miał liczby w Bradze a ten ma ze dwie asysty u totalnych ogórków w Portugalii.

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Nie wiem jak liczysz: ur 11.10.1999

Wolę go pięć razy niż Kapustkę i chyba wszystkich jego potencjalnych konkurentów z eklapy. Messi z niego pewnie nie będzie, ale co mi tam słaba podróba Messiego też mi pasuje, bo taki Kapustka przy podróbie Messiego nawet nie stał
                          OK, to ja wolę Kapustkę.
                          Ale wiem, ryzyko, że Kapustka by pomamiatal podłogę Luquinhasem jest spore. Podobnie jak Lopes Kante.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Jeśli nie strzelał ani nie asystowal na brazylijskich pastwiskach na których grał to jeszcze gorzej o nim świadczy.

Guilerme wyrwany z plaży miał liczby w Bradze a ten ma ze dwie asysty u totalnych ogórków w Portugalii.
                            Liczby Guilherme w Bradze to tak jakby ktoś powiedział , że Warchoł robi liczby w Legii.

Jakbyś nie zrozumiał.
                            Guilherme miał bramki i asysty w Bradze. Tylko mały problem, że były to rezerwy Bragi grające w drugiej lidze.
                            W pierwszym zespole zagrał całe 5 spotkań ( przekładając na minuty nie uzbierał nawet 180). Strzelił wtedy jedną bramkę.
                            Do tego dołożył 19 meczów w Gil Vicente , ale tu były już okrąglutkie zera.

Dokładając do poprzedniej listy:
                            D). Guilherme nie robił liczb w Bradze.
                            E) Guilherme praktycznie tam nie grał
                            F) W porównywalnym zespole miał dwa okrągłe zera, ten ma chociaż 2/2.

Komentarz

• Oj boli ten Guilerme boli.
                              (jest kilka takich słów/zwrotów, które nieśmiertelne działają na forumce. Chwalenie Gui, krytykowanie Luquinhasa itd. )
                              Czekam jeszcze na Lopesa.

#TeamVuko

Komentarz

• Gui "grał" w Bradze, która zawsze (?) jest w górnej części tabeli, wręcz bije się o puchary co roku. Ten Richard grał w drużynie broniącej się przed spadkiem. Co by nie mówić styl i nastawienie druzyny przekładają sie też na liczby ofensywnych zawodników w nich grających.
                                W czym gość, który rozegrał pełny sezon na poziomie wyższym od polskiej ligi, jest gorszy od takiego Kapustki, który przez 4 lata zagrał w 50 meczach w tym:
                                - 3 w pierwszej drużynie Leicester
                                - 9 w pierwszej drużynie Freiburga czy tam Norymbergii
                                - reszta - czyli ok. 40 spotkań na poziomie u23, 2 ligi belgijskiej i rezerw niemieckiego średniaka.
                                Liczby? Chyba też nie za ciekawe.
                                Nie bardzo rozumiem co tak przemawia za Kapustką.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X