Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szkoda, to już na nim nie zarobimy... pewnie sprawy jeszcze sprzed wypożyczenia.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• I dobrze. Cichy bohater przegranych pucharów za Magiery.
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Europa panie tu żeby zmusić do rozwiązania kontraktu to się piłkarza od treningów odsuwa , a są kluby gdzie się w nich oszczepami rzuca

Komentarz

• Od treningów nie został odsunięty, bo trenować ma z rezerwami. W klubie jasno mu przekazali, żeby znalazł sobie jakiś inny klub i pewnie szybko dadzą mu zgodę, byle pozbyć się jego kontraktu z listy płac.

Komentarz

• Krótko z leserami.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Człowiek nawet nie zdawał sobie sprawy jak Kapustka zjebał swoją karierę piłkarską ...

Kapustka przez 4 lata zagrał 3 mecze w pierwszej drużynie Leicester, 9 we Freiburgu, 21 w Oud-Heverlee Leuven (2. liga belgijska). Do tego 15 spotkań w zespole do lat 23 Leicester i 2 mecze w rezerwach Freiburga

Za Legia.net
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jezeli mamy szukać wzmocnien to taki Kapustka powinien trzymac sie minimum 100km.od Warszawy.Naprawde dalej nie rozumie czemu ludzie sie nad nim tak zachwycaja to typowy przecietny zawodnik ktory praktycznie 4 lata czyli wiekszosc swojej doroslej kariery nie grał powaznej piłki
                oby tylko nie trafił do Legii

Komentarz

• Jeżeli poradziłby sobie z rozwiązaniem kontraktu w Leicester i zgodził się na naprawdę niskie zarobki u nas to jestem za tym, żeby dać mu szansę. Jeśli znów połasi się na lepszą kasę w jakiejś Cracovii czy Lechu to niech tam idzie i gnije sportowo dalej.
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
                    Jezeli mamy szukać wzmocnien to taki Kapustka powinien trzymac sie minimum 100km.od Warszawy.Naprawde dalej nie rozumie czemu ludzie sie nad nim tak zachwycaja to typowy przecietny zawodnik ktory praktycznie 4 lata czyli wiekszosc swojej doroslej kariery nie grał powaznej piłki
                    Pełna zgoda, chłopak zagrał jedną dobrą rundę, a później zniknął. Zachwyty głęboko przesadzone.

Komentarz

• Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
                      Jezeli mamy szukać wzmocnien to taki Kapustka powinien trzymac sie minimum 100km.od Warszawy.Naprawde dalej nie rozumie czemu ludzie sie nad nim tak zachwycaja to typowy przecietny zawodnik ktory praktycznie 4 lata czyli wiekszosc swojej doroslej kariery nie grał powaznej piłki
                      Serio czytasz jakieś zachwyty nad Kapustką? Media się trochę tym podniecają, ale tak naprawdę nikt nie wie co on będzie sobą reprezentował jak opuści Leicester. Ja uważam, że po tym co on pokazał na wypożyczeniach, to o wiele bardziej prawdopodobne jest to, że po powrocie do Ekstraklasy będzie takim kolejnym z braci Mak czy innym Michałem Chrapkiem, a niżeli gwiazdą ligi. U nas chyba prezes jest wielkim zwolennikiem jego talentu, bo sztaby trenerskie się zmieniały, a Kapustka ciągle był do nas "przymierzany". Nikt inny chyba nie czeka na niego z wypiekami na twarzy.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jeżeli transfer Kapustki miałby oznaczać dla nas koniec wzmocnień, to jestem zdecydowanie na nie i mam nadzieję, że nikt w klubie się w ten sposób nie wygłupi. Na wczoraj potrzebujemy skrzydłowego do pierwszej jedenastki, a tutaj chłopaka trzeba byłoby najpierw odbudować, a potem spokojnie wprowadzać do zespołu - podobnie jak Wszołka przed rokiem. Nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o kwestie finansowe, ale jeśli prawdą jest to, że Leicester nie chce oddawać Kapustki za darmo, to ja bym sobie na miejscu Kucharskiego odpuścił i poszukał innego rozwiązania.

Komentarz

• A ja odnoszę wrażenie, że Loczek owszem widziałby go chętnie u nas, ale tylko i wyłącznie na warunkach Legii. To znaczy – dostajesz szansę odbudowy w poważnym (jak na region Europy środkowo-wschodniej ) klubie, ale grasz za „frytki”. Z tego co czytałem chcieliby z nim podpisać jakiś kontrakt progresywny (?), na nowo wypromować i sprzedać.
                          Legia jest o tyle w komfortowej sytuacji, że Kapustka nie jest nam jakoś wybitnie potrzebny jako skrzydłowy (wiem, wiem mamy tam problem, ale jeśli Karbo zostanie to moim zdaniem problem skrzydła rozwiązany). Więc Kapustka gdyby miał przyjść to:
                          - za darmo
                          - stosunkowo niski kontrakt
                          Dodatkowo byłby to kolejny po Borucu transfer - jakby nie było byłego reprezentanta Polski – marketingowo znowu na duży plus, a piłkarsko… tu już jest jeden wielki znak zapytania.
                          Nie podejrzewam, żeby Loczek miał na niego nadal jakieś specjalne parcie.

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                            A ja odnoszę wrażenie, że Loczek owszem widziałby go chętnie u nas, ale tylko i wyłącznie na warunkach Legii. To znaczy – dostajesz szansę odbudowy w poważnym (jak na region Europy środkowo-wschodniej ) klubie, ale grasz za „frytki”. Z tego co czytałem chcieliby z nim podpisać jakiś kontrakt progresywny (?), na nowo wypromować i sprzedać.
                            Legia jest o tyle w komfortowej sytuacji, że Kapustka nie jest nam jakoś wybitnie potrzebny jako skrzydłowy (wiem, wiem mamy tam problem, ale jeśli Karbo zostanie to moim zdaniem problem skrzydła rozwiązany). Więc Kapustka gdyby miał przyjść to:
                            - za darmo
                            - stosunkowo niski kontrakt
                            Dodatkowo byłby to kolejny po Borucu transfer - jakby nie było byłego reprezentanta Polski – marketingowo znowu na duży plus, a piłkarsko… tu już jest jeden wielki znak zapytania.
                            Nie podejrzewam, żeby Loczek miał na niego nadal jakieś specjalne parcie.
                            Jeśli cena miałaby być niska i sam Kapustka rozumiałby w jakim położeniu się obecnie znajduje, to oczywiście wtedy jest to typowe low risk - high reward, i głupio byłoby z takiej okazji nie skorzystać. Argumentów mamy na pewno sporo, bo u nas chłopak mógłby nie tylko pokazać się na nowo w pucharach i powalczyć o wyjazd na Euro, na które teraz nie ma najmniejszych szans.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                              Jeżeli transfer Kapustki miałby oznaczać dla nas koniec wzmocnień, to jestem zdecydowanie na nie i mam nadzieję, że nikt w klubie się w ten sposób nie wygłupi. Na wczoraj potrzebujemy skrzydłowego do pierwszej jedenastki, a tutaj chłopaka trzeba byłoby najpierw odbudować, a potem spokojnie wprowadzać do zespołu - podobnie jak Wszołka przed rokiem. Nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o kwestie finansowe, ale jeśli prawdą jest to, że Leicester nie chce oddawać Kapustki za darmo, to ja bym sobie na miejscu Kucharskiego odpuścił i poszukał innego rozwiązania.
                              chyba kiepski przykład z Wszołkiem, bo on pierwszy mecz jak przyszedł to z ławki wszedł, a potem ostro orany w podstawowej "11", gdzie od początku był wiodącą postacią..
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Hołownia dziś na skrzydle bramka i asysta. Może Vuko znowu będzie miał nosa
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X